آقایان دولتی دفاع از حقوق مردم را توهین تلقی می کنند

  • کد خبر : 624903
  • ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
آقایان دولتی دفاع از حقوق مردم را توهین تلقی می کنند
علی زنجانی حسنلوئی در واکنش به اقدام عجیب دولت مبنی بر اینکه اظهارات برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: آنچه را که در تذکر اخیر خود به آقای رئیس جمهور خطاب کرده‌ام چیزی جز حقوق مردم نبوده و قطعا به جد پیگیر این مسائل و موضوعات خواهم شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه از حقوق مردم دفاع شود و آقایان دولتی آن را توهین تلقی کنند جای تعجب دارد.

علی زنجانی حسنلوئی در واکنش به اقدام عجیب دولت مبنی بر اینکه اظهارات برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: آنچه را که در تذکر اخیر خود به آقای رئیس جمهور خطاب کرده‌ام چیزی جز حق مردم نبوده و قطعا به جد پیگیر این مسائل و موضوعات خواهم شد.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی افزود: لطفا! رئیس جمهور بگویند در این هفت سال اخیر ۷ چه خدماتی را به حوزه انتخابیه‌ام ارائه کرده و هر آنچه را که بنده در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی پیگیر شده بودم و حتی بخشی از آنها نیز کلید خورده بود، اما هیچ کدام از این پروژه‌ها به سرانجام نرسیدند.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید گفته شود کجای تذکرات اینجانب توهین تلقی می‌شوند و واقعا دفاع از حقوق مردم توهین بوده؟ بنابراین آقای رئیس جمهور بایستی ظرفیت خود را بالا ببرند.

علی زنجانی حسنلوئی نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: براساس قانون اساسی نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌توانند در زمینه‌های گوناگون اظهار نظر کنند و حتی این حق را دارا هستند که رئیس جمهوری را استیضاح کنند.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624903

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.