هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

بدهی آقای رئیس‌جمهور به اصلاح‌طلبان کی تمام می‌شود؟/ سلبریتی‌ها و هنرمندان کاملاً علاقه دارند سیاسی بازی کنند

جناب آقای میرزایی نیکو انتخابات تمام شده است و قرار به این است که دو قطبی‌های کاذب را در شرایط فعلی جامعه کنار گذاشته و همه پتانسیل آن را به وحدت، کار و تلاش برای مردم تبدیل کنیم، جنابعالی طوری بیان می‌فرمائید که انگاری اصل و نسب و ژن خوب فقط در لیست امید یافت می‌شود!

افتتاح پروژه های اشتغال‌زا طی هفته دولت در فیروزکوه

فرماندار شهرستان فیروزکوه از افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بزرگی در شهرستان فیروزکوه در هفته دولت خبر داد.

۱۲:۵۳۹۶/۰۶/۱
نجات آهو توسط بسیجیان

بسیجیان استان تهران در حین فعالیت‌های جهادی آهوی مصدوم را نجات دادند

یکی از بسیجیان پس از مشاهده بره آهویی که از صخره سقوط کرده، به شدت آسیب دیده و در حال تلف شدن بود به کمک این حیوان می‌شتابد و حیوان را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان  انتقال می‌دهد.

۳:۵۸۹۶/۰۵/۹
مسوول بازرسی اتاق اصناف فیروزکوه خبر داد:

بیش از ۱۰۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی فیروزکوه

مسوول بازرسی اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه از بازرسی بیش از یک هزار از واحدهای صنفی شهرستان فیروزکوه در تیر ماه سال جاری خبر داد.

۹:۱۳۹۶/۰۵/۷
فرماندار فیروزکوه:

تغییر احتمالی برخی مدیران در دولت آینده دلیلی بر رها کردن کارها نیست

فرماندار فیروزکوه در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت:شاید در دولت بعدی تعدادی از مدیران تغییر کنند اما این دلیل نمی‌شود امروز کار را رها کنیم،میزان اشتغال‌زایی باید در سطح شهرستان فیروزکوه افزایش یابد.

۶:۲۰۹۶/۰۵/۵

شهر بین‌المللی دانایی، فناوری و رسانه تحت عنوان IKTMC در شهرستان فیروزکوه افتتاح شد

شهر بین‌المللی دانایی، فناوری و رسانه تحت عنوان IKTMCبا حضور حجت الاسلام اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، حجت الاسلام دکتر علی اصغر رستمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه، دکتر کریم زارع، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در شهرستان فیروزکوه افتتاح شد.

۸:۳۶۹۶/۰۴/۲۸
رئیس هیت رزمی فیروزکوه:

رزمی کاران شرق استان تهران مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند

رئیس هیت رزمی شهرستان فیروزکوه از برگزاری مسابقات موی تای «تای بوکس » به منظور گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و نیز افزایش سطح آمادگی رزمی کاران پردیس ،بومهن ،دماوند ،رودهن ،سمنان و فیروزکوه خبر داد.

۱۲:۱۱۹۶/۰۴/۲۷
کارشناس امور اجتماعی:

هدف اصلی دشمنان تضعیف جایگاه امربه‌معروف است

کارشناس امور اجتماعی گفت: شمنان ما می‌دانند چیزی که جامعه را نجات می‌دهد امربه‌معروف و نهی‌از منکر است؛ رسانه‌های بیگانه تصویری را منتشر کردند و در پائین این تصویر نوشتند چه دلیلی دارد یک روحانی با جان یک فرد بازی کند.

۱۰:۴۸۹۶/۰۴/۲۶
مسئول بسیج سازندگی فیروزکوه خبر داد:

حضور گروه‌های جهادی در شهرستان فیروزکوه/ فعالیت‌های محرومیت‌زدایی تا پایان سال ۹۸

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فیروزکوه گفت: یک گروه جهادی امروز وارد فیروزکوه خواهند شد، دو گروه جهادی دیگر هم روز دوشنبه وارد فیروزکوه خواهند شد؛ یک گروه هم در هفته گذشته مشغول به کار شدند.

