هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

تصاویر/ بازدید معاون رییس جمهور از چند پروژه کشاورزی رباط کریم

اسحاق جهانگیری معاون رییس جمهور به همراه وزیر کشاورزی واستاندار تهران ظهر چهار شنبه از چند پروژه کشاورزی در شهرستان رباط کریم بازدید کرد.

جاسازی تریاک به جای مغز تخمه ژاپنی + عکس

شگرد قاچاقچیان در جاسازی تریاک به‌جای مغز تخمه ژاپنی با هوشیاری ماموران گمرک حوزه ۳ امانات پستی فرودگاه امام خمینی(ره) لو رفت.

۱۲:۵۵۹۵/۱۲/۲۳
مشاور ارشد فرمانده دانشگاه امام حسین (ع) :

نمی گذاریم نگاه چپ به کشور بیاندازند/ یادواره شهدا می گیریم چرا که هنوز استخوانهایی را به خانواده شهدا تحویل نداده ایم

مشاور ارشد فرمانده دانشگاه امام حسین (ع) کشور گفت: نمی گذریم دشمن نگاه چپ به دین و کشور و ناموس ما بیندازد، خود دشمن هم می داند با مصاحبه هایی که فرماندهایشان انجام می دهند می گویند دیگر نباید گفت گزینه نظامی روی میز است چرا که ایران حدود سی و چند سال پیش نا ممکن را ممکن کرده است و الان که به یک قدرت نظامی تبدیل شده است و نمی شود حمله کرد.

۸:۴۵۹۵/۱۲/۲۱
رییس اداره زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران:

صدقات به جیب کارمندان کمیته امداد نمی رود

مدیر کل و ریاست اداره زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران گفت: متاسفانه برخی از نابخردان با ایجاد شبهانی در اذهان مردم می خواهند ما را بدنام کنند، به طور قطع می گویم هیچ کدام از وجوهاتی که از صندوق صدقات برداشت می شود به جیب کارمندان نمی رود و بلکه این را صرف نیازمندان می کنیم.

۷:۲۱۹۵/۱۲/۱۵
شهردار رباط کریم:

۸۰ درصد شهر تحت پوشش شبکه دفع فاضلاب شهری قرار گرفته است

شهردار رباط کریم با بیان اینکه ۸۰ درصد شهر تحت پوشش شبکه دفع فاضلاب شهری قرار گرفته است از اجرای مراحل پایانی آن در شهر رباط کریم خبر داد .

۸:۱۴۹۵/۱۲/۱۴
شهردار رباط کریم:

راه اندازی آبنمای خیابان مصلی در ابتدای سال ۹۶

شهردار رباط کریم ضمن ماندگار خواندن پروژه آبنمای بلوار مصلی از راه اندازی آبنمای این خیابان در ابتدای سال ۹۶ خبر داد و نظراتش را در این باره بیان کرد .

۹:۰۴۹۵/۱۲/۹
مدیرعامل انجمن دیابت شهر پرند:

اجرای دوره غربالگری دیابت و فشار خون در شهرک آفتاب پرند

انجمن دیابت پرند از اجرای طرح غربالگری محله به محله دیابت و اندازه گیری فشار خون از افراد ۳۰ سال به بالا و برگزاری کلاس آموزشی برای مبتلایان به این بیماری خبر داد.

۸:۵۴۹۵/۱۲/۲
رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء :

جنگ هنوز تمام نشده است/ آمریکا در منجلابی که خود ساخته دست و پا می زند

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء با بیان این‌که ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا نیز یک دیوانه است که آتشی به ریشه آمریکا می‌زند و آن را نابود خواهد کرد، گفت: سردمداران آمریکا سردرگم هستند و می‌دانند که به‌زودی نابود خواهند شد اما می‌خواهند به دیگر نقاط خسارت‌هایی وارد کنند.

۸:۰۲۹۵/۱۱/۲۸
شهردار رباط کریم تأکید کرد:

نظارت دقیق تری بر حمل و نقل عمومی می شود

شهردار رباط کریم از افزایش نظارت بر عملکرد رانندگان وسایل نقلیه عمومی و تداوم حضور آنان در روزهای برفی زمستان خبر داد.

