ارائه الگوی اسلامی و ایرانی مشاوره، اقدامی مسئله محور است

  • کد خبر : 45060
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۰:۱۷
ارائه الگوی اسلامی و ایرانی مشاوره، اقدامی مسئله محور است

رئیس کمیته فرهنگی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ورود موسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اسلامی آستان قدس به موضوع الگوی اسلامی و ایرانی مشاوره، خوب و مسئله محور است. حبیبی در گفت‌وگو با ستاد خبری «اولین همایش الگوی اسلامی – ایرانی مشاوره با محوریت دین و بهداشت روان» عنوان کرد: موضوع الگوی اسلامی- ایرانی […]

رئیس کمیته فرهنگی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ورود موسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اسلامی آستان قدس به موضوع الگوی اسلامی و ایرانی مشاوره، خوب و مسئله محور است.

حبیبی در گفت‌وگو با ستاد خبری «اولین همایش الگوی اسلامی – ایرانی مشاوره با محوریت دین و بهداشت روان» عنوان کرد: موضوع الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنبه تبیینی و ویژه دارد و بعد از چندین سال این الگو را در جامعه تا حدودی مشاهده می کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت تدوین الگویی قابل اجرا در این زمینه تصریح کرد: تبیین الگوی اسلامی ایرانی در علوم انسانی بسیار سخت است و باید این الگو، خوب تشریح و تنظیم شود که به نظر من تا حدود بسیار زیادی این کار صورت گرفته است.

رئیس کمیته فرهنگی مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: عملیاتی کردن این الگو و مبانی، نیاز به تشریح دارد.

حبیبی اظهار کرد: مدیران در شناخت وضع موجود ، موانع و چالش ها، تاثیر مهمی دارند و باید مسائل را تجزیه و تحلیل دقیق کنند.

وی با تحسین اقدام موسسه خدمات مشاوره‌ای آستان قدس رضوی در زمینه الگوی اسلامی-ایرانی مشاوره، تصریح کرد: این موسسه می تواند کار علمی و دقیقی را انجام دهد که در جامعه بازتاب قابل توجهی داشته باشد.

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=45060

    برچسب ها

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.