سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی:

آزمایش کرونا ۷ بازیکن تیم علم و ادب تبریز مثبت شد

  • کد خبر : 598208
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
آزمایش کرونا ۷ بازیکن تیم علم و ادب تبریز مثبت شد

مهرزاد خلیلیان گفت: طبق اطلاعیه‌ای که به فدراسیون پزشکی و ورزشی رسیده است، ۷ نفر از بازیکنان تیم فوتبال علم و ادب تبریز به ویروس کرونا مبتلا شده اند و اسامی آن‌ها مشخص شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی درباره ابتلای بازیکنان تیم علم و ادب تبریز به ویروس کرونا  اظهار کرد: طبق اطلاعیه‌ای که به فدراسیون پزشکی و ورزشی رسیده است، ۷ نفر از بازیکنان تیم فوتبال علم و ادب تبریز به ویروس کرونا مبتلا شده اند و اسامی آن‌ها مشخص شده است.

او افزود: چنانچه طبق شیوه نامه گذشته عمل کنیم، اگر نتیجه آزمایش ویروس کرونای تعداد ۵ نفر از هر تیم در زمان تمرینات مثبت اعلام می شد،  باید تیم به قرنطینه می‌رفت.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: با توجهی که وزارت بهداشت و تعهدی که باشگاه‌ها داشته اند در مجموع بیش از ۷۵ درصد باشگاه‌ها اصول بهداشتی را رعایت کردند.

خلیلیان گفت: اگر چه به تیم علم و ادب، تبریز تذکر کتبی داده شده بود، اما این مشکل رخ داد، قاعدتا اگر طبق شیوه نامه ۲۵ درصد از کل بازیکنان و کادر تیم به این ویروس مبتلا شوند، حتما باید تیم وارد قرنطینه شود.

خلیلیان گفت: تنها آزمایش “پی سی آر” تعیین کننده ویروس کرونا است که افراد تیم علم و ادب، نیز از این طریق نتیجه آزمایششان به ویروس کرونا مثبت اعلام شد.

منبع: جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=598208

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.