داورزنی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

آغاز فعالیت باشگاه های بدنسازی و استخرها در غرب تهران

  • کد خبر : 588040
  • 24 می 2020 - 19:43
آغاز فعالیت باشگاه های بدنسازی و استخرها در غرب تهران

رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان گفت: به‌دلیل قرار گرفتن شهرستان بهارستان در وضعیت زرد، فعالیت باشگاه‌های ورزشی کم برخورد بلامانع است.

حسن داورزنی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان با تاکید بر این‌که وضعیت بهارستان هنوز سفید نشده است، اظهار داشت: از آنجایی که وضعیت شیوع کرونا در سطح شهرستان در حالت زرد اعلام شده، به همین خاطر تعطیلی ورزش‌های پر برخورد ادامه دارد.

وی با تاکید بر جزئیات باشگاه‌هایی که باید تعطیل باشند، گفت: بر همین اساس فعالیت باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام، استخرها ، رشته‌های انفرادی، کم برخورد و برخورد متوسط در شهرستان بهارستان از امروز فعال شدند.

تشریح فعالیت باشگاه های بدنسازی و استخرها

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان با بیان این‌که باشگاه‌های ورزشی مربوط به برخی رشته‌ها همچنان بابد تعطیل باشند، عنوان کرد: تا اطلاع ثانوی باشگاه های ورزشی رشته‌های پربرخورد نظیر کشتی، تکواندو، کاراته و سایر رشته‌های رزمی در شهرستان بهارستان تعطیل خواهند بود.

اگرچه عملکرد اداره ورزش و جوانان با همکاری ادارات مربوطه در دوران کرونا به جهت تعطیلی اماکن ورزشی سطح شهرستان خوب و لایق تقدیر بود اما از حدود سه هفته قبل و پیش از اعلام اینکه فعالیت برخی باشگاه‌های ورزشی آزاد می باشد، تعداد قابل توجهی از باشگاه‌های ورزشی به خصوص در رشته بدنسازی اقدام به باز کردن باشگاه‌ها کرده‌اند و برخوردی از سوی این اداره با این اماکن صورت نگرفت.

فعالیت برخی باشگاه های ورزشی در شهرستان بهارستان آزاد اعلام شده است اما نباید فراموش کرد که خطر ابتلا به ویروس کرونا همچنان وجود دارد و ورزشکاران بهارستانی و باشگاه‌داران می بایست نسبت به رعایت نکات بهداشتی توجه کافی داشته باشند.

بهارستان شهرستان جدیدی در استان تهران است که با ترکیب بخش‌های گلستان و بوستان شهرستان رباط کریم تاسیس شده‌است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=588040
  • منبع : بهارستانه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.