آئین تکریم و معارفه رئیس اداره صمت بهارستان برگزار شد

  • کد خبر : 504297
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
آئین تکریم و معارفه رئیس اداره صمت بهارستان برگزار شد

آئین تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان بعد از بیش از سه سال فعالیت در این شهرستان در ایستگاه تغییر قرار گرفت و مراسم معارفه رئیس جدید با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، پورحیدری معاون سازمان صمت استان تهران، بخشداران بوستان و گلستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار شد.

گفتنی است که در این مراسم از حسین ناطقی‌پور رئیس پیشین اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان به جهت خدمات ارائه شده در طول دوران خدمتش در بهارستان توسط مسئولین شهرستانی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

همچنین در ادامه مراسم محمد کیانی به عنوان رئیس جدید اداره صنعت و معدن شهرستان بهارستان منصوب شد و طی سخنانی با تقدیر از رئیس سابق این اداره بر ادامه روند اقدامات اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان در سطح شهرستان تاکید کرد.

بنابر این گزارش، ناطقی‌پور از اردیبهشت ماه سال ۹۵ در سمت رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان مشغول فعالیت بود و در طول این مدت اقدامات موثری در جهت بهبود شرایط واحدهای تولیدی و صنعتی بهارستان انجام داد.

درپایان لازم به ذکر است که این اولین تغییر در سطح ادارات شهرستان بهارستان بعد از روی کار آمدن مجتبی خانجانی به عنوان فرماندار جدید شهرستان است و مطمئناً می توان انتظار تغییرات دیگری را در سطح بهارستان داشت.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=504297

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.