اسکورت ۷۰۰۰دستگاه اتوبوس زائران توسط خودرو پلیس تا حرم/تامین ظرفیت پارکینگ برای ۳۰۰هزار دستگاه خودرو شخصی

 • کد خبر : 493766
 • ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
اسکورت ۷۰۰۰دستگاه اتوبوس زائران توسط خودرو پلیس تا حرم/تامین ظرفیت پارکینگ برای ۳۰۰هزار دستگاه خودرو شخصی

رییس پلیس راهور ناجابا اشاره به اسکورت ۷۰۰۰دستگاه اتوبوس زائران توسط خودرو پلیس تا حرم گفت: ظرفیت پارکینگ برای ۳۰۰هزار دستگاه خودرو شخصی تامین شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار هادیانفر با اشاره به آغاز عظیمت زائران حرم مطهر امام و افزایش ترافیک اظهار داشت: درخصوص وضعیت ترافیکی  معابر اطراف حرم مطهر امام خمینی (ره)  تمهیدات ترافیکی از هفته‌های قبل برای این مراسم مهم اتخاذ شدتا کمترین میزان مشکل را داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: با ۲۷  هزار نیرویی که برای این ایام به کارگیری شده از ظرفیت بزرگی استفاده کردیم و در کشور هیچ مشکل ترافیکی نداریم.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: امروز بیش از ۷ هزار اتوبوس از سراسر کشور به این مراسم خواهند آمد که توسط بیش از ۱۶۰۰ خودروی گشت پلیس تا رسیدن به مقصد و در مسیر بازگشت اسکورت خواهند شد.

سردار هادیانفر گفت: در مسیر شمال به جنوب جاده قم محدودیتی نداریم و این مسیر برای هموطنانی که قصد رفتن به مناطق جنوبی کشور را دارند باز است.

وی گفت: از ساعت ۱۳ در مسیر جنوب به شمال محور قم محدودیت داریم و کسانی که قصد ورود به تهران را دارند باید از سایر محورها استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درخصوص پارکینگ‌های درنظر گرفته شده نیز گفت: ما ظرفیت ۳۰۰ هزار وسیله نقلیه شخصی را برای پارکینگهای اطراف حرم در نظر گرفته‌ایم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=493766

  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.