هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه:

یکی از ارکان جمهوریت انقلاب حوزه انتخابات است /سپاه بر توریست و گردشگری سالم تاکید دارد

فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه گفت: جایگاه سپاه بالاتر از آن است که خود را درگیر جریان‌ها و جناح‌های سیاسی کند، مجموعه سپاه باید از جمهوریت انقلاب پاسداری کند، یکی از ارکان این جمهوریت حوزه انتخابات است.

نمایشگاه معرفی مشاغل شهرستان فیروزکوه در هنرستان بلیغ افتتاح شد

صبح امروز نمایشگاه معرفی مشاغل شهرستان فیروزکوه در هنرستان بلیغ افتتاح شد.

۸:۰۱۹۶/۰۲/۲
فرماندار فیروزکوه:

رعایت اصل بی طرفی و تمسک به قانون مهمترین وظیفه هیئت های اجرایی و نظارت است

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه رعایت اصل بی طرفی و تمسک به قانون از مهمترین وظایف هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان است گفت:با سر لوحه قرار دادن موارد فوق به یقین انتخاباتی سالم و شکوهمند برگزارش خواهد شد.

۱:۳۴۹۶/۰۲/۲
در روستاهای شهرستان فیروزکوه؛

یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان جهت اجرای طرح هادی هزینه شد

رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان فیروزکوه گفت:برای اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان فیروکزوه در مجموع یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان هزینه شده است.

۷:۵۴۹۶/۰۱/۲۹
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی فیروزکوه خبر داد؛

آب شرب در انتظار روستاهای فیروزکوه

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان فیروزکوه از راه‌اندازی خط لوله روستاهای مهاباد ،فرح‌آباد و جلیل‌آباد به‌طول ۳٫۵ کیلومتر خبر داد.

۱۱:۰۶۹۶/۰۱/۲۸
فرماندار فیروزکوه:

نتایج نهایی تایید صلاحیت داوطلبان شوراها دوم اردیبهشت اعلام می شود

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان فیروزکوه گفت:نتایج نهایی تایید صلاحیتهای داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا دوم اردیبهشت ماه به داوطلبان ابلاغ می شود.

۲:۱۶۹۶/۰۱/۲۶
مدیر جهاد کشاورزی فیروزکوه:

آموزش اصل مهمی در پویایی تولید کنندگان است/توزیع بیش از ۱۰۰ هزار کیلو پرتقال و سیب در طرح تنظیم بازار در فیروزکوه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه گفت: آموزش مناسب کشاورزان می تواند زمینه رشد و پویایی این صنعت را فراهم آورد، ۵۳ هزار و ۴۴۵کیلو گرم پرتقال و ۵۲ هزار ۴۳۰ کیلو گرم سیب در غالب طرح تنظیم بازار تا اواسط اردیبهشت در شهرستان فیروزکوه در محل صنوف شاخص شهرستان توزیع می گردد.

۷:۰۲۹۶/۰۱/۲۴
فرماندار فیروزکوه:

نامزدها همواره اهتمام به قانون را سرلوحه کار خویش قرار دهند/تشکیل هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در فیروزکوه طی دو روز آینده

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: در روزهای آتی هیئت اجرایی ویژه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان تشکیل شده و و بر طبق زمانبندی تعیین شده توسط ستاد انتخابات کشور هیات نظارت شهرستان نیز تشکیل می گردد، نامزدهای محترم ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا باید همواره اهتمام به قانون را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

۶:۴۶۹۶/۰۱/۲۴
فرماندار شهرستان فیروزکوه:

آغاز روند احراز صلاحیت دواطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از فردا/منع قانونی اعضای هیات نظارت برای حضور در برنامه های تبلیغاتی نامزد ها

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اعلام آغاز احراز صلاحیت آغاز روند احراز صلاحیت دواطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از فردا ۱۷ فروردین ماه گفت: اعضای هیات نظارت نمی توانند در برنامه های تبلیغاتی نامزد ها حضور و مروج نامزد خاصی باشند.

۷:۳۰۹۶/۰۱/۱۶
بخشدار بخش مرکزی فیروزکوه:

مسئولین توجه کافی به تحکیم پایه های اقتصادی ندارند/ رفع موانع برای تولید کنندگان راهکار برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی

بخشدار بخش مرکزی شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه یکی از راهکارهای برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی رفع موانع برای تولید کنندگان است گفت:مسئولین توجه کافی به تحکیم پایه های اقتصادی کشور ندارند.

۱۰:۰۰۹۶/۰۱/۱۶

عکس/ بارش برف در محور فیروزکوه

بارش برف در محور فیروزکوه محدوده سرخ آباد – دوشنبه ۱۴ فروردین

۸:۴۴۹۶/۰۱/۱۴
تهران
« تهران نیوزر » منتشر کرد

گزارش لحظه‌ای از وضعیت جاده‌ها / محدودیت‌های ترافیکی راه‌های کشور از ۱۱ تا ۱۴ فروردین

موج پایانی سفرهای نوروزی را روزهای ۱۱ تا ۱۴ فروردین ماه شاهد خواهیم بود. « تهران نیوز » مرجع خبری استان تهران برای آسایش مردم محدودیت‌های ترافیکی راه‌های کشور را در این بازه زمانی منتشر کرد.

۳:۳۰۹۶/۰۱/۱۲
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف فیروزکوه حبر داد:

فروش فوق العاده نورزوی در ۵۷ واحد صنفی شهرستان فیروزکوه

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه از فروش فوق العاده نورزوی در ۵۷ واحد صنفی این شهرستان با تخفیف ۳۰ الی ۶۰ درصدی خبر داد.

۸:۰۷۹۵/۱۲/۲۷

واحد پاتولوژی بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه افتتاح شد

واحد پاتولوژی آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی (ره) ظهر امروز با اعتبار بالغ بر ۱۷ میلیون تومان افتتاح شد.

۱۱:۱۰۹۵/۱۲/۱۹
یک کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی مطح کرد:

مردم از شعارهای سیاسی خسته شده اند/آیا مسئولان احساس پدری که نمی تواند در روزهای اخر سال برای فرزند خود لباس تهیه کند را درک می کنند؟

یک کارشناس مسائل سیاسی اقتصادی گفت: انقلاب با شعارهای اقتصادی به پیروزی نرسید، قطعا ایجاد عدالت اقتصادی، یکی از اهداف عالیه انقلاب بوده که به دلیل سیاست های غلط اقتصادی و واگذار نکردن عرصه اقتصاد به مردم همچنان این هدف با چالش جدی روبه روست.

۲:۴۴۹۵/۱۲/۱۸
یک کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی مطح کرد:

جایگاه گمشده نخبگان در تصمیم گیری های کلان مدیران شهرستان فیروزکوه

یک کارشناس مسائل سیاسی اقتصادی گفت:ضعف نظام اداری و اجتماعی و‌نحوه ی تعامل‌غلط مدیران ارشد شهرستان با نخبگان‌در تصمیم به‌مهاجرت انها به‌سایر شهر ها نقش اساسی داشته است

۸:۲۱۹۵/۱۲/۱۴
رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه:

هنوز مبلغی برای قول های مساعد وزیر بهداشت و درمان به فیروزکوه تزریق نشد

رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه به حضور وزیر بهداشت در فیروزکوه اشاره کرد و گفت:هنوز مبلغی برای قول های مساعد وزیر بهداشت و درمان به فیروزکوه تزریق نشده است.

۵:۴۱۹۵/۱۲/۱۲
صفحه 1 از 3712345...102030...قبلی »