آغاز عملیات عمرانی کمربندی شمالی ، بزرگ‌ترین پروژه شهری قرچک

  • کد خبر : 535134
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
آغاز عملیات عمرانی کمربندی شمالی ، بزرگ‌ترین پروژه شهری قرچک

شهردار قرچک از آغاز عملیات عمرانی کمربندی شمالی ، بزرگ‌ترین پروژه شهرداری قرچک خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  محسن خرمی شریف در این خصوص به خبرنگاران، گفت: طبق وعده‌هایی که به مردم داده بودیم، عملیات اجرایی فاز اول پروژه عمرانی کمربندی شمالی قرچک با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به صورت رسمی آغاز شد.
وی مبلغ اعتبار کل این پروژه را ۱۰۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در حال حاضر اقدامات لازم در خصوص ساخت کمربندی شمالی انجام‌شده است و این کمربندی در سه فاز ساخته می‌شود که فاز اول آن در حال اجرا است و برای ساخت و اتمام این پروژه بزرگ به غیر از اعتبارات مدیریت شهری، باید از اعتبارات استانی و کشوری نیز استفاده کرد.

آغاز عملیات عمرانی کمربندی شمالی، بزرگ‌ترین پروژه شهری قرچک
این مدیر شهری خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات قرچک تردد وسایل نقلیه دو شهرستان ورامین و پیشوا از این شهرستان است که این مهم باید برطرف شود، با اجرای پروژه کمربندی شمالی که بزرگترین پروژه شهرداری قرچک است مشکل تردد وسایل نقلیه قرچک و دیگر شهرستان‌ها مرتفع خواهد شد.
خرمی شریف بابیان اینکه احداث پروژه کمربندی شمالی قرچک از ضروریات است، افزود: کاهش ترافیک درون‌شهری، حل معضل راه‌بندان و ترافیک سنگین در مبادی ورودی شهر قرچک از مهمترین اهداف اجرای این پروژه است.
شهردار قرچک در پایان با اشاره به اینکه هدف ما خدمت به مردم و رضایتمندی آنان است، گفت: تا به امروز با توکل به خداوند متعال هر قول و وعده‌ای که به مردم عزیز قرچک داده بودیم عملی شد و امیدوارم بتوانم این کار بزرگ را هم با کمک اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسوولان شهرستان به نتیجه برسانم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=535134

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.