آغاز عملیات زیرسازی بلوار ۳۵ متری در فرون آباد

  • کد خبر : 535174
  • 23 اکتبر 2019 - 14:18
آغاز عملیات زیرسازی بلوار ۳۵ متری در فرون آباد

شهردار فرون آباد از آغاز عملیات زیرسازی و آماده سازی بلوار ۳۵ متری امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شهردار فرون آباد با اشاره به آغاز عملیات زیرسازی بلوار ۳۵ متری امام خمینی (ره) گفت: حضور و مشارکت شهروندان در اجرای پروژه های شهری باعث توسعه پایدار شهر می شود.


مهندس کوروش میرزایی شهردار فرون آباد در ادامه با بیان اینکه مشارکت شهروندان در کنار شورا و شهرداری مایه دلگرمی و اجرای برنامه های مختلف خواهد بود، تاکید کرد: حضور شهروندان باعث توسعه پایدار شهر شده و ما نیازمند به حضور شهروندان در همه عرصه‌ها هستیم.

وی در ادامه با اشاره به ساخت ۲هزار مسکن ارزان قیمت جهت اقشار کم درآمد توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سطح شهر، خاطرنشان ساخت: با احداث این پروژه مهم و اساسی علاوه بر اشتغالزایی جهت ۵هزار نفر، شاهد توسعه شهر و ارتقای زیرساخت های شهری و خدمات رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

ساختن شهری آباد هدف مجموعه مدیریت شهری فرون آباد

اجرای بیش از ۶ هزار متر جدول‌گذاری در شهر فرون آباد

وی با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر جهت رفاه حال و آسایش شهروندان به صورت شبانه روزی و با تمام امکانات و تجهیزات خود مشغول خدمت رسانی در بخش های مختلف شهری می باشد، بیان داشت: در همین راستا و با پایان عملیات خاکبرداری بلوار ۳۵ متری امام خمینی (ره)، عملیات زیرسازی این بلوار آغاز شده است.

تصاویری از عملیات زیرسازی بلوار امام خمینی 

 

بیشتر بخوانید:

تجهیز شهرداری فرون آباد به برج نوری سیار

 

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=535174

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.