اجرا نشدن طرح رتبه بندی معلمان

 • کد خبر : 538637
 • ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
اجرا نشدن طرح رتبه بندی معلمان

نماینده مردم ارومیه با اشاره به موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: یکی از تعهدات دولت به معلمان، اجرای طرح رتبه‌بندی آنان است که قرار بود حداکثر تا اردیبهشت ماه امسال انجام شود، اما نشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی امروز با اشاره به اجرا نشدن طرح رتبه بندی آموزش و پرورش اظهار کرد: یکی از تعهدات دولت به معلمان، اجرای طرح رتبه‌بندی آنان است که قرار بود حداکثر تا اردیبهشت ماه امسال انجام شود.

اجرا نشدن طرح رتبه بندی

وی تصریح کرد: وزیر سابق که نتوانست به تعهدات خود در این زمینه عمل کند از سمت خود استعفا داد و وزیر جدید نیز قرار بود که تا اول مهر مطالبات معلمان را پرداخت کند و اجرا نشدن طرح رتبه بندی معلمان نیز اضافه شد ، اما مهر نیز به پایان رسید و خبری از پرداختی‌ها نشد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حتی وعده پرداخت تا ۱۳ آبان را داده بودند که گذشت، بنابراین مجلسیان مجبور به امضای استیضاح وزیر آموزش و پرورش گرفتند تا به وعده خود به معلمان که در بودجه، پنج هزار میلیارد در نظر گرفته بود، اما دولت آن را دو هزار میلیارد تومان برای اجرای رتبه بندی معلمان کاسته بود، عمل کند.

استیضاح بطحایی وزیر آموزش و پرورش، فروردین امسال در مجلس کلید خورد و نمایندگان سیستان و بلوچستان به علت وجود محرومیت شدید در بحث آموزش این استان، موضوع استیضاح را طرح کردند و علت دیگر استیضاح نیز، عدم پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس بوده که این گروه از معلمان را با مشکلاتی مواجه کرده است.

بیشتر بخوانید:

پرداخت منظم حقوق همه معلمان

استخدام معلمان حق التدریسی‎

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=538637

  ثبت دیدگاه

  1. نوبخت دشمن معلمانه اون اجازه نمیده

  2. تو رسانه ها ابروی معلمانو می برین بعد میگین قابل اجرا نیس. دروغگوهای کثیف

  3. با سلام اینها همه وعده دروغ است وقتی وزیر و سخنگو ی دولت وعده دروغ می دهند نوبت مجلس است که یک اقدام انقلابی کند. تا دیگر هیچکس جرات دروغ گفتن به مردم را نداشته باشد.

  4. با سلام
   آقای نوبخت و دولت به آموز ش و پرورش اهمیتی نمی دهند. باید سئوال شود آموزش وپرورش اولویت چندم شماست.
   لعنت بر این تفکر لیبرالی و سرمایه داری
   لعنت برکسانیکه به امر آموزش وپرورش مانند یک بنگاه اقتصادی نگاه می کنند.