۲:۲۸۹۵/۱۱/۲۷
نماینده سابق مردم اراک در مجلس شورای اسلامی:

چرا واریز کردن حقوق نجومی بگیران برای دولت مصیبت نیست/ حمایت از اقتصاد مقاومتی در عمل باید دیده شود/ مسئولان از وضعیت مردم و سفره‌هایشان آگاه نیستند

نماینده سابق مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی‌ها می گویند شبهایی که باید یارانه مردم پرداخت شود برای دولت مصیبت است اما چرا آن طرف تر روزهایی که حقوق های نجومی بگیران واریز می شود برای دولت مصیبت نیست، این در عمل تناقض گفتاری و رفتاری دارد.

۹:۵۱۹۵/۱۱/۲۴
شهردار رباط کریم خبر داد:

فاز نخست پارک آبشناسان رباط کریم در دهه فجر افتتاح می‌شود

شهردار رباط کریم با بیان اینکه فاز اول پارک ۱۸ هکتاری آبشناسان تکمیل شده است از افتتاح این فضا در ایام الله دهه مبارک فجر و به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد و به بیان مشخصات طرح پرداخت .

۱۲:۵۶۹۵/۱۱/۱۷
همزمان با نخستین روزهای دهه فجر؛

یک واحد بسته بندی در نصیرشهر به بهره برداری رسید/ نقش سازنده و مهم رباط کریم در اقتصاد استان تهران

همزمان با نخستین روزهای ایام دهه فجر، واحد بسته بندی پروتیینی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهرک صنعتی نصیرشهر به بهره برداری رسید.

۱۱:۰۶۹۵/۱۱/۱۴
سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی:

مصرف کالای تولید داخل تضمین کننده اشتغال جوانان است

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس، گفت: جلوگیری از واردات کالای قاچاق در کشور می‌تواند تولید ملی را احیا کند، اگر بتوانیم از کالای داخلی کشور استفاده کنیم باعث تضمین اشتغال جوانان شده‌ایم.

۹:۵۵۹۵/۱۱/۱۳
سردار بهشتی مطرح کرد:

ایجاد خاکریز بین ملت‌ها یک کابوس آمریکایی است/ ترس ترامپ از قدرت ایرانی‌ها

رییس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور گفت: آمریکایی ها از اینکه مبادا خطری آن‌ها را تهدید کند بین کشورها دیوار می‌کشند اما نمی‌دانند آتش منطقه دامن آنها را نیز خواهد گرفت.

۲:۰۵۹۵/۱۱/۱۲
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

درآمد فرودگاه امام خمینی منبع ملی شود/ الحاق فرودگاه امام به شهر ری از اشتباهات دولت های گذشته است

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس با اشاره به اینکه فرودگاه امام خمینی به عنوان منبع ملی شناخته شود، گفت: همه باند فرودگاه و اراضی آن متعلق به رباط کریم است و بهتر است مدیریت آن به معاون اول رئیس جمهور واگذار شود.

۲:۲۷۹۵/۱۱/۶

شرکت عمران پرند آب پاکی روی دست شهروندان ریخت!

جلسه شهرداری و شرکت عمران که در دفتر شورای شهر و با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد حاصلی نداشت. در این جلسه مصوبه ای مجددا به تصویب رسید که حدود ۷ ماه پیش شرکت عمران خود را متعهد به اجرای آن کرده بود.

۶:۴۸۹۵/۱۱/۵
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم:

فضای فرهنگی رباط کریم کمتر از ۴ متر است/ نیاز رباط کریم به ۳ فرهنگسرا

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم گفت: فضای فرهنگی رباط کریم کمتر از ۴ متر است، به همت شهرداری و اداره ارشاد فرهنگ اسلامی استان تهران باید ۳ فرهنگسرا برای این شهرستان احداث شود.

۲:۰۲۹۵/۱۱/۳
صفحه 1 از 2112345...1020...قبلی »