هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
علاج واقعه بعد از وقوع، سیاست امروز شهرداری قدس؛

چشم‌پوشی یا عدم نظارت بر تخلفات ساختمانی بر عهده کیست/ اخطار قطع انشعابات برای خانواده شهدا

اقدام شهرداری قدس برای اخذ جریمه از ساکنین ساختمان‌های ساخته‌شده با تخلفات قانونی ابعاد ویژه‌ای را در خود جای‌داده که در این خبر بررسی می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس:

رئیس‌جمهور وظیفه حراست از مفاد سوگندنامه تحلیف در تمام دستگاه اجرایی کشور را به دوش دارد

نماینده مردم شهرستان‌‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: استقبال سران کشور‌های جهان برای حضور در این مراسم نیز، حاکی از اقتدار دیپلماتیک جمهوری اسلامی در صحنه های بین‌المللی و تمایل جهان برای توسعه روابط با ایران در جهت پیشبرد اهداف ملی و بین المللی است .

۷:۴۶۹۶/۰۵/۱۴
سرپرست اداره تأمین اجتماعی شهرستان قدس خبر داد:

بیش از ۶۰ درصد شهروندان شهرستان قدس تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند

کریم الله مروت گفت: بیش از ۶۰ درصد شهروندان شهرستان قدس تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی و سایر بیمه‌های تبعی این نهاد هستند.

۱۱:۳۸۹۶/۰۵/۱
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان قدس برگزار می‌کند؛

سلسله جلسات تخصصی عفاف و حجاب با محوریت تفسیر آیات قرآنی

فرمانده نیروی انتظامی قدس: یکی از وظایف ذاتی نیروی انتظامی، فعالیت در امر ترویج عفاف و حجاب در جامعه برابر چارچوب های قانونی و ار طرق مختلف اعم از فعالیت های سلبی و فعالیت های فرهنگی است و این جسات برای ترویج مساله عفاف و حجاب از طریق آموزه های فرهنگی و به صورت تخصصی در جامعه است.

۱۱:۵۷۹۶/۰۴/۳۱
امام جمعه شهرستان قدس:

شایسته جمهوری اسلامی نیست که جلسات و برنامه‌ها مردم را با ارزش عفاف و حجاب آشنا سازد

ما برای حفظ و ترویج ارزش عفاف و حجاب خون بهای سنگینی را پرداخت کرده ایم و هزینه هایی که زنان و مردان این سرزمین برای این امر از جان و زندگی خود داده اند نباید زیر پا گذاشته شود.

۱۱:۵۶۹۶/۰۴/۳۱
گزارشی از کم لطفی فرمانداری در حق خبرنگاران؛

استمرار نابسامانی جدی در فرمانداری قدس + اسناد

علی‌‌رغم انتقادات پیشین قدس خبر و دیگر رسانه‌ها از عملکرد بسیار ضعیف روابط‌عمومی فرمانداری قدس که ماه‌هاست روی خط روان خبرنگاران تشویش و در نهایت در امر اطلاع‌رسانی شهرستان چالش‌های جدی به وجود آورده است، فرمانداری هیچ اقدام مؤثری در این خصوص لحاظ نکرده است.

۹:۳۱۹۶/۰۴/۲۹
با تلاش پژوهشگران شهرقدس ؛

مخترعان موفق به ساخت موتور بالگرد‌های انحصاری آمریکا شدند

محمد عذیری و محمدرضایی مخترعان این طرح صنعتی موسوم به «دوئل روتور چرخش هم‌زمان» هستند که نخستین موتور داخلی مشابه با نمونه موتور ساخته‌شده وزارت دفاع آمریکا برای به‌کارگیری در ساخت هلی‌کوپتر‌های دو ملخه است.

۹:۲۴۹۶/۰۴/۲۹
نخبه و فعال اجتماعی شهر قدس:

اعتماد به جوانان ضامن حرکت کشور در مسیر توسعه است

نخبه و فعال اجتماعی شهر قدس گفت: در جوامع امروزی مهمترین عامل عقب ماندگی و و جا ماندن از سیر پیشرفت، عدم توجه به تفکر و انرژی جوانان است.

۹:۲۰۹۶/۰۴/۲۹

تصاویر/ خودرو های اسپرت و قدیمی در شهرقدس

اولین تجمع رسمی خودرو های لوکس و قدیمی در شهرقدس توسط انجمن NBA برگزار شد.

