آموزش های مجازی در مدارس شهریار ادامه دارد

  • کد خبر : 568972
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
آموزش های مجازی در مدارس شهریار ادامه دارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار گفت: دبیران و آموزگاران شهرستان شهریار در ایام تعطیلات اضطراری فعلی با همت و تلاش خویش به استمرار روند آموزش تاکید داشتند.

مجید پارسا ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی‌های مکرر مدارس و لزوم رعایت موارد بهداشتی فردی و اجتماعی در جامعه، فرهنگیان شهرستان شهریار بویژه دبیران و آموزگاران با همراهی مدیران و معاونین مدارس از همان روزهای ابتدایی این تعطیلی‌ها، با احساس مسولیت همیشگی خود به دنبال راهکار جایگزینی آموزش حضوری بودند و با تهیه و تولید محتواهای آموزشی و ایجاد گروه‌های درسی و کلاسی در شبکه‌های مجازی به‌دنبال رفع این خلاء بودند.

وی گفت: معاونان آموزشی با برگزاری جلسات ارائه راهکار و ابلاغ آن به مدارس در ایجاد کانال‌های آموزشی در فضای مجاری در پیام‌رسان‌های داخلی به‌دنبال فراهم آوردن فضایی آرام در کنار آموزش ایده‌آل بوده‌اند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار افزود: جامعه بزرگ فرهنگیان شهرستان شهریار همچون گذشته با استفاده از تمام ظرفیت‌های درون و برون سازمانی کنار مردم عزیز و شهروندان فهیم شهرستان شهریار است و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در زمان بحران فعلی امر خطیر آموزش در جریان باشد.

آموزش ادامه داردانتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=568972

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.