هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

اتوبوس شرکت واحد در آتش سوخت

فرمانده پلیس راه دماوند- فیروزکوه گفت: بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد در مسیر تهران – فیروزکوه آتش گرفت که خوشبختانه خسارت جانی نداشت.

کارونسرای شاه عباسی در سراشیبی اضمحلال!

نقش سازنده صنعت گردشگری در پیشبرد اهداف عالیه شهر و بهبود روند رو به رشد اقتصادی از نکات حائز اهمیتی است که مسئولین هر شهرستان باید به فراخور و در گذارهای زمانی متفاوت آن راحس و لمس کنند.

۸:۱۷۹۵/۱۰/۲۰
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان فیروزکوه:

پروژه آبرسانی روستاهای مهاباد ،فرح آباد و جلیل آباد شروع به کار کرد

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستات فیروزکوه از شروع به کار پروژه آب رسانی روستاهای مهاباد ،فرح آباد و جلیل آباد با اعتبار ۲۳۱ میلیون تومان خبر داد.

۱۲:۴۵۹۵/۱۰/۱۴
رئیس ستاد مرکزی حماسه نهم دی با صدور پیام تقدیر از ملت ایران مطرح کرد

امت اسلامی ۹ دی پیوند مستحکم‌شان با امام امت را به رخ جهانیان کشیدند

رئیس ستاد مرکزی حماسه ۹ دی ضمن قدردانی از خلق حماسه‌ای دیگر توسط ملت ایران در یوم‌الله ۹ دی گفت: امت اسلامی ۹ دی پیوند مستحکم‌شان با امام امت را به رخ جهانیان کشیدند.

۷:۵۴۹۵/۱۰/۱۱
معاون عملیات قرارگاه ثارالله:

برخی از آشوب‌گران فتنه ۸۸ حتی رای نداده بودند/پدر میرحسین فرزند خود را در بازار تهران لعن می‌کرد/۹ دی از تکرار ۲۵ سال خانه‌نشینی علی جلوگیری کرد

معاون عملیات قرارگاه ثارالله گفت: عده‌ای را در جریانات فتنه ۸۸ دستگیر کردیم، وقتی شناسنامه آن‌ها را دیدیم فهمیدیم اصلاً این افراد رای ندادند، پدر میر حسین موسوی بعد از کشته شدن مشکوک نوه‌اش در بازار تهران به میرحسین موسوی فحش می‌داد و وی را لعنت می‌کرد.

۸:۰۲۹۵/۱۰/۱۱
رئیس بنیاد مسکن فیروزکوه:

تنها ۴۱۷ میلیون از اعتبارات پیش بینی شده در طرح جابه جایی روستای سله بن محقق شده است/شروع فعالیت جابه جایی روستای سله بن منوط به تحقق اعتبار مصوب شده می باشد

رئیس بنیاد مسکن شهرستان فیروزکوه گفت: با توجه به احداث سد نمرود و بحث جایجایی روستای سله بن اعتباری بالغ بر ۱٫۵ میلیارد در سال ۹۴ و ۱٫۵ میلیارد در سال ۹۵ به این موضوع در شرف تخصیص قرار گرفت اما متاسفانه فقط مبلغ ۴۱۷ میلیون تومان محقق گردید،شروع فعالیت جایگزینی روستای سله بن را منوط به تحقق اعتباری مصوب شده می باشد.

۹:۳۸۹۵/۱۰/۹
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:

برخی می خواهند فتنه به فراموشی سپرده شود/خسارتی که فتنه گران به این ملت وارد کردند از خسارت جنگ تحمیلی بیشتر بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در همایش گرامی داشت حماسه مردمی ۹ دی گفت:برخی می خواهند فتنه به فراموشی سپرده شود، برخی می خواهند واژه فتنه به فراموشی سپرده شود،خسارتی که فتنه گران در سال ۸۸ به این ملت وارد کردند از خسارت جنگ تحمیلی بیشتر بود.

