هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

دستگیری سارقان حرفه ای اسلامشهر

فرمانده انتظامی استان تهران از دستگیری سارقان کیف قاپ و گوشی قاپ با ۳۸ فقره سرقت در شهرستان اسلامشهر خبر داد.

گزارش تصویری/

مراسم معارفه شهردار اسلامشهر برگزار شد / طلا بر کرسی شهرداری اسلامشهر تکیه زد

مراسم معارفه «حسین طلا» به‌عنوان شهردار اسلامشهر در سالن همایش شهرداری اسلامشهر برگزار شد.

۸:۲۹۹۶/۱۰/۲۵
حسین طلا
گزارشی از متن و حاشیه‌های مراسم معارفه شهردار اسلامشهر؛

پخش زنده مراسم معارفه شهردار اسلامشهر از اینستاگرام / یکه‌تازی ناصری‌پور / گلایه امام جمعه اسلامشهر / انتقاد فرماندار + تصاویر

مراسم معارفه «حسین طلا» به‌عنوان شهردار اسلامشهر در سالن همایش‌های شهرداری اسلامشهر با حاشیه‌هایی همراه بود.

۸:۲۱۹۶/۱۰/۲۵
رئیس شورای اسلامی اسلامشهر:

سرعت‌گیرهای جدی برای حضور سرمایه‌گذاران در اسلامشهر وجود دارد / زنگ خطر بافت‌های فرسوده اسلامشهر از سال‌ها قبل به‌صدا درآمده بود / جابه‌جایی ریل راه‌آهن نیازمند انعطاف در دیدگاه مسئولان کلان است

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر گفت: سال‌ها است که می‌گوییم و می‌شنویم که آغوش ما برای سرمایه‌گذاران باز است اما واقعیت را نمی‌توان کتمان کرد که هنوز سرعت‌گیرهای جدی در داخل شهرستان وجود دارد که سرمایه‌گذاران را برای حضور در این شهر نگران می‌کند.

۴:۳۰۹۶/۱۰/۲۵
امام جمعه اسلامشهر:

مسئولان اسلامشهر و اعضای شورا جناح‌بازی را کنار بگذارند / با هم به درد این مردم برسید

امام جمعه اسلامشهر گفت: معیار الهی و معنوی ارزش، تقوا و علم و تخصص است خواهش من این است همه براداران، مسئولان و اعضای شورا جناح‌بازی را کنار بگذاریم. این را رهبر معظم انقلاب گفتند رهبر و رئیس جمهور ما یکی است این مسائل فرعی را کنار بگذارید و باهم به درد این مردم برسید.

۲:۳۵۹۶/۱۰/۲۵
احمد تواهن
معاون امور عمرانی استانداری تهران در مراسم معارفه شهردار اسلامشهر:

شورای شهر اسلامشهر در تمام موارد از شهردار خود حمایت کند / رفتارمان نباید تبعیض‌آمیز باشد

معاون امور عمرانی استانداری تهران گفت: شورای شهر اسلامشهر یک‌صدا از شهردارشان در تمام موارد حمایت کنند و رأی دهند و وی را در لوایحی که به‌موجب وظایف و تکالیفشان تقدیم شورا می‌کند البته کارشناسی کنند اما زمانی که به تصمیم رسیدند با قاطعیت به تصمیم برسند و ایشان را حمایت کنند.

۱:۱۳۹۶/۱۰/۲۵
فرمانده قرارگاه امیرالمؤمنین(ع) اعلام کرد:

توزیع ۲۰۰ کانکس میان مردم نیازمند سرپل ذهاب / تشکیل تیم برای شناسایی نیاز مردم غرب کشور

فرمانده قرارگاه امیرالمؤمنین علیه‌السلام گفت: ما از قرارگاه‌های فرهنگی کل کشور خواستیم که در شهرستان سرپل ذهاب مستقر شوند و از این طریق یک موج ایجاد کردیم این تحرکات و موجی که قرارگاه ایجاد کرد باعث شد کانکس‌های زیادی به شهر سرازیر شود درنهایت با اقدامات مستقیم و غیرمستقیم قرارگاه و خیرین مختلف ۲۰۰ کانکس میان مردم منطقه توزیع شد.

۵:۴۵۹۶/۱۰/۲۳
حسن-خوشرو
مسئول روابط‌عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات اسلامشهر:

اعزام خادمان افتخاری برای تجهیز و ساخت بقاع متبرکه در عراق / ثبت‌نام و اعزام خادم همچنان ادامه دارد

مسئول روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات اسلامشهر گفت: ۲۰ نفر از خادمان ستاد برای انجام امور عمرانی و خدماتی برای تجهیز و مرمت اماکن متبرکه کشور عراق اعزام می‌شوند.

۱۲:۲۲۹۶/۱۰/۲۳

مظلومیت شهدا این بار در حرم شهدای گمنام واوان / توهین رئیس اداره گاز واوان به خادمان شهدا / مسئولان اسلامشهر باید سریع‌تر و جدی‌تر به کار شهدای گمنام بپردازند

مظلومیت شهدای گمنام این بار در حرم شهدای گمنام واوان با گنبدی در حال تخریب، نمایی کارگاهی و توهین رئیس یک اداره به خادمان آن خود را نشان داد ظاهراً عده‌ای نه‌تنها قصد ندارند یاد شهدا را زنده نگه‌دارند بلکه قصد دارد به طرق مختلف در این مسیر سنگ‌اندازی کنند.

