اجرای طرح نظام ارجاع با همکاری بیمارستان امام حسین (ع)

  • کد خبر : 503230
  • 18 جولای 2019 - 17:25
اجرای طرح نظام ارجاع با همکاری بیمارستان امام حسین (ع)

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: تراکم بالای جمعیتی در بهارستان سبب ایجاد آسیب‌های اجتماعی و احتمال شیوع بیماری‌ به صورت واگیر شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ عشرتی معاون بهداشت دانشگاه، میرزایی معاون فنی معاونت با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، معاونین و پرسنل این اداره دیدار و از نزدیک در جریان نحوه اجرای طرح نظام ارجاع قرار گرفتند.

دمیریان در حاشیه این دیدار با اشاره شرایط حاکم بر بهارستان، اظهار داشت: جمعیت، مشکلات و معضلات کلی شهرستان نظیر تراکم بالای جمعیتی که باعث به وجود آمدن آسیب‌های اجتماعی و همچنین احتمال شیوع بیماری‌های منتقله به صورت واگیر گردیده است از جمله شرایطی است که لزوم مساعدت دانشگاه علوم پزشکی کشور را در بهبود شرایط بهداشتی و درمانی بهارستان تشدید می‌کند.

وی در ادامه پیرامون وضعیت کلی حوزه سلامت در سطح شهرستان بهارستان، تعداد مراکز و پایگاه‌های بهداشت و درمان، نیروی انسانی شاغل و پروژه‌های عمرانی در دست احداث و اعتبارات پروژه‌های مذکور توضیحات و نکات مفیدی را بیان کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان همچنین در رابطه با اجرای طرح نظام ارجاع در بهارستان، خاطرنشان کرد: طرح مذکور با همکاری بیمارستان امام حسین علیه‌السلام با موفقیت در سطح شهرستان درحال اجرا است.

عشرتی نیز با طرح سئوال‌هایی در ارتباط با رفع مشکلات موجود راهکارهایی را به مسئولین شبکه بهداشت و درمان بهارستان ارائه داد.

در پایان معاون بهداشت دانشگاه و معاون فنی معاونت به جهت آشنایی با پرسنل شبکه بهداشت و درمان بهارستان و وضعیت این شبکه از تمام واحدهای ستادی و بخش‌های مختلف شبکه بازدید به‌عمل آوردند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=503230

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.