شهردار باقرشهر در گفت‌وگو با «تهران نیوز» خبر داد؛

احتمال افتتاح پُل بزرگ باقرشهر در نیمه اول سال ۱۴۰۰

  • کد خبر : 626565
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷
احتمال افتتاح پُل بزرگ باقرشهر در نیمه اول سال ۱۴۰۰

شهردار باقرشهر از احتمال اففتاح پُل بزرگ باقرشهر تا نیمه اول سال ۱۴۰۰ خبر داد.

سعید استاد فرج شهردار باقرشهر در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های اساسی که سبب شد تا شهرداری باقرشهر رتبه نخست را در میان شهرداری‌های استان تهران کسب کند به این خاطر است که کادر فنی خوبی تربیت شده است. تیمی که در شهرداری باقرشهر کار می‌کنند هم تحصیل‌کرده هستند و هم باتجربه و همین ویژگی باعث شده تا در میان واحدهای مختلف عنوان‌دار بوده‌ایم و عنوان‌دار باقی بمانیم.

وی افزود: روابط عمومی، بخش فناوری اطلاعات، بخش حوادث و بخش بحران شهرداری باقرشهر همیشه جزء بهترین‌های شهرداری باقرشهر بوده‌اند و موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده‌اند.

شهردار باقرشهردار گفت: شورای اسلامی باقرشهر به خاطر ترکیب جوانش همیشه پای کار بوده و در همه مقاطع به شهرداری باقرشهر کمک کرده‌اند. مثلاً در برخی پروژه‌ها نیازمند متممی هستیم و از آنجا که اعضای شورای اسلامی شهر به اهمیت پروژه اشراف دارند بدون هیچ‌گونه مانع‌تراشی این کار را انجام می‌دهند و به همین دلیل اجرای پروژه‌های عمرانی خیلی سریع پیش می‌رود.

استاد فرج درباره افتتاح پروژه‌های در دست ساخت این شهرداری باقرشهر خاطرنشان کرد: تا پایان سال ۱۳۹۹ پروژه‌های پارک شهدای نفت بهران، سوله بحران و ازدواج آسان، دارالقرآن و کتابخانه شهرستان افتتاح خواهند شد و همچنین به احتمال بسیار زیاد در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ پارکینگ طبقاتی باقرشهر مورد بهره‌برداری قرار گیرد و تا پایان دوره اگر همراهی‌های لازم از سوی قرارگاه خاتم سازندگی خاتم‌الأنبیاء(ص) صورت بگیرد و در حوزه تخصیص وام مساعدت شود، به احتمال بسیار زیاد تا قبل از پایان دوره، پُل بزرگ باقرشهر افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=626565

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.