از اکران فیلم‌های جدید در پایتخت چه خبر ؟

  • کد خبر : 9331
  • ۱۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۶
از اکران فیلم‌های جدید در پایتخت چه خبر ؟

اکران سه فیلم «من و زیبا»،«گیرنده» و«پذیرایی ساده» در سینماهای تهران آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری به نقل از ایسنا، مصطفی شایسته مدیر پخش هدایت فیلم درباره اکران فیلم «پذیرایی ساده» به کارگردانی مانی حقیقی گفت: اکران فیلم از چهارشنبه در هشت سینمای فرهنگ‌، ملت،‌اریکه‌، عصر جدید،‌ زندگی،‌ پارس، پایتخت و ماندانا […]

اکران سه فیلم «من و زیبا»،«گیرنده» و«پذیرایی ساده» در سینماهای تهران آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری به نقل از ایسنا، مصطفی شایسته مدیر پخش هدایت فیلم درباره اکران فیلم «پذیرایی ساده» به کارگردانی مانی حقیقی گفت: اکران فیلم از چهارشنبه در هشت سینمای فرهنگ‌، ملت،‌اریکه‌، عصر جدید،‌ زندگی،‌ پارس، پایتخت و ماندانا آغاز شده و به مرور به تعداد سالن‌ها اضافه خواهد شد.

وی مجموع استقبال از این فیلم را در روز چهارشنبه راضی‌کننده برشمرد.

حبیب اسماعیلی هم که پخش فیلم‌های «من و زیبا» و «گیرنده» را برعهده دارد به ایسنا گفت: اکران «من و زیبا» به کارگردانی فریدون حسن‌پور از امروز جمعه در هشت سینمای آزادی‌،ملت،‌ زندگی‌، فرهنگ،‌ بهمن،‌ سپیده‌،تماشا و راگا آغاز شده است.

وی از افزایش تعداد سینماهای این فیلم تا ۱۵ سالن طی روزهای آینده خبر داد و اظهار کرد: این فیلم نیاز به حمایت‌، ارگان‌ها و نهادها دارد و امیدوارم روندی طی شود تا دوباره چنین موضوعاتی در سینما کار شود و کسی رغبت کند که به سراغ آن برود.

اسماعیلی از اکران این فیلم در شهرهای مشهد،‌ شیراز،‌ اصفهان‌ و بندرعباس طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، روز پنج‌شنبه ۱۴ دی ماه سینماها به دلیل اربعین حسینی تعطیل بودند.

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=9331

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.