«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

آتش سوزی کارگاه گرانول شهر کهریزک

  • کد خبر : 596358
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
آتش سوزی کارگاه گرانول شهر کهریزک
کارگاه تولید گرانول واقع در منطقه صنعتی شهر کهریزک به‌دلیل گرمای بیش از حد محیط دچار حریق شد.

رسول قراقیه، مسئول مرکز آتش نشانی کهریزک در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: پس از تماس کارگران کارگاه گرانول سازی و اعلام حریق در این‌مجموعه تولیدی؛ نیروهای آتش نشانی شهرداری کهریزک بلافاصله به محل حریق اعزام شدند.

وی گفت: نیروهای آتش نشانی پس از حضور در کارگاه واقع در خیابان مدنی مشاهده کردند این کارگاه که دارای انباری از مواد قابل اشتعال است به‌دلیل گرمای بیش از حد آبگرمکن و انتقال گرما به محیط دچار حریق شده است که بلافاصله کانون آتش سوزی شناسایی و اقدامات لازم جهت کنترل و اطفای شعله‌های آتش از سوی نیروهای آتش نشانی انجام شد.

مسئول مرکز آتش نشانی کهریزک در تکمیل این خبر افزود: با توجه به وجود مواد اولیه قابل اشتعال در این کارگاه و سرایت آتش به سایر نقاط در لحظات اولیه حریق ، خسارات زیادی به کارگاه وارد شده است اما خوشبختانه پس از حضور عوامل آتش نشانی، با تخلیه محیط و کنترل حریق، این حادثه درمدت زمان کوتاهی مدیریت شد.

نیروهای آتش نشانی پس از اطفای کانل حریق و سرد شدن محیط با ارائه توصیه های لازم به کارگران و کارفرمایان کارگاه، محل حادثه را سمت ایستگاه های آتش نشانی ترک کردند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=596358

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.