آماده باش آتش نشان ها برای امداد رسانی احتمالی در طوفان امروز

  • کد خبر : 291313
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
آماده باش آتش نشان ها برای امداد رسانی احتمالی در طوفان امروز

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: با توجه به اخطار هواشناسی مبنی بر وقوع طوفان در تهران، ایستگاه های آتش نشانی در حالت آماده باش بوده و خودروهای احتیاط آماده باش هستند.

به گزارش تهران نیوز ، سخنگوی سازمان آتش نشانی از آمادگی نیروهای این سازمان برای وزش شدید باد و طوفان همزمان با هشدار هواشناسی خبر داد.

جلال ملکی اظهار داشت: با توجه به اخطار هواشناسی مبنی بر وقوع طوفان در تهران، ایستگاه های آتش نشانی در حالت آماده باش بوده و خودروهای احتیاط آماده باش هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی از مردم خواست در صورت عدم کار ضروری در زمان وزش شدید باد از خانه خارج نشوند و در صورت حضور در معابر عمومی به ویژه ساعات عصرگاهی از اماکن مسقف عبور کرده و در فضای باز قرار نگیرند.

وی از شهروندان خواست از گرفتن عکس سلفی در طوفان، قرار گرفتن روی لبه بام ها و ارتفاعات در زمان وزش شدید بادخودداری کنند. همچین در صورت امکان از تردد زیر ساختمان های نیمه ساز یا درحال ساخت جلوگیری شود چرا که امکان سقوط مصالح وجود دارد.

به گفته ملکی شهروندان در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی با آتش نشانی تماس بگیرند تا نیروهای آتش نشان برای کمک به آنها اقدام کنند.

سازمان هواشناسی در هشداری اعلام کرده است امروز امکان وقوع وزش باد شدید در تهران وجود دارد.

 

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=291313

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.