معاون شهردار دماوند خبر داد

اجرای چندین پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد در دماوند

  • کد خبر : 625209
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
اجرای چندین پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد در دماوند
معاون فنی و عمرانی شهرداری دماوند از اجرای چندین پروژه عمرانی در خیابان ۹دی و شهرک الهیه شهر دماوند با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمود بهرامی، معاون فنی و عمرانی شهرداری دماوند، با اعلام خبر اجرای چندین پروژه عمرانی در خیابان ۹دی و شهرک الهیه شهر دماوند، تصریح کرد: شهرداری دماوند امسال در راستای ساماندهی معابر اصلی و فرعی خیابان ۹ دی و شهرک الهیه که شامل آسفالت معابر خیابان های فرعی ۹ دی، بهسازی برخی جداول فرسوده و همچنین جدولگذاری برخی از معابر فرعی شهرک الهیه می باشد، در مجموع اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان پروژه عمرانی انجام داده است.

وی در ادامه افزود: هم اکنون در خیابان اصلی ۹ دی از کوچه چهارم تا انتهای شهرک الهیه، کوچه های دوم تا دهم و موازی با خیابان ۹دی از چهارم تا انتهای حوزه شهری، شهرک سلحشوران، محور مواصلاتی جاده مراء، بلوط شرقی و کوچه کریمیان عملیات عمرانی انجام و درحال اجرا است.

بهرامی خاطرنشان کرد: تاکنون ۹۰۰ متر طول تک جدول، ۸۵۰۰ مترمربع زیرسازی، ۱۱۰۰ متر طول نهر، ۳۰ هزار مترمربع روکش آسفالت، ۲۰۰ متر طول کانیو و چهار هزار مترمربع لکه گیری انجام شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری دماوند در خصوص تسهیل در تردد خودروها اذعان داشت: همچنین در راستای تسهیل در تردد خودروها به صورت رفت و برگشت در خیابان ۹ دی، تا جایی که عرض محور پاسخگو باشد، از خیابان یازدهم تا خیابان هشتم ادامه بلوار را در دستور کار قرار داده ایم که شامل ۶۰۰ متر نهر در دو طرف و حدود ۶۰۰ متر تک جدول رفوژ بلوار است.

بهرامی در خصوص پروژه های عمرانی شهرک الهیه اظهار داشت: در ادامه خیابان ۹دی، شهرک الهیه وجود دارد که هم اکنون خیابان دوم و سوم شهرک جدولگذاری شده و زیرسازی و آسفالت آن نیز در برنامه آتی شهرداری قرار دارد.

وی در پایان تاکید کرد: خیابان شرقی شهرک الهیه که محل تردد خودروهای سنگین و کامیون است، به دلیل ایجاد آلودگی محیط زیستی، نارضایتی هایی را برای شهروندان به همراه داشت که این مهم نیز آسفالت شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=625209

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.