آخرین وضعیت سانحه دیدگان اتوبوس کربلا

  • کد خبر : 534343
  • 21 اکتبر 2019 - 12:58
آخرین وضعیت سانحه دیدگان اتوبوس کربلا

رئیس بیمارستان ترومای شهید رجایی شیراز آخرین وضعیت درمان سانحه دیدگان سانحه تصادف اتوبوس کربلا را تشریح کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رئیس بیمارستان ترومای شهید رجایی شیراز آخرین وضعیت درمان سانحه دیدگان سانحه تصادف اتوبوس کربلا را تشریح کرد.

جزئیات حادثه اتوبوس کربلا

رئیس بیمارستان ترومای شهید رجایی شیراز آخرین وضعیت درمان سانحه دیدگان سانحه تصادف اتوبوس کربلا را تشریح کرد و گفت: از ۲۲ نفر سانحه دیده این حادثه تاکنون ۱۵ نفر مرخص شدند.
علیرضا مصباحی دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به انتقال ۲۲ مصدوم حادثه اتوبوس کربلا گفت:از ابتدای امر با انتقال ۲۲ مصدوم به این بیمارستان تا کنون برای ۶ بیمار اقدامات جراحی انجام شده که هم اینک ۱۵ نفر آنان از بیمارستان مرخص ومابقی برای جراحی چندگانه بستری هستند.

وی با اعلام اینکه علت بستری این تعداد باقیمانده بیماران بستری حادثه اتوبوس کربلا نیاز به جراحی چندگانه است اظهارداشت: برخی از بیماران به دلیل شدت ضربه به قفسه سینه ،ستون فقرات ودیگر اندام های آنان نیاز به مراقبت های درمانی دارند که براساس گزارشات پس از انجام جراحی های مورد نیاز، در روز های آتی مرخص خواهند شد.

آخرین وضعیت سانحه دیدگان اتوبوس کربلا

این جراح ارتوپد بیشترین جراحات شکستگی ران، شکستگی قفسه سینه، شکستگی مهره ستون فقرات، شکستگی ساعد اعلام کرد گفت: تمامی بیمارانی که نیاز به جراحی داشتند در همان ساعات اولیه با تشخیص جراح ارتوپد به اتاق عمل اعزام و اقدامات جراحی برروی آنان انجام شد.

رئیس بیمارستان شهید رجایی شیراز یادآورشد : ۲ نفر از مصدومان یک حادثه تصادف دیگر در پیاده روی اربعین نیز به این بیمارستان منتقل شده اند و آنها نیز همچنان از خدمات بستری برخوردارند ، یک نفر از مصدومان نیز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید رجایی به علت صدمات ریوی بستری است و خدمات دریافت می‌کند.

مصباحی با اعلام اینکه در ایام اربعین حسینی، تمامی اتاق های عمل این مرکز درمانی در حال فعالیت بودند ، از تمامی کارکنان بیمارستان به ویژه جراحان ارتوپدی و ستون فقرات، عمومی، مغز و اعصاب، طب اورژانس، متخصصان بیهوشی، تمامی کارکنان اتاق عمل، رادیولوژی، آزمایشگاه، پرستاران، نیروهای حفاظت فیزیکی، خدمات و دیگر کارکنان این مرکز درمانی، قدردانی کرد.

در پی واژگونی اتوبوس حامل جمعی از زائران اربعین حسینی که از شهرستان داراب عازم کربلا بوده و در کشور عراق دچار سانحه شده است، مصدومان این حادثه با هواپیما از فرودگاه آبادان به فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز منتقل و دربیمارستان تروما شهید بستری شدند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534343

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.