هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

جزئیات تکان دهنده از قرآن سوزی در ورامین + عکس

ساعت ۳ بامداد شب گذشته چند نفر پنهانی مسجدی را در ورامین به آتش کشیدند.

ریزش ساختمان چهار طبقه در ورامین + تصاویر

گودبرداری غیر اصولی باعث ریزش یک ساختمان چهار طبقه در ورامین شد.

۱۰:۳۹۹۵/۱۰/۲۰
شهردار ورامین بیان کرد:

شهرداری ورامین در مجموع ۱/۵ میلیارد تومان به تیم والیبال صالحین کمک خواهد کرد

حیدریان گفت: مبلغ ۷میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال شورای شهر ورامین در خصوص کمک به تیم صالحین مصوب کرده است و لایحه ۷میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی دیگری با هماهنگی با استاندار به شورای شهر در جهت کمک هزینه به تیم صالحین می برم که در مجموع ۱۵ میلیارد ریال به تیم صالحین کمک خواهد شد.

۷:۵۵۹۵/۱۰/۱۱
رئیس ستاد مرکزی حماسه نهم دی با صدور پیام تقدیر از ملت ایران مطرح کرد

امت اسلامی ۹ دی پیوند مستحکم‌شان با امام امت را به رخ جهانیان کشیدند

رئیس ستاد مرکزی حماسه ۹ دی ضمن قدردانی از خلق حماسه‌ای دیگر توسط ملت ایران در یوم‌الله ۹ دی گفت: امت اسلامی ۹ دی پیوند مستحکم‌شان با امام امت را به رخ جهانیان کشیدند.

۷:۵۴۹۵/۱۰/۱۱
فرماندار ورامین:

۴ فرماندار برای تعیین تکلیف ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی‌های دشت ورامین تصمیم می‌گیرند

فرمانداران شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا و ری تا هفته آینده برای تعیین تکلیف نهایی ایستگاه‌های اتوبوس، مینی بوس و تاکسی‌های دشت ورامین در شهر تهران تصمیم‌گیری خواهد کرد.

۲:۲۰۹۵/۱۰/۱۱
امام جمعه موقت ورامین:

پیام مهم ۹ دی هوشیاری در برابر فتنه‌های جدید است/امروز افرادی می‌خواهند حساسیت ملت ایران به امریکا را کم‌رنگ کنند/فریاد «مرگ بر امریکا» ملت ایران همواره بلند است

امام جمعه موقت ورامین با بیان این‌که پیام مهم ۹ دی هوشیاری در برابر فتنه‌های جدید است، گفت: امروز افرادی می‌خواهند حساسیت ملت ایران به امریکا را کم‌رنگ کنند/فریاد «مرگ بر امریکا» ملت ایران همواره بلند است.

۱۲:۳۵۹۵/۱۰/۱۰
فعال سیاسی ـ اجتماعی:

برخی مسئولان شیشلیک سفره‌شان حذف نمی‌شود اما حاضر نیستند برای ۹ دی یک بنر بزنند/مسؤولان به مردم ورامین اعتماد کنند/مدیر از ۱۵۰۰ کیلومتر آن طرف‌تر نیاورند

فعالی سیاسی ـ اجتماعی خطر امروز را اسلام اشرافی دانست و گفت:برخی مسئولان شیشلیک سفره‌شان حذف نمی‌شود اما حاضر نیستند برای حماسه یوم‌الله ۹ دی یک بنر بزنند.

۱۲:۱۰۹۵/۱۰/۱۰
تهران نیوز خبر می‌دهد

کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان توسط دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین+تصاویر

دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین با درخشش در مسابقات قهرمانی جهان ورزش‌های رزمی ۲۰۱۶ باکو عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

۲:۴۸۹۵/۱۰/۸
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

اعتراف ظریف نسبت به اشتباهش در مورد اعتماد به آمریکا/برجام مسیر دیپلماسی فتنه بود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان این‌که برجام مسیر دیپلماسی فتنه بود، گفت: وزیر امور خارجه ظریف در کمیسیون امنیت ملی به اشتباهش در ارتباط با اعتماد به آمریکا اشاره کرد.

