استقرار ایستگاه تاکسی در محل میدان سپاه فیروزکوه

  • کد خبر : 535197
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
استقرار ایستگاه تاکسی در محل میدان سپاه فیروزکوه

استقرار ایستگاه تاکسی در محل میدان سپاه (امام خمینی(ره)) در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان فیروزکوه مصوب شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حیدر قاسم زاده در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان فیروزکوه با اعلام استقرار ایستگاه تاکسی در میدان امام خمینی (ره) (سپاه) اظهار داشت: با عنایت به درخواست سازمان حمل و نقل و ترافیک در خصوص استقرار ایستگاه تاکسی در محل میدان سپاه، کلیات موضوع در جلسه مطرح و با رعایت کلیه نکات ایمنی و مقررات ترافیکی مورد تصویب قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار افزود: پلیس راه و پلیس راهور با توجه به تعطیلات پیش رو و مراسمات در سطح شهرستان اقدامات لازم به منظور ساماندهی ترافیکی را در دستور کار خود قرار دهند، همچنین برای تحقق این امر مهم تمام دستگاه های عضو شورای هماهنگی ترافیک همکاری لازم را بعمل آورند.

قاسم زاده افزود: با توجه به دستورالعمل نحوه احداث سرعت گیرها در معابر اصلی و فرعی شهری، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری می بایست تمهیدات لازم بمنظور اصلاح سرعت گیرهای نصب شده بر اساس اولویت اقدام و نتیجه را به دبیرخانه شورای ترافیک اعلام کند.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص خط کشی و نصب سرعت گیر در محدوده بافت روستای اهنز مقرر شد دهیار روستا با هماهنگی و نظارت اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و پلیس راهور ضمن جانمایی و رعایت کلیه موارد ایمنی ترافیکی اقدام کند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=535197

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.