رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مطرح کرد

اختصاص ۶۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد / پیش‌بینی احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی در بودجه ۱۴۰۰

  • کد خبر : 627607
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
اختصاص ۶۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد / پیش‌بینی احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی در بودجه ۱۴۰۰
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با پیش بینی احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی در بودجه ۱۴۰۰ گفت: ۶۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد اختصاص می یابد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در آیین رونمایی از ۳۵۲ واحد مسکونی ویژه نیازمندان در پیشوا اظهار داشت: توانمندسازی یکی از ماموریت‌های اصلی کمیته امداد است و بنا به فرموده رهبری باید توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات با رعایت تکریم در صدر برنامه‌های کمیته امداد باشد.

وی افزود: اشتغال، خودباوری و خواتکایی از ابعاد مهم توانمندسازی است در این راستا مبلغ ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان در سال ۹۹ اختصاص یافته است.

بختیاری تصریح کرد:در سال جاری باید ۲۰۰ هزار شغل ایجاد کنیم که تاکنون ۱۱۴ هزار مورد ایجاد شده و مابقی تا پایان سال محقق خواهد شدمسکن یکی از مهمترین عوامل در سبد حمایت مددجویان است که پر هزینه بوده و مستلزم همکاری و هم‌افزایی بین تمامی بخش‌ها است.

وی ادامه داد: این مجموعه ۳۵۲ واحدی از سوی راه و شهرسازی در اختیار کمیته امداد قرار گرفت و مقامات محلی به‌ویژه فرماندار محترم نیز در این زمینه پیگیری و همراهی نمودند در واگذاری واحدهای این مجموعه به مددجویان قطعا اولویت با مردم همین منطقه است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور بیان کرد: این مجتمع بطور میانگین ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با همکاری همه دستگاه‌های شهرستان تا ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی گفت: مبلغ ۵ هزار میلیارد تومان جهت احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان در بودجه ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده که اقدام بسیار پسندیده و شایسته‌ای است و انشاءالله با همکاری بهزیستی، کمیته امداد و سایر ارگانها به نتیجه خواهد رسید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=627607

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.