۸:۱۵۹۵/۱۰/۷
شهردار ورامین:

المان شهدای مدافع حرم ورامینی در شهر ورامین نصب می‌شود

شهردار ورامین گفت: در حال حاضر طرحی را در مسجد مهدیه منطقه کارخانه قند که محله شهید مهدی ثامنی‌راد است انجام داده‌ایم ولی به‌دنبال آن هستیم که بتوانیم المانی از سه شهدای مدافع حرم ایرانی اهل ورامین در شهر ورامین نصب کنیم.

۸:۲۵۹۵/۱۰/۷
امام جمعه ورامین بیان کرد:

با عاملان جشن یلدایی در ورامین برخورد قاطع صورت گیرد

آیت الله محمودی گفت: مسئولین امر در شهرستان وارثان قیام ۱۵ خرداد باید مراقبت بیشتری انجام دهند تا دیگر شاهد اینگونه مراسمات در این دیار نباشیم و باید با عوامل آن مراسم برخورد قاطع صورت گیرد.

۸:۴۰۹۵/۱۰/۶
سامانی بیان کرد؛

۵۰۰ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد تست شنوایی سنجی قرار گرفتند

مدیر کمیته امداد شهرستان ورامین ضمن بیان اینکه در طول سال طرح های مختلف پزشکی برای مدد جویان اجرا می شود خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین طرح های پزشکی که برای افراد تحت حمایت این نهاد اجرایی می شود طرح شنوایی سنجی و بینایی سنجی است.

۸:۳۶۹۵/۱۰/۶
فرمانده سابق قرارگاه خاتم الاوصیا:

اردوگاه دشمن به هم ریخته است/ همان‌هایی که جام زهر را به امام خمینی(ره) دادند فتنه ۸۸ را به راه انداختند

فرمانده سابق قرارگاه خاتم الاوصیا با بیان این‌که رصدها نشان می‌دهد که اردوگاه دشمن به هم ریخته است و اخبار بدی از آن اردوگاه به گوش می‌رسد، گفت: دشمن همواره در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی نقشه‌ و توطئه‌های فراوانی داشته است که نتوانست به اهداف و نقشه‌هایش برسد.

۹:۵۷۹۵/۱۰/۶
شهردار ورامین بیان کرد:

حیدریان: پرداخت هزینه به تیم صالحین پروسه سختی داشت/ فداکار: پیچیدگی پروسه پرداخت در شهرداری اصلی ترین دلیل مشکلات اخیر تیم بود

حیدریان گفت: پرداخت هزینه به تیم صالحین توسط شهرداری ورامین پروسه بسیار سخت و دشواری داشت تا جایی که برای پرداخت این هزینه بیش از ۴ جلسه در شورای شهر ورامین تشکیل شد.

۲:۱۲۹۵/۱۰/۳
امام جمعه موقت ورامین:

امروز برخی از منتسبین به فتنه در جایگاه مدیریتی قرار دارند/چرا از بزرگداشت ۹ دی می‌ترسند!/مسئولی که از حماسه ۹ دی فاصله بگیرد از متن مردم فاصله گرفتنه است

امام جمعه موقت ورامین با بیان این‌که امروز برخی از منتسبین به فتنه در جایگاه مدیریتی قرار دارند، گفت: چرا برخی از مسئولان از بزرگداشت ۹ دی می‌ترسند! مسئولی که از حماسه ۹ دی فاصله بگیرد از متن مردم فاصله گرفتنه است.

۱۲:۴۰۹۵/۱۰/۳
جانشین‌ بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی:

برخی خواص باسابقه نقشه‌های شومی برای انقلاب در سر دارند/فتنه‌ای اکبر انتظار ولایت‌مداران را می‌کشد/دلخوشی به آمریکا «خسارت محض» بود

جانشین‌ بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با بیان این‌که فتنه‌ای اکبر انتظار ولایت‌مداران را می‌کشد، گفت: برخی خواص باسابقه نقشه‌های شومی برای انقلاب در سر دارند. دلخوشی به آمریکا «خسارت محض» بود.

۱۲:۰۰۹۵/۱۰/۳
با شایستگی هرچه تمام‌تر

تیم فوتسال بسیج رسانه استان تهران نایب قهرمان جام شهدای رسانه شد

تیم فوتسال سازمان بسیج رسانه استان تهران در نخستین حضور خود در مسابقات جام کشوری شهدای رسانه با شایستگی هرچه تمام‌تر عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

۴:۲۸۹۵/۱۰/۲
صفحه 1 از 2812345...1020...قبلی »