آئین معارفه جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهر قدس برگزار شد

  • کد خبر : 539914
  • 18 نوامبر 2019 - 16:12
آئین معارفه جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهر قدس برگزار شد

آئین معارفه جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس با حضور جانشین فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران در سالن جلسات ناحیه برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، آئین معارفه جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس با حضور جانشین فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران، فرمانده و مسئول نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس و جمعی از فرماندهان و مسئولین نواحی شهرقدس و شهریار در سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس عصر امروز برگزار شد.

سرهنگ علیرضا حیدرنیا، جانشین فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران اظهار داشت: خدمات نیروهای سپاه و بسیج مخلصانه و ماموریت های نیروهای بسیجی شهرستان قدس در برنامه ها و حوادث به ویژه در سیل و زلزله ارزشمند و خالصانه است.

وی افزود: با بینش و بصیرت می توانیم مشکلات کشور را برطرف نماییم و مقاومت هایی که در کشورهای شیعه علیه دشمن صورت می گیرد، مانند سیلی است که بر دشمن وارد می شود. باید در مقابل دشمن هوشیار باشیم. مسئولیت پذیری امری سنگین است و در روز قیامت افراد مسئول مورد بازخواست قرار می گیرند.

حجت الاسلام والمسلمین ملکی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس با اشاره به روایتی از پیامبر اسلام(ص) بیان داشت: کسی که در انجام کار و وظایف خود از ملامت هیچ ملامت کننده ای نترسد و در مسیر درست قدم بردارد و خط مشی ولایت را پیش برد و همه کارهایش برای رضای خدا باشد و هیچ ریایی در کاری که به او محول شده نداشته باشد، ایمانش کامل می شود.

در این مراسم طی حکمی از سوی سردار حسن زاده، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران، سرگرد مهدی حیدری به عنوان جانشین سرگرد حسین حبیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس معرفی شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=539914

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.