امامی خبر داد:

اجرای عملیات واکسیناسیون رایگان طیور روستایی در دماوند

  • کد خبر : 621465
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳
اجرای عملیات واکسیناسیون رایگان طیور روستایی در دماوند
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌ دماوند گفت: با توجه به سیاست‌های سازمان دامپزشکی کشور در جهت حفظ سرمایه‌های روستایی و ملی کشور و تامین امنیت غذایی شهروندان، طرح واکسیناسیون رایگان بیماری نیوکاسل در فصل پاییز به اتمام رسید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، امامی، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌ دماوند با اعلام خبر واکسیناسیون رایگان بیش از ۴۸ هزار قطعه طیور روستایی در این شهرستان اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های سازمان دامپزشکی کشور در جهت حفظ سرمایه‌های روستایی و ملی کشور و تامین امنیت غذایی شهروندان، طرح واکسیناسیون رایگان بیماری نیوکاسل در فصل پاییز به اتمام رسید.

وی گفت: در راستای اجرای این طرح اداره دامپزشکی شهرستان دماوند عملیات واکسیناسیون رایگان علیه بیماری نیوکاسل را در روستاهای تحت پوشش با هماهنگی با دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی اجرایی کرد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌ دماوند در ارتباط با جزئیات واکسناسیون طیور روستایی عنوان کرد: در این طرح تعداد ۴۸ هزار و ۸۶۳ قطعه طیور بومی شامل ۳۰ هزار و ۵۰۹ قطعه مرغ، چهار هزار ۲۰ قطعه خروس ۱۳ هزار و ۲۲ قطعه کبوتر و یک هزار ۳۱۲ قطعه سایر پرندگان بر علیه بیماری نیوکاسل واکسینه شدند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌ دماوند در پایان ضمن تشکر از همکاری دهیاری‌ها و شوراها افزود: خواهشمندیم شهروندان از خرید طیور غیر مجاز در حاشیه جاده‌ها خودداری کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=621465

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.