هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

آزمون‌های خوشنویسی انجمن خوشنویسان اسلامشهر برگزار می‌شود

هم‌زمان با سراسر کشور آزمون‌های خوشنویسی انجمن خوش نویسان شهرستان اسلامشهر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر در روزهای پنجشنبه و جمعه، دوم و سوم شهریور ماه برگزار می‌شود.

عضو ستاد پویش مردمی میثاق با شهدا:

شهید حججی عطر و بوی عاشورا را در کشور گستراند

عضو ستاد پویش مردمی میثاق با شهداء گفت: شهید حججی با شهادت خود عطر و بوی عاشورا را در کشور گستراند.

۱۲:۱۴۹۶/۰۵/۲۸
وضعیت نابسامان اجاره‌بها در اسلامشهر؛

مستأجران نسبت به افزایش قیمت گزینه‌ی دیگری ندارد/ بدترین اتفاق در بازار ملک را بانک‌ها با پرداخت سود رقم زدند + جدول قیمت ها

اگر ساخت‌وساز وجود داشته باشد مالک به خود اجازه افزایش قیمت را نمی‌دهد. بدترین اتفاق در ملک را بانک‌ها با پرداخت سود خوب رقم زدند وقتی بانک در حالت معمول و بدون هیچ دردسری ۲۲ درصد سود به سپرده‌ها می‌دهد تمایل بیشتر به سپرده‌گذاری است.

۴:۳۵۹۶/۰۵/۲۶
فرمانده ناحیه مقاومت سیدالشهدا (ع) اسلامشهر:

اعضای منتخب شورا نگاه‌های حزبی و سیاسی را کنار بگذارند

فرمانده ناحیه مقاومت سیدالشهدا (ع) اسلامشهر گفت: اعضای منتخب شورا نگاه‌های حزبی و سیاسی را کنار بگذارند بحث‌های چالشی و نقد و انتقاد باید درون شورا انجام شود اما در بیرون از شورا باید یک صدا بیاید.

۴:۳۴۹۶/۰۵/۲۶
رتبه 31 کنکور سراسری ریاضی:

استفاده از شبکه‌های اجتماعی کاملاً برنامه‌ریزی‌شده بود/ داوطلبان کنکور هیچ‌وقت دست از تلاش برندارند

رتبه ۳۱ کنکور سراسری ریاضی گفت: استفاده‌ام از شبکه اجتماعی، تلویزیون و سینما کاملاً برنامه‌ریزی‌شده بود، نمی‌توانم بگویم که کنار گذاشتم ولی ابتدا درسم در اولویت بود و بعد از اتمام دروس از این ابزارها نیز استفاده می‌کردم.

۱۲:۴۴۹۶/۰۵/۲۲
حجت‌الاسلام پناهیان:

اقدام نمایندگان عکس گیرنده «ننگین»، «خفت‌بار» و «تحقیرآمیز» بود

مدیر موسسه فرهنگی راه فخرالائمه گفت: چرا می‌گوییم «انی سلمٌ لمن سالمکم و حربٌ لمن حاربکُم»؟ با کسی با شما می‌جنگد باید بجنگید نه اینکه با او سلفی بگیرید. نمی‌جنگید نجنگید دیگر این وضعیت خفت‌بار و فلاکت‌بار چیست؟

۱۲:۱۳۹۶/۰۵/۱۷
دبیر قرارگاه فرهنگی فاطمه زهرا (س):

مجموعه‌های فرهنگی در صورت جبهه سازی اثرگذار خواهند بود

دبیر قرارگاه فرهنگی فاطمه زهرا (س) گفت: از یک یا چند مجموعه فرهنگی که هر کدام در نقاط مختلفی اقدامات فرهنگی انجام می‌دهند کار برنمی‌آید زمانی که این‌ها تبدیل به جبهه شوند می‌توانند اثرگذار باشند.

۸:۳۴۹۶/۰۵/۱۶
بیمارانی که با «عشق» پذیرش می‌شوند؛

برای بهبودیافتگان اشتغال ایجاد کنید ما ضامن آنان می‌شویم / بهبودیافته ی ۶۰ ساله‌ای که جای زندگی ندارد / بدهی ۲ عضو شورای اسلامشهر به کمپ بدهکار در حال تعطیل

چرا یکی از اعضای شورای شهر مجانی سه ماه مریض می‌خواباند و وقتی از هزینه صحبت می‌کنیم می‌گوید: چه پولی؟ اگر زیاد اعتراض کنی می‌آیم دُمت را قیچی می‌کنم.

۷:۴۳۹۶/۰۵/۱۴
در جلسه برنامه‌ریزی پویش مردمی میثاق با شهدا مطرح شد:

روحیه انقلابی سال ۵۷ باید به میثاق با شهدا اضافه شود / لزوم اقدام فرهنگی تمیز از سوی نیروهای انقلابی

عضو پویش مردمی میثاق با شهدا گفت: کاش ما بتوانیم به روش سال ۵۷ اقتدا کنیم در سال ۵۷ مردم هر چه توان داشتند به کار بستند ما باید با بهره‌گیری از تجربه ۳۸ ساله جمهوری اسلامی آن روحیه انقلابی سال ۵۷ را به کارها اضافه کنیم.

۷:۱۸۹۶/۰۵/۱۴

پرچم حرم حضرت معصومه (س) میهمان مردم اسلامشهر / اهل‌بیت محدود به مکان خاصی نیستند

همزمان با ایام میلاد امام رضا (ع) کاروان خادمین و پرچم حرم حضرت معصومه (س) میزبان مردم اسلامشهر بودند.

۷:۱۶۹۶/۰۵/۱۴

حضور خادمان و پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) در اسلامشهر + تصاویر

اