آرامش در شهر دماوند حکم فرماست

  • کد خبر : 540749
  • ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
آرامش در شهر دماوند حکم فرماست

فرماندار شهرستان دماوند گفت:با توجه به اقدامات پیشگیرانه و مدیریت اوضاع پیش آمده آرامش و شرایطی عادی در شهرستان دماوند حکم فرماست.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مجید صفری در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص اتفاقات روز های گذشته پس از اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین اظهار داشت: با توجه به اقدامات پیشگیرانه و مدیریت اوضاع پیش آمده، آرامش و شرایط عادی در شهرستان دماوند حکم فرماست.
وی افزود: به منظور کنترل شرایط در روز های گذشته ، با کمک و همیاری اعضای شورای تامین به ویژه ناجا و نیروهای سپاه و بسیج اوضاع مدیریت و امنیت در شهرستان دماوند برقرار شد.
فرماندار شهرستان دماوند گفت: به منظور تامین رفاه مسافران و بازماندگان در راه، ضمن اعلام آماده‌باش ستاد مدیریت بحران، نسبت به تأمین فضای اسکان برای بیش از یک هزار و ۳۰۰ نفر اسکان از مسافران در شهرستان دماوند با امکانات پشتیبانی و گرمایشی اقدامات لازم صورت گرفت.
فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه خوشبختانه در این شهرستان خسارت عمده و قابل توجهی نداشتیم، گفت: برای حفظ و برقراری آرامش و کنترل بحران، تلاش شد که از حضور معتمدان و بزرگان شهرستان دماوند کمک گرفته شود که این موضوع، تأثیر به‌سزایی برای توجیه و اغنای معترضان به همراه داشت.
صفری تصریح کرد: با توجه به اعتقاد مردم فهیم شهرستان دماوند به انقلاب اسلامی و حمایت همه جانبه آنها از دستاوردهای انقلاب و پاسداشت خون شهدا، قطعاً در حفظ آرامش و امنیت در این شهرستان هیچ مشکلی نخواهیم داشت.
وی تأکید کرد: با وجود همکاری همه شهروندان در خصوص کمک به برقراری امنیت در شهرستان دماوند، چنانچه افرادی قصد ایجاد ناامنی و خسارت به اموال عمومی و شخصی را داشته باشند، بدون هیچ اغماضی با آنها برخورد می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=540749

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.