۹:۳۲۹۵/۱۰/۹
با شایستگی هرچه تمام‌تر

تیم فوتسال بسیج رسانه استان تهران نایب قهرمان جام شهدای رسانه شد

تیم فوتسال سازمان بسیج رسانه استان تهران در نخستین حضور خود در مسابقات جام کشوری شهدای رسانه با شایستگی هرچه تمام‌تر عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

۴:۲۸۹۵/۱۰/۲
صبح دوم دی ماه صورت می‌گیرد

برگزاری فینال مسابقات فوتسال شهدای رسانه بین تیم‌های بسیج رسانه و روزنامه اطلاعات

رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران گفت: دیدار فینال مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری بین تیم‌های بسیج رسانه استان تهران و روزنامه اطلاعات برگزار می‌شود.

۱۰:۱۷۹۵/۱۰/۱
مدیر کل دفتر برنامه ریزی دانشگاه ازاد اسلامی فیروزکوه خبر داد:

کاهش تعداد دانشجویان به علت سیر نزولی جمعیت دانش آموزان است

مدیر کل دفتر برنامه ریزی دانشگاه ازاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد فیروزکوه همانند دیگر دانشگاه ها با کاهش تعداد دانشجو مواجه است و این به علت سیر نزولی جمعیت دانش آموزانی است که از مدرسه به دانشگاه می آیند و این اتفاق عجیبی نیست.

۱۲:۴۷۹۵/۱۰/۱

مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی فیروزکوه تعطیل شد

برف و یخبندان در روز اول زمستان مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی فیروزکوه را تعطیل کرد‌.

۱۱:۱۴۹۵/۱۰/۱

پارکی که فقط نام پارک را یدک میکشد

مردم محله ی قدیمی مفت اباد از کمبود امکانات در تنها پارک این منطقه رنج میبرند.

۸:۳۸۹۵/۰۹/۲۷

از سخنان یک جانبه میرزایی نیکو تا ساکت باش!/ سوال هایی که بی پاسخ ماند/میرزایی نیکو:ماه ربیع الاول،ماه اسلام رحمانی است!

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در همایش گرامی داشت روز دانشجو گفت:ماه ربیع الاول، ماه برکت و نزول محبت الهی و مهربانی و ماه اسلام رحمانی است، این مراسم با حواشی زیادی، از جمله ترک سالن توسط دانشجویان در اعتراض به سخنان یک جانبه میرزایی همراه بود.

۴:۴۷۹۵/۰۹/۱۹

آقای نماینده شما مطالبه گر دغدغه های مردم هستید نه سخنگوی دولت/جناب میرزایی آیا به دور از اخلاق نیست که پیرو مکارم اخلاق به دانشجوی منتقد بگوید“ساکت باش”!

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در واکنش به صحبت های یک جانبه میرزایی نیکو نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در مراسم روز دانشجو بیانیه ای را صادر کرد.

۳:۵۸۹۵/۰۹/۱۹
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فیروزکوه خبر داد:

۳۰ مورد از موقافات شهرستان فیروزکوه دارای سند شدند/۱۳ مورد از مراتع وقفی فیروزکوه در آستانه مزیاده عمومی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه از سند دار شدن ۳۰ مورد از موقوفات شهرستان فیروزکوه طی سال جاری خبر داد.

۶:۱۸۹۵/۰۹/۱۸

یادواره شهدا جایی برای بیان حقیقت است/چرا محتوای یادواره شهدا برخی را نگران کرده است؟

هدف از برگزاری یادواره شهدا زنده نگه‌داشتن یاد و پیمودن راه آنها است و نباید با زیرسوال بردن برنامه‌های آن راه شهدا را فراموش کنیم.

۱۰:۱۸۹۵/۰۹/۱۳
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند خبر داد؛

اجرای فعالیت‌های عمرانی در امامزاده هاشم (ع) دماوند با اعتبار ۲ میلیارد تومانی/ انجام ۱۰ مورد وقف در شهرستان دماوند با ارزش ۲۵ میلیارد ریالی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند از اجرای فعالیت‌های عمرانی در امامزاده هاشم (ع) دماوند با اعتبار ۲ میلیارد تومانی خبر داد و گفت: از سال گذشته تاکنون ۱۰ مورد وقف در شهرستان دماوند با ارزش ۲۵ میلیارد ریالی انجام شده است.

۶:۳۸۹۵/۰۹/۹
صفحه 1 از 3512345...102030...قبلی »