جوکار در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

اسرائیل به آخر خط رسیده است

  • کد خبر : 587592
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
اسرائیل به آخر خط رسیده است

منتخب مردم یزد در مجلس یازدهم گفت: در این ۴۱ سالی که از نام‌گذاری روز قدس می‌گذرد، یک همبستگی و همدلی در میان ملت‌های مسلمان در خصوص مسئله قدس و فلسطین علیه رژیم جعلی صهیونیستی به وجود آمده است.

محمدصالح جوکار، منتخب مردم یزد در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: در این ۴۱ سالی که از نام‌گذاری روز قدس می‌گذرد، یک همبستگی و همدلی در میان ملت‌های مسلمان در خصوص مسئله قدس و فلسطین علیه رژیم جعلی صهیونیستی به وجود آمده است.

وی با بیان اینکه نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس فصل جدیدی را در تاریخ مبارزه ملت فلسطین با اسرائیل گشود، گفت: قدرت حامی مردم فلسطین و نزدیک شدن به پیروزی را کاملاً لمس و احساس می‌کنیم.

منتخب مردم یزد در مجلس یازدهم بیان کرد: امروز یک نوع وحدت ناگسستنی میان گروه‌های مبارز فلسطینی، حزب‌الله لبنان، علویان سوریه، حشدالشعبی و انصارالله شکل گرفته و محور این وحدت جمهوری اسلامی ایران است.

فرهنگ مقاومت جواب داده است

جوکار با بیان اینکه گسترش فرهنگ مقاومت و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی پاسخ داده و مشاهده می‌کنیم که اسرائیل برای در امان ماندن و حفظ بقای خود مجبور به کشیدن دیوارهای بتنی اطراف اراضی اشغالی است، گفت: رژیم صهیونستی امروز بیش از گذشته محدود و محدودتر شده است.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب اسلامی چندین گروه آزادی‌بخش مانند مارکسیست‌ها فعالیت داشتند، اما متن مردم در این جنبش‌ها دیده نمی‌شد، اما بعد از انقلاب اسلامی این مردم هستند که در متن آزادسازی قدس حضور دارند؛ لذا حضور مردم یک قدرت ویژه‌ای برای آزادسازی قدس ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید:

منتخب مردم یزد در مجلس یازدهم با بیان اینکه همه مسلمانان باید در نابودی رژیم اشغالگر قدس سهم داشته باشند، گفت: باید با ادامه مقاومت عرصه را برای این رژیم تنگ کرد تا براساس تقویم زمانی اعلام‌شده توسط رهبر انقلاب، نابود شود.

نقش سردار سلیمانی در تقویت مقاومت فلسطینی

جوکار بیان کرد: سردار سلیمانی با رشادت‌ها و زکاوت خود کاری کرده تا عرصه برای آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت‌های دست‌نشانده آنها در منطقه تنگ شود و امروز شاهد هستیم که آمریکا سخن از خروج از منطقه می‌گوید.

به گفته او؛ شهید سلیمانی نقش مهمی را در تقویت و یکپارچه‌سازی جبهه مقاومت برعهده داشته و امروز اسرائیل در سراشیبی سقوط قرار دارد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=587592

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.