۱:۲۱۹۶/۰۴/۲۴

سومین دوره از مسابقات بازگشت محموله فضایی در شهرستان قدس

سومین دوره از مسابقات بازگشت محموله فضایی با همکاری معاونت علمی پژوهشی سپاه شهرستان قدس، بسیج دانش آموزی و پایگاه علمی بسیج خواهران شهرستان قدس و باحضور ۱۰۰تیم دانش آموزی از سطح شهرستان قدس و شهریار برگزار شد.

۸:۲۷۹۶/۰۴/۱۷
یادداشت/

افسران جنگ نرم آتش به اختیارند

فرمانده کل قوا، سالهاست نسبت به مخاطرات وتهدیدات فرهنگی دشمن همچون تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و استحاله فرهنگی هشدار می دهند و اخیرا نیز بعد از انجام مذاکرات توسط دولتمردان مرتبا بر واژه نفوذ فرهنگی تاکید می نمایند،تا جایی که مقام معظم رهبری دستور آتش به اختیار را برای افسران و سربازان جنگ نرم صادر مینمایند.

۸:۰۸۹۶/۰۴/۱۷
فرماندار قدس در حاشیه مراسم تجلیل از اهالی قلم و فعالان قرآنی:

باید به سمتی حرکت کنیم که قلم جای مسلسل ها را بگیرد

سید مهدی محمدی بیان کرد: نگارش کارآمد بهترین شیوه برای تلاش در عرصه فرهنگ و معرفت است و اگر ریشه در تعهد و تدین داشته باشد، ثمره‌ای ماندگار خواهد داشت و در غیر این صورت موجب هبوط فکری ملت‌ها می‌شود.

۷:۰۷۹۶/۰۴/۱۴
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس:

آمریکا با ساختن سراب حقوق بشر به دنبال تحریف مردم است

مجید کاویانی گفت: ما معتقدیم در طول تاریخ هر جا برخوردی با مجرمین و متخلفین از سوی قوه قضائیه صورت گرفته است، تنها اقدام برابر قانون بوده و خادمان ملت در قوه قضائیه تنها در حال تلاش برای افزایش آرامش و آسایش و امنیت مردم هستند.

۱۲:۰۲۹۶/۰۴/۱۴
تاکسی
اهالی شهرقدس در گفت‌وگو با « تهران نیوز » مطرح کردند ؛

تقاضای برخورد مسئولان با افزایش خودسرانه کرایه تاکسی

رانندگان تاکسی شهرقدس به‌صورت خودسرانه کرایه مسیر به شهرستان را افزایش داده‌اند و رفت و آمد این ساکنان با مشکلاتی روبرو شده است.

۷:۳۵۹۶/۰۴/۱۳
دومین سمینار آسیب های اجتماعی در شهرستان قدس
در دومین سمینار آسیب های اجتماعی شهرقدس مطرح شد؛

توسعه فرهنگ عمومی ورزش؛ راهکار ریشه‌کن شدن معضل اعتیاد

استاد دانشگاه گفت: امید است با توسعه فرهنگ عمومی ورزش که نیازمند مشارکت و همکاری دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی فرهنگی است، با افزایش روحیه امید و تلاش، سبک زندگی سالم و بهره‌مندی از تأثیرات عمیق و کاربردی ورزش شاهد ریشه‌کن شدن معضل اعتیاد در جامعه باشیم.

۷:۲۱۹۶/۰۴/۱۳
کارشناس علوم ایرانی اسلامی بیان کرد ؛

حوادث هفته حقوق بشر آمریکایی مصادیق چهره واقعی تروریسم جهانی

حوادث تاریخی هفته حقوق بشر آمریکایی، سندیست روشن برای نمایان شدن چهره واقعی تروریست جهانی و رسوا شدن عوامل خودفروخته و دل‌بسته داخلی به فرهنگ منحط غرب؛ اما قبل از اینکه بخواهیم به حقوق بشر آمریکایی بپردازیم باید نگاهی به مبنای حقوق بشر در اسلام و غرب بیندازیم تا وجه تمایزهای ما و آن‌ها مشخص شود تا بتوانیم از حقوق بشر دفاع کنیم.

۱:۳۱۹۶/۰۴/۱۲
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان قدس:

قانون جنگل شاکله‌ حقوق بشر آمریکایی است

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان قدس گفت: ظلمی که آمریکای غاصب با هزاران ترور در اوایل انقلاب اسلامی و سال‌ها تحریم‌های ظالمانه بر مردم ایران اسلامی رواداشت هرگز از خاطر این مردم پاک نخواهد شد و شعار حقوق بشر آن‌ها هرگز باورپذیر نخواهد بود.

۱:۲۷۹۶/۰۴/۱۲
Page 1 of 2612345...1020...Last »
free geoip