هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

حماسه‌ای دیگر در راه است/ حضور پرشور مردم فیروزکوه پای صندوق‌های رای از ساعات اولیه انتخابات+ تصاویر

با آغاز رسمی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا حضور مردم شهرستان فیروزکوه در پای صندوق‌های اخذ رای چشم گیر است.

فرماندار فیروزکوه:

برآورد مشارکت ۹۰ درصدی مردم فیروزکوه در انتخابات / تخلفات انتخاباتی خاص و ویژه‌ای گزارش نشده است

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان فیروزکوه گفت: با توجه به تعرفه‌هایی که تاکنون مصرف شده است درصد مشارکت مردم شهرستان به ۹۰ درصد هم رسیده است و در ساعات آتی قطعاً بیشتر خواهد بود؛ با توجه به تعداد واجدین شرایط برخی شعب در روستاها بسیار شلوغ است.

۹:۲۱۹۶/۰۲/۲۹
رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی:

شکاف طبقاتی ایجاد شده در دولت یازدهم بی‌نظیر و یا کم‌نظیر بود / بسیاری از آرمان‌های انقلاب در دولت یازدهم نادیده گرفته شد

رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در شهرستان فیروزکوه، گفت: شهدای انقلاب ما شهدای فرهنگی بودند که پای آرمان‌های خود ایستادند؛ در دولت یازدهم به این آرمان‌ها کم‌توجهی شد؛ اینها پای دولت نهم و دهم نیست؛ مسائل اقتصادی که کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانید پای دولت نهم و دهم نوشته نمی‌شود؛ اینها نتیجه ضعف عملکرد در دولت یازدهم است.

۲:۲۵۹۶/۰۲/۲۸
کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه:

کمتر کارخانه‌ای در شهرک‌های صنعتی فیروزکوه با حداکثر ظرفیت در نقطه اقتصادی کار می‌کند/ با سیاست‌های اقتصادی کنونی باید فاتحه اقتصاد را بخوانیم

کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه گفت: انتقاد ما این است که با دولت پیرمردها و دولت کاسب و بی‌برنامه نه تنها در یک دوره که تا ۵ دوره آینده هم به نتیجه نخواهیم رسید.

۸:۲۳۹۶/۰۲/۲۷
در پی بارش سنگین باران و تگرگ صورت گرفت؛

امدادرسانی عوامل امدادی هلال احمر استان تهران به سیل‌زدگان فیروزکوه

عوامل امدادی هلال احمر استان تهران در پی بارش سنگین باران و تگرگ روز گذشته به سیل‌زدگان شهرستان فیروزکوه امدادرسانی کردند.

۸:۴۶۹۶/۰۲/۱۷

برگزاری همایش دوچرخه سواری در شهرستان فیروزکوه

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه از برگزاری همایش دوچرخه سواری در این شهرستان به منظور ترویج فرهنگ سلامت و ایجاد روحیه نشاط و شادی در بین آحاد مرذم خبر داد.

۱۰:۳۶۹۶/۰۲/۱۲
مدیر شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه خبر داد؛

پلمب یک واحد نانوایی متخلف در فیروزکوه

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه از پلمب یک واحد نانوایی متخلف سطح شهر به‌دلیل رعایت نکردن اصول و موازنی بهداشتی و قانونی خبر داد.

۸:۳۰۹۶/۰۲/۹
فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه:

سپاه همواره حرف انقلاب را دنبال می‌کند / لازمه برخورد با آسیب‌های فرهنگی تقویت سواد رسانه‌ است

فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه گفت: فلسفه وجودی سپاه این است که حرف انقلاب را بزند و از ارزش‌های این انقلاب دفاع کند، وظیفه این مولود مبارک دفاع از انقلاب است و این وظیفه را با پیروی از ولایت به درستی به نمایش گذاشته است.

