هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
بازآفرینی حماسه انتخاب؛

مردم شهرستان قدس بار دیگر برای تعیین سرنوشت خویش به میدان آمدند/صفوف طولانی لزوم مراجعه سریعتر را هشدار می دهد

همزمان با آغاز فرایند رای گیری در سراسر شعب اخذ رای در شهرستان قدس، مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان قدس بار دیگر با لبیک به آرمان های امام و جمهوری اسلامی، با حضور پرشور و تشکیل صف های طولانی در صندوق های اخذ رای، مشت محکمی به دهان بدخواهان این نظام مقدس زدند.

فرماندار شهرستان قدس:

صحت و دقت رای‌گیری الکترونیکی مهمترین ویژگی آن است/ ۱۲۰شعبه اخذ رای مکانیزه در قدس دایر است

محمدی گفت: اینکه سرعت اخذ رای توسط دستگاه های الکترونیکی پایین است مربوط به نقص آنها یا روش استفاده نیست و تنها مساله موجود این است که طبیعت هر کار نویی با سردرگمی نیز مواجه است و صحت و دقت و سلامت این دستگاه ها مهم ترین ویژگی آنهاست.

۹:۱۵۹۶/۰۲/۲۹
امام جمعه شهر قدس در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای؛

پیروز نهایی این انتخابات مردم هستند

امام جمعه شهر قدس گفت: در هر صورت و هر نتیجه‌ای که از این صندوق‌ها خارج شود، پیروز واقعی میدان و انتخابات مردم هستند و رقابت‌ها برای کمک به مردم تا انتخاب اصلح بوده است و نمی‌توان در پایان رای‌گیری و پیروزی یا شکست فرد مورد نظرمان اعتراضی به آرای ملت داشته باشیم.

۲:۴۹۹۶/۰۲/۲۹
یادداشت؛

خسارت به شهر از جیب مردم و وعده خدمت با ظاهر خیانت

هزینه‌های نجومی برای تبلیغات انتخابات شورای شهر توسط عده‌ای که با شعار خدمت آمده‌اند و خسارات آن‌ها به شهر علی‌رغم وعده سازندگی برای مردم تامل برانگیز است.

۵:۲۱۹۶/۰۲/۲۸
مسئول هماهنگی ستاد مرکزی دکتر قالیباف تمام حامیان را به حمایت از دکتر رئیسی دعوت کرد؛

صرف تمام توان ستادی و مردمی برای پیروزی رئیسی در انتخابات و شکست دولت ناکار آمد

اسلام شرفی، مسئول هماهنگی ستاد مرکزی دکتر قالیباف تمامی طرفداران قالیباف را به حمایت از حجت الاسلام رئیسی در انتخابات آتی فراخواند.

۷:۰۰۹۶/۰۲/۲۶
شورای شهر قدس قبل از رفتن پاسخ دهد؛

باز باران توی چاله با گوهرهای فراوان

عصر امروز چند دقیقه باران پاییزی منجر شد تا کوچه‌ها و خیابا‌ های شهرقدس که مملوء از چاله‌های کوچک و بزرگ است، دچار آبگرفتگی‌های عمیق در چاله‌ها و خیابا‌‌های نا همواری شود که بدون باران هم سبب عذاب شهروندان است.

۷:۱۶۹۶/۰۲/۱۴
فرماندار شهرستان قدس:

سال ۹۵ پرافتخار ترین سال تاریخ جمهوری اسلامی است

فرماندار شهرستان قدس در ارتباط با حضور مردم در انتخابات پیش‌رو گفت: آمریکا و کشورهای مرتجع عربی با تبلیغات نادرست، در صدد ایران هراسی در منطقه هستند، ولی مردم باهوش، ذکاوت و سیاست صحیح، با حضور در پای صندوق‌های رأی در انتخابات این نقشه دشمنان را مأیوس خواهند کرد.

۱۰:۴۶۹۶/۰۲/۱۲

تعیین ۱۲۰شعبه اخذ رأی و بیش از۹۰۰نفر ازعوامل اجرایی

ریئس ستاد انتخابات شهرستان قدس، از تعیین ۱۲۰شعبه اخذ رأی و مجموع بیش از۹۰۰نفر عوامل اجرایی و‌نظارتی،در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در سطح شهرستان قدس خبر داد.

۱۰:۳۴۹۶/۰۲/۱۲
معاون عمرانی فرماندار شهرستان قدس:

مردم با آگاهی آینده مملکت را به فرد اصلح بسپارند

معاون عمرانی فرماندار شهرستان قدس، گفت: مسئله چهار سال زمامداری یک کشوری است که به آسانی به این درجه و موقعیت نرسیده است ، پس مردم آگاهانه انتخاب کنند.

۱۰:۳۳۹۶/۰۲/۱۲
رئیس ستاد نماز جمعه شهرستان قدس:

تشویق به حضور مردم در انتخابات ماموریت تمام مسئولان است

رئیس ستاد نماز جمعه شهرستان قدس گفت: تشویق به حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای از جمله ماموریت‌های مهم مسئولان در جایگاه‌های مختلف است چراکه دشمن سعی دارد افکار عمومی را مدیریت کرده و از مشارکت برای تعیین سرنوشت خودشان منع کند.

۱۰:۲۷۹۶/۰۲/۱۲
نماینده جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان قدس:

هتک حرمت امام رضا (ع) توسط اصلاح طلبان معنای عمیقی داشت/ جبهه مردمی انقلاب در نهایت به یک کاندیدا می‌رسد

نماینده جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان قدس گفت: از حرف‌های آن فردی که در جریان مقابل فقط برای تخریب یک کاندیدای این جبهه اقدام به هتک حرمت امام رضا علیه‌السلام کرده است استنباط می‌شود که «ما اصلاح طلبان مورد رضا و نظیر امام رضا علیه‌السلام نیستیم و حال که نیستیم او را از بین ائمه پایین خواهیم کشید و از بین ائمه حذف خواهیم کرد.»

۱۲:۰۵۹۶/۰۲/۱۲

شوخی اصلاح طلبان با لیست شورای شهر

اصلاح طلبان همیشه به داشتن بدنه جوان و فعال خود می بالند اما این مساله چقدر به حقیقت نزدیک است. اکنون و در فصل انتخابات شورای شهر بسیاری از آنها ثبت نام کرده اند اما کارنامه کمتر کسی در میان آنها برای ورود به عرصه مدیریت شهری تهران مناسب است.

۱۲:۰۴۹۶/۰۲/۱۲
یادداشت

هرکه ممبر بیش رأیش بیشتر

کاندیداهای شورای شهر و روستا این را مد نظر قرار دهند که عموم مردم به اَعمال و افکار آنها توجه دارند نه به تعداد ممبر های گروه ها و کانالهایشان؛ به عمل کاربر آید به سخنرانی و تعداد ممبر ها نیست.

۱۰:۰۱۹۶/۰۲/۱۰
شهردار شهر قدس:

دستاوردهای عظیم میهن اسلامی حاصل تلاش و کوشش کارگران است

شهردار قدس با تاکید بر این‌که دستاوردهای عظیم میهن اسلامی حاصل تلاش و کوشش کارگران است ، گفت: روز کارگر روز سپاس از مردان مردی است که با دستان پینه بسته خود دستاوردهای بزرگی را به میهن عزیز خود اهداء می‌کنند.

۹:۵۷۹۶/۰۲/۱۰
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد در جمع مردم شهر قدس:

مردم دیگر از دولت فرتوت و ناتوان یازدهم انتظاری ندارند/ جبهه مردمی به زودی به یک کاندیدای واحد می‌رسد

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مردم و نیروهای انقلاب اسلامی بسیار صبر کردند اما هرچه زمان گذشت و شاهد رویداد ها و مدیریت دولت یازدهم بودیم، از این دولت فرتوت و نا توان و عاجز معجزه ای رخ نداد.

۷:۳۰۹۶/۰۲/۱۰
به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) برگزار شد؛

جشن بزرگ عید مبعث با حضور هنرمندان سیما و تلوزیون/ برنامه غیررسمی علی عبدالمالکی در شهر قدس + تصاویر

به مناسبت عید بزرگ مسلمین و سالروز آغاز بعثت رسول اکرم(ص)، مراسم جشن بزرگی با حضور پرشور مردم و مسئولان، هنرمندان سینما و تلوزیون، پرستو صالحی و حدیث فولادوند و برنامه غیر رسمی علی عبدالمالکی در سالن آمفی تئاتر بزرگ شهرقدس برگزار شد.

۹:۳۷۹۶/۰۲/۸
رئیس مجلس شورای اسلامی:

مردم صدقه نمیخواهند، تولید و بالندگی و ایجاد اشتغال لازم است / از رشد سریع شهرقدس خوشحال اما نگرانم

علی لاریجانی در مراسم افتتاح دومین سالن مجهز کشور در شهرقدس گفت: وعده های کاندیدا های انتخابات نباید مسائل خرد و پول برای مردم باشد و برای حفظ کرامت متعالی مردم میهن، باید منابع کشور را در مسیر رشد و بالندگی و تولید و در نتیجه اشتغال خصوصا برای جوانان قرار دهیم.

۱۰:۵۰۹۶/۰۲/۶
Page 1 of 2512345...1020...Last »