آخرین وضعیت مصدومان استقلال

  • کد خبر : 543941
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
آخرین وضعیت مصدومان استقلال

در شرایطی که فقط چند بازی تا پایان نیم‌فصل اول مانده استقلال با کاروان مصدومان مواجه شده و آخرین وضعیت مصدومان استقلال تهران وضعیت جالبی ندارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دکتر کاوه ستوده در توضیحاتی به بیان آخرین وضعیت مصدومان استقلال تا قبل از بازی با پدیده شهر خودرو پرداخت.

دکتر کاوه ستوده درباره آخرین وضعیت سیاوش یزدانی گفت: پیش از هرچیز پیروزی‌ها و نمایش‌های تحسین برانگیز تیم محبوبمان را به هواداران تبریک می‌گویم. اما درباره سیاوش یزدانی باید بگویم که پس از معاینات بالینی و ام آر آی مشخص شد که این بازیکن از ناحیه همسترینگ پای راست دچار آسیب‌دیدگی درجه دوم به میزان ١٧ سانتی متر گردیده است.

 

آخرین وضعیت مصدومان استقلال تعریفی ندارد

وی ادامه داد: یزدانی حداقل به مدت ۶ هفته نیاز به درمان خواهند داشت و سپس با انجام معاینات تکمیلی و ام آر آی مجدد از ایشان، تصمیم گیری خواهد شد.

کاوه ستوده درباره وضعیت داریوش شجاعیان هم گفت: در مورد شجاعیان باید بگویم که روند درمانی به خوبی پیش می‌رود و از نظم ایشان در همکاری با تیم درمان متشکر هستیم که در کمال دقت و نظم با حضور به موقع و کلیه همکاری‌های لازم را در روند درمان را انجام می‌دهند.

 

بیشتر بخوانید: مهاجم بزریلی کاشیما آنتلرز در راه استقلال

 

پزشک تیم استقلال در ادامه در ارتباط با شرایط میلاد زکی‌پور بیان داشت: زکی‌پور دچار آسیب نادر عضله منتهی به مینسک خارجی شده بود. پس از انجام ام‌آر‌آی متعدد و مشاوره با جراحان ارتوپد فوق تخصص زانو و با جمیع مشورت‌ها که بین آن‌ها در مورد نیاز به جراحی و یا درمان فیزیوتراپی حاصل شده بود، نهایتاً درمان با انجام فیزیوتراپی و آب درمانی ادامه پیدا کرد.

وی افزود: مراحل درمان روند خوبی داشته‌اند و در ابتدای هفته آینده از ایشان در داخل زمین تست‌های فانکشنال (عملکردی) به عمل خواهد آمد. در صورت عدم مشکل و موفقیت در این تست‌ها به تیم اضافه خواهند گردید و در غیر اینصورت تصمیم دیگری اتخاذ می‌گردد.

ستوده در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه بقیه بازیکنان شرایط خوبی دارند و می‌توانند به تیم کمک کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=543941

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.