آغاز عملیات انتقال آب سد ماملو به پیشوا

  • کد خبر : 546428
  • ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
آغاز عملیات انتقال آب سد ماملو به پیشوا

با حضور استاندار تهران، عملیات انتقال آب سد ماملو به شهرستان پیشوا آغاز شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در حاشیه مراسم انتقال آب سد ماملو به پیشوا اظهار داشت: شهرستان پیشوا، از جمله مناطقی است که در تابستان امسال، با مشکل کمبود آب مواجه بود و انتقال آب از سد ماملو، یکی از درخواست‌های مردم و مسئولان این شهرستان اعلام شده بود.

وی افزود: با پیگیری ‌های صورت گرفته، اجرای این پروژه به تصویب رسید و عملیات اجرایی پروژه با تأمین اعتبارات مورد نیاز، تهیه لوله و آماده سازی جبهه کاری آغاز شد تا یکی از نیازهای اساسی شهرستان در تأمین آب شرب پایدار و سالم تا اردیبهشت ۹۹ برآورده شود.

محسنی بندپی گفت: به منظور افزایش سرعت، این پروژه در دو فاز طراحی شده تا با استفاده توان دو پیمانکار، وعده ارائه شده به مردم در زمان اعلام شده محقق شود.

وی افزود: تمامی اعضای شورای اداری، فرماندار، دادستان، رئیس دادگستری و مسئولان شهرستان پیشوا در کنار این پروژه قرار دارند تا این پروژه با پشتوانه حقوقی و قضایی زودتر از زمان اعلام شده تکمیل شود.

استاندار تهران گفت: از فرماندار پیشوا خواسته شده تا روزشمار اجرای این پروژه را طراحی و مردم در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گیرند.
پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت د ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

این پروژه در دو فاز لوله گذاری به طول ۱۰ کیلومتر با اعتبار ۳۷۰ میلیارد ریال و احداث دو مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=546428

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.