۶:۴۸۹۶/۰۴/۲۵
مسئول سینما آفرینش فیروزکوه:

سوختگیری قطار سینمای فیروزکوه بعد از ۴۰ سال

طرح سلام سینما یکی از طرح مناسب وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده که به موجب این طرح مقرر شد سالن های آمفی تائتر شهرستان های که از سالنی مجزا برای سینما محروم هستند مجهز به ادوات ابتدایی سینما شود.

۹:۱۱۹۶/۰۴/۱۷
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه خبر داد:

سرمایه‌گذاری امام‌زاده اسماعیل (ع) در کاشت گل محمدی

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه از کاشت گل محمدی در نزدیک به ۱۰ هکتار از رقبات کشاورزی از منابع امام‌زاده اسماعیل علیه‌السلام و موقوفات مزروعی شهرستان فیروزکوه خبر داد.

۸:۰۵۹۶/۰۴/۱۷
در گفت‌وگو با دیمه نیوز مطرح شد؛

هنر و نوآوری امام راحل این بود که مقبولیت مردمی را در کنار مشروعیت الهی قرار داد

حجت‌الاسلام سید مهدی بازدار گفت: مقبولیت مردمی هیچگاه در تضاد با مشروعیت الهی نیست بلکه در امتداد هم است؛ مقبولیت مردمی در مواجه مشروعیت الهی به عنوان یک زیرمجموعه است.

۹:۱۰۹۶/۰۴/۷
کارشناس فرهنگی مذهبی ، تهران نیوز

امام علی (ع) چه مردم بخواهند و چه مردم نخواهند امام علی (ع) است / مشروعیت الهی یک پله بالاتر از مقبولیت مردمی است / هنر و نوآوری امام خمینی (ره) قرار دادن مقبولیت مردمی در کنار مشروعیت الهی بود

کارشناس مذهبی گفت: مقبولیت مردمی هیچ‌گاه در تضاد با مشروعیت الهی نیست بلکه در امتداد هم است ؛ مقبولیت مردمی در مواجه مشروعیت الهی به‌عنوان یک زیرمجموعه است.

۲:۳۹۹۶/۰۴/۷

زنگ خطری برای رانندگان شهرستان فیروزکوه!

حمل و نقل به‌عنوان نخستین قطب اقتصاد شهرستان فیروزکوه بوده که معیشت بسیاری از شهروندان به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم از این صنعت بهره جسته و به تبع آن کسبه‌ها و واحدهای خدماتی به سبب حضور و فعالیت پرسنلی نهادهایی مانند سیمان فراز و فیروزکوه اقتصاد شهرستان را تحت تاثیر خویش قرار می‌دهند.

۸:۵۹۹۶/۰۴/۷
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه :

فرمایشات امام (ره) در راستای قرآن و احادیث است/روز قدس در پی دستورات الهی اجرایی شد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه گفت: اهداف و دستورات الهی به صورت اجرایی با حضور مردم صورت می‌گیرد؛ این مردم هستند که تعیین می‌کنند چه سرنوشتی رقم بخورد و مردمی بودن در امت اسلامی شکل و شمایل بیشتری دارد.

۳:۳۷۹۶/۰۳/۳۱
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه خبر داد؛

افزایش ۱۰۰ درصدی کمک‌های مردمی و خیرین به خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه گفت: بهترین زمانی که کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌تواند برای بچه‌های بی سرپرست یا بدسرپرست حامی‌یابی کند در ماه مبارک رمضان است.

۳:۳۲۹۶/۰۳/۳۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه:

هدف‌گذاری اصلی دشمن از بین بردن نظام خانواده است/در دهه ۶۰ انقلابی‌گری را در میدان عمل نشان دادیم/نباید از ضدارزش‌ها به راحتی گذشت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه گفت: نخستین چیزی که باید همه ما برای خود در نظر بگیریم تکلیف‌مداری در حوزه واجبات و محرمات دینی است؛ باید بدانیم در عرصه میدانی انقلاب اسلامی اگر کوتاه بیاییم جای ارزش‌ها با ضدارزش‌ها عوض می‌شود.

۱۱:۱۷۹۶/۰۳/۲۸
Page 1 of 3912345...102030...Last »
free geoip