ترس موشکی اسرائیل از تهدیدات یک فرمانده حماس

  • کد خبر : 545193
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
ترس موشکی اسرائیل از تهدیدات یک فرمانده حماس

منابع خبری گروه حماس اعلام کرده‌اند که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دو مقر وابسته به گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس در شمال غزه و نیز یک مقر القسام در غرب غزه را هدف گرفتند. تاکنون گزارشی از تلفات این حمله‌ها منتشر نشده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در ساعات اولیه صبح امروز (یکشنبه) دست به حملاتی در غزه زدند. به گزارش شبکه خبری الجزیره ، منابع خبری گروه حماس اعلام کرده‌اند که جنگنده‌های اسرائیل دو مقر وابسته به گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس در شمال غزه و نیز یک مقر القسام در غرب غزه را هدف گرفتند. تاکنون گزارشی از تلفات این حمله‌ها منتشر نشده است.

لحظاتی پس از هشدار ابوعبیده سخنگوی گردان‌های عزالدین القسام به رژیم صهیونیستی در مورد ادامه تجاوزات علیه مسجد الاقصی ، سه راکت از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک شد.

بیشتر بخوانید:

در همین رابطه شامگاه شنبه ۷ دسامبر ۲۰۱۹ سه راکت از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک شد که در پی آن آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی مجاور این باریکه به صدا درآمد.

ارتش اسرائیل هم در بیانیه‌ای اعلام کرد که سامانه گنبد آهنین از سه موشک شلیک شده نیروهای حماس ، دو مورد را رهگیری و منهدم کرده و یک موشک‌ هم به منطقه‌ای باز اصابت کرد. البته برخی دیگر از منابع خبری صهیونیستی از زخمی شدن دو صهیونیست بر اثر شلیک راکت از نوار غزه خبر دادند.

سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین القسام رژیم صهیونیستی را از ادامه تجاوازت علیه مسجد الاقصی برحذر داشت و تاکید کرد که هر لحظه احتمال انفجار در اوضاع منطقه به خصوص اراضی اشغالی وجود دارد.

ابوعبیده شامگاه شنبه ۷ دسامبر ۲۰۱۹ در پیامی تلگرامی اظهار کرد که تجاوزات و اقدامات جنایتکارانه تحریک‌آمیز و خطرناک اخیر رژیم صهیونیستی علیه مسجد الاقصی به خصوص نمازگزاران و نگهبانان این مسجد ، سرآغاز انفجار آینده بوده و اوضاع را متشنج‌تر خواهد کرد. وی مسؤولیت کامل این تجاوزات را متوجه رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد که در این وضعیت کاسه صبر مقاومت به زودی لبریز خواهد شد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=545193

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.