«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

آتش سوزی ۱۸ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا

  • کد خبر : 589840
  • 30 می 2020 - 19:31
آتش سوزی ۱۸ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا
فرمانده عملیاتی آتش‌نشانی شهرستان پیشوا گفت: از ابتدای خردادماه تاکنون ۱۸ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا در آتش سوخته است/

علی‌اصغر آزاد، فرمانده عملیات آتش نشانی شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره آتش‌سوزی‌های اخیر زمین‌های کشاورزی در شهرستان پیشوا اظهار داشت: امروز پس از تماس شهروندان مبنی بر آتش‌سوزی زمین کشاورزی در روستای محمودآباد نو نیروهای عملیاتی به این روستا اعزام شدند.

وی گفت: پس از دو ساعت عملیات بی‌وقفه ‌آتش‌سوزی این زمین کشاورزی مهار شد اما بالغ بر ۸ هکتار کلش جمع‌آ‌وری نشده در این آتش‎سوزی نابود شد.

فرمانده عملیاتی آتش‌نشانی شهرستان پیشوا با اشاره به دلیل این آتش‌سوزی‌ها تصریح کرد: دلیل این آتش‌سوزی‌ها را عمدی تشخیص دادیم.

آزاد افزود: متأسفانه از ابتدای خردادماه حدود ۱۸ هکتار از زمین‌های کشاورزی و پارک جنگلی پیشوا در آتش سوخته است که اگر تلاش‌های آتش‌نشانان نبود خسارات بسیار فراوان‌تری رقم می‌خورد.

وی در پایان خطاب به شهروندان خاطرنشان کرد: از مردم خواهشمندیم هرگونه عوامل مشکوک در خصوص آتش‌زنی اراضی کشاورزی را با نیروی انتظامی در جریان بگذارند.

مزارع پیشوا

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=589840

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.