۵:۴۱۹۶/۱۰/۱۹
گزارش تصویری/

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در اسلامشهر

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در شهرستان اسلامشهر برگزار شد، در پایان این مراسم از دو تن از بسیجیان شهرستان اسلامشهر که در فتنه ۸۸، به مقام جانبازی رسیده بودند تجلیل به عمل آمد.

۱:۵۱۹۶/۱۰/۹
سید-رضا-اکرمی
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز:

امروز ایران قوی‌تر و بیدارتر شده است / با وجود گذشت ۱۰ ماه از سال برای اقتصاد مقاومتی چکار کردیم / بروکراسی اداری کشورمان پدر همه را درمی‌آورد

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: مشکلات مردم و کشور را به‌خوبی می‌دانم اما همه باید بدانیم فقط شناخت مشکلات، آن را درمان نمی‌کند، پیشنهاد ما به دولت یازدهم و دولت دوازدهم این بوده و هست اتاق فکری برای تشکیل شود و برای حل مشکلات راه‌حل ارائه دهند.

۱۲:۳۵۹۶/۱۰/۹
سید-حسین-موسوی-اصلی
مدیر کانون فرهنگی راه انقلاب:

«موسوی» و «کروبی» دستشان به خون جوانان ما آغشته است / سلبریتی‌های پشیمان اگر راست می‌گویند در انتخابات بعدی به انقلابی‌ها رأی دهند / عده‌ای در مجلس خجالت نمی‌کشند و می‌گویند که حصر سران فتنه باید شکسته شود

مدیر کانون فرهنگی راه انقلاب خطاب به سلبریتی های پشیمان از رأی به روحانی گفت: پشیمانی شما معنا ندارد جز اینکه مردم را بخواهید ناامید کنید لطفاً پشیمان نشوید اگر راست می‌گویید در انتخابات بعدی پشیمانی خودتان را در عمل نشان دهید و به انقلابی‌ها رأی دهید و به غرب‌گرایان رأی ندهید

۱۰:۳۶۹۶/۱۰/۸
حسن شمشادی
کارشناس حوزه رسانه:

فتنه ۸۸ همراهی دوستان ناآگاه و دشمنان آگاه بود / حضور ایران در سوریه به‌دلیل اهداف انقلاب اسلامی است

یک کارشناس حوزه رسانه با بیان این‌که در فتنه سال ۸۸ دوستان ناآگاه و دشمنان آگاه حضور داشتند، گفت: در فتنه ۸۸ دشمنان آگاهی که لباس میش در تن داشتند و کنار دوستان ناآگاه اقدام به تخریب اموال می‌کردند، نظیر همین اتفاق هم در سوریه رخ داد.

۹:۱۹۹۶/۱۰/۷
حمزه-محمدی-۹دی
امام‌جمعه واوان:

وزیر کشور در موضوع «شهردار اسلامشهر» به فشارهای سیاسی توجه نکند / روشنگری مسائل سیاسی از وظایف نیروهای انقلابی اسلامشهر است

امام جمعه واوان با بیان این‌که چهار ماه است که تکلیف شهردار اسلامشهر مشخص نیست و مسئولان تاکنون موضع علنی نگرفته‌اند، گفت: بنده از وزیر کشور می‌خواهم که تحت تأثیر جریانات سیاسی قرار نگیرد چرا که این ماجرا اصلاً ربطی به مسائل سیاسی ندارد. این مسئله، مسئله خدمت است.

۶:۰۶۹۶/۱۰/۷

تنبیه بدنی یک دانش‌ آموز این‌بار در اسلامشهر + عکس

تعطیلی مدارس تهران بر اثر آلودگی هوا هم نتوانست سریال تنبیه‌ بدنی دانش‌آموزان به ‌دست مدیران و معلمان را قطع کند و در تنها روز غیر تعطیل هفته پیش، «امیرحسین جاهدشیران» با سیلی معلم دچار تشنج و راهی بیمارستان شد. در همین ‌روزها اخباری از چوب و سیلی معلمان بر بدن دانش‌آموزان در دیگر مناطق ایران هم منتشر شد تا چاره‌جویی برای این موضوع تکراری، به یک دغدغه جدی تبدیل شود.

۱۰:۲۹۹۶/۱۰/۲
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
یک منبع آگاه در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

دستگیری بیش از ۸۰ دختر و پسر در یک پارتی مختلط در اسلامشهر / سرشاخه‌های برگزارکننده پارتی‌های مختلط دستگیر شدند

اطلاعات بسیج سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران پس از بررسی کامل در اقدامی هوشمندانه ضمن دستگیری بیش از ۸۰ دختر و پسر در یک پارتی مختلط در اسلامشهر ، سرشاخه‌های فروش بلیت‌های برگزاری پارتی‌های مختلط را دستگیر کرد.

۵:۴۹۹۶/۱۰/۲
ایستادگی شورای اسلامشهر در مقابل احداث خط ریلی جدید در این شهر؛

شورای شهر اسلامشهر: از توسعه‌ ریلی استقبال می‌کنیم اما نه با شرایط فعلی / راه‌آهن: خط راه‌آهن از اسلامشهر بیرون نمی‌رود

احداث خط ریلی جدید تهران _ پرند که بخشی از آن از اسلامشهر عبور می‌کند سبب اعتراض مردم و مجموعه مدیریت شهری اسلامشهر شده است.

۶:۵۱۹۶/۰۹/۲۸
Page 1 of 3012345...102030...Last »
free geoip