احتمال جدایی نیمار استقلال در پایان فصل قوت گرفت

  • کد خبر : 562410
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
احتمال جدایی نیمار استقلال در پایان فصل قوت گرفت

باشگاه استقلال در مذاکرات خود با مهدی قائدی اعلام کرده در ابتدای فصل آینده مشکلی برای جدایی او نخواهد داشت به شرطی که در این ترانسفر حق و حقوق باشگاه استقلال و به عبارت ساده تر خواسته های مالی این باشگاه برآورده شود.
یکی از تیم هایی که برای در اختیار گرفتن مهدی قائدی به مدیر برنامه های این بازیکن پیشنهاد داده تیم الکویت است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، قرارداد مهدی قائدی مهاجم ریزنقش استقلالی ها که عملکردی درخشان تا به اینجای فصل از خود نشان داده است در ابتدای فصل جاری به مدت دو فصل دیگر تمدید شده است از این رو هواداران استقلال نباید نگرانی بابت جدایی این ستاره داشته باشند.

اخیرا و بعد از بازی های خوبی که مهدی قائدی در لیگ برتر ایران و هم چنین لیگ قهرمانان آسیا به نمایش گذاشته است پیشنهاداتی از سوی باشگاه های عربی به مدیر برنامه اش ارایه شده که قرار است این پیشنهادات به طور جدی در پایان فصل بررسی شود.

قرارداد مهدی قائدی

قرارداد مهدی قائدی

باشگاه استقلال در مذاکرات خود با مهدی قائدی اعلام کرده در ابتدای فصل آینده مشکلی برای جدایی نخواهد داشت به شرطی که او در این ترانسفر حق و حقوق باشگاه استقلال و به عبارت ساده تر خواسته های مالی این باشگاه برآورده شود.

یکی از تیم هایی که برای در اختیار گرفتن مهدی قائدی به مدیر برنامه های این بازیکن پیشنهاد داده تیم الکویت است که در مرحله ی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با تیم استقلال بازی کرد.

این بازیکن ریز نقش با ۹ گل زده و هم چنین ۶ پاس گل این فصل در لیگ برتر عملکرد فوق العاده ای داشت و یکی از مدعیان آقای گلی در این فصل از بازی ها بشمار می رود. مهدی قائدی هم اکنون به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ی همسترینگ مشغول پشت سر گذاشتن دوران نقاهت خود است

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=562410

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.