اجرای آموزش مجازی در مدارس دماوند

  • کد خبر : 568066
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
اجرای آموزش مجازی در مدارس دماوند

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دماوند از روند و نحوه اجرای آموزش مجازی در دبیرستان حضرت معصومه (س) متوسطه دوره دوم بازدید کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهرداد پورفتحی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند با حضور در دبیرستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها متوسطه دوره دوم در جلسه آموزش آنلاین که به‌صورت ویدئو کنفرانس توسط دبیر ریاضی در حال برگزاری بود، شرکت کردند.

ایرجی ، مدیر دبیرستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها در نشستی با رئیس آموزش و پرورش در خصوص روند اجرای آموزش مجازی در این دبیرستان اظهار داشت: آموزش مجازی دانش آموزان در قالب یک کیت آموزشی طراحی شده است.

وی گفت: با توجه به اهداف برنامه و محتوای آموزشی هر درس شامل آموزش آنلاین به‌صورت ویدئو کنفرانس، برگزاری کلاس‌های مجازی در بستر شبکه‌های اجتماعی، تهیه بسته های آموزشی ویدئویی جهت فعالیت‌های تکمیلی انجام می‌شود.

مدیر دبیرستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها بیان داشت: همچنین فعالیت‌هایی برای ارزیابی دانش آموزان از جمله برگزاری آزمون‌های آنلاین جهت ارزیابی عملکرد دانش آموزان، ارتباط دبیران و دانش آموزان با مشاور جهت بررسی روند جریان آموزشی و نتایج عملکرد آموزشی انجام می شود تا با توجه به تعطیلی مدارس مشکلی در روند آموزش به‌وجود نیاید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=568066

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.