«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

اجرای فاز دوم کمک‌های مومنانه در فیروزکوه / توزیع هزاران بسته معیشتی و اهداء ۶ جهیزیه

  • کد خبر : 607623
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
اجرای فاز دوم کمک‌های مومنانه در فیروزکوه / توزیع هزاران بسته معیشتی و اهداء ۶ جهیزیه
سپاه شهرستان فیروزکوه با همکاری اقشار مختلف بسیج و خیرین فاز دوم کمک های مومنانه را در شهرستان فیروزکوه آغاز کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در پی تاکیدات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با استمرار رزمایش کمک مومنانه و مواسات در کشور، سپاه شهرستان فیروزکوه با همکاری اقشار مختلف بسیج و خیرین فاز دوم کمک‌های مومنانه را در این شهرستان آغاز کردند.

غلامعلی درویش متولی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با آغاز فاز دوم کمک مومنانه در شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه را در سطح شهرستان فیروزکوه آغاز کردیم.

وی گفت: این رزمایش به همت اقشار مختلف بسیج و خیرین محترم شهرستان اجرا شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه تاکید کرد: در این مرحله تعدادی بسته معیشتی و جهیزیه‌هایی تهیه شد تا بتوانیم در عید امامت و ولایت به دست محرومان در سطح شهرستان برسانیم.

وی در ارتباط با استمرار کمک های مومنانه در فیروزکوه بیان داشت: برنامه‌هایی برای ماه محرم و صفر نیز برنامه‌ریزی شده است تا این کمک‌ها در آن زمان نیز ادامه داشته باشد.

درویش متولی افزود: این بسته‌ها شامل اقلامی چون ماکارانی، سویا، رب، قند، شکر، برنج و غیره است که از طریق بسیجیان و خیرین تهیه شده است.

اهداء ۶ جهیزیه به خانواده‌های نیازمند فیروزکوه

محمد حیدری منش، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه نیز در این ارتباط به خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه با قرار گرفتن در ایام مهم اعیاد دهه امامت و ولایت تعداد شش سری جهیزیه برای زوج‌هایی که در این ایام ازدواج می‌کنند در نظر گرفته شد که هر یک در حدود ۹۰ میلیون ریال برآورد می‌شود؛ این اقدام با هدف تسهیل امر ازدواج این کار انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: در لبیک گویی به ندای رهبر معظم انقلاب ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه با تهیه این جهیزیه‌ها و بسته‌های مواد غذایی برای اقشار آسیب پذیر جامعه و اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی برای ایام دهه امامت و ولایت نسبت به گرامیداشت این ایام اقدام کرده است؛ کاروان غدیر هم در نقاط مختلف شهرستان فیروزکوه، در سطح روستاها و محله‌های مختلف شهر، با اجرای برنامه‌های فرهنگی اعم از سرود، برنامه‌های تئاتر و ویژه برنامه‌هایی در گرامیداشت این ایام اقدامات مختلفی را انجام داده که خلا وجود برنامه‌های تجمعی با اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز و کاروانی پوشش داده شود و سهم افراد در گرامیداشت این ایام اهدا شود.

حیدری منش خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی شده برای دهه‌های آتی و ایام ماه محرم و صفر بسته‌های کمک‌های مومنانه را در دستور کار داشته باشیم تا در بین اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان توزیع شود.

وی اذعان داشت: این مرحله از کمک‌های مومنانه چهارمین مرحله است که از ظرفیت خیرین مجمع خیرین بسیج، اقشار مختلف بسیج و گروه‌هایی که بواسطه حضور در بسیج کمک‌هایی را به این جریان داشتند، استفاده شده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=607623

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.