۸:۲۵۹۶/۰۲/۹
رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه:

حوزه بهداشت روان نیاز به کار مستمر دائمی دارد/ دو روان‌شناس در بیمارستان فیروزکوه برای بحث مشاوره مستقر شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه گفت: حوزه سلامت روان بسیار پیچیده است و در گذشته بسیارکم به این حوزه پرداخته می‌شد و مهم‌ترین امر در این حوزه پیشگیری و کار مستمر دائمی است.

۱:۴۹۹۶/۰۲/۶
فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه:

یکی از ارکان جمهوریت انقلاب حوزه انتخابات است /سپاه بر توریست و گردشگری سالم تاکید دارد

فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه گفت: جایگاه سپاه بالاتر از آن است که خود را درگیر جریان‌ها و جناح‌های سیاسی کند، مجموعه سپاه باید از جمهوریت انقلاب پاسداری کند، یکی از ارکان این جمهوریت حوزه انتخابات است.

۸:۰۳۹۶/۰۲/۲

نمایشگاه معرفی مشاغل شهرستان فیروزکوه در هنرستان بلیغ افتتاح شد

صبح امروز نمایشگاه معرفی مشاغل شهرستان فیروزکوه در هنرستان بلیغ افتتاح شد.

۸:۰۱۹۶/۰۲/۲
فرماندار فیروزکوه:

رعایت اصل بی طرفی و تمسک به قانون مهمترین وظیفه هیئت های اجرایی و نظارت است

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه رعایت اصل بی طرفی و تمسک به قانون از مهمترین وظایف هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان است گفت:با سر لوحه قرار دادن موارد فوق به یقین انتخاباتی سالم و شکوهمند برگزارش خواهد شد.

۱:۳۴۹۶/۰۲/۲
در روستاهای شهرستان فیروزکوه؛

یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان جهت اجرای طرح هادی هزینه شد

رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان فیروزکوه گفت:برای اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان فیروکزوه در مجموع یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان هزینه شده است.

۷:۵۴۹۶/۰۱/۲۹
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی فیروزکوه خبر داد؛

آب شرب در انتظار روستاهای فیروزکوه

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان فیروزکوه از راه‌اندازی خط لوله روستاهای مهاباد ،فرح‌آباد و جلیل‌آباد به‌طول ۳٫۵ کیلومتر خبر داد.

۱۱:۰۶۹۶/۰۱/۲۸
فرماندار فیروزکوه:

نتایج نهایی تایید صلاحیت داوطلبان شوراها دوم اردیبهشت اعلام می شود

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان فیروزکوه گفت:نتایج نهایی تایید صلاحیتهای داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا دوم اردیبهشت ماه به داوطلبان ابلاغ می شود.

۲:۱۶۹۶/۰۱/۲۶
مدیر جهاد کشاورزی فیروزکوه:

آموزش اصل مهمی در پویایی تولید کنندگان است/توزیع بیش از ۱۰۰ هزار کیلو پرتقال و سیب در طرح تنظیم بازار در فیروزکوه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه گفت: آموزش مناسب کشاورزان می تواند زمینه رشد و پویایی این صنعت را فراهم آورد، ۵۳ هزار و ۴۴۵کیلو گرم پرتقال و ۵۲ هزار ۴۳۰ کیلو گرم سیب در غالب طرح تنظیم بازار تا اواسط اردیبهشت در شهرستان فیروزکوه در محل صنوف شاخص شهرستان توزیع می گردد.

۷:۰۲۹۶/۰۱/۲۴
فرماندار فیروزکوه:

نامزدها همواره اهتمام به قانون را سرلوحه کار خویش قرار دهند/تشکیل هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در فیروزکوه طی دو روز آینده

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: در روزهای آتی هیئت اجرایی ویژه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان تشکیل شده و و بر طبق زمانبندی تعیین شده توسط ستاد انتخابات کشور هیات نظارت شهرستان نیز تشکیل می گردد، نامزدهای محترم ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا باید همواره اهتمام به قانون را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

۶:۴۶۹۶/۰۱/۲۴
Page 1 of 3712345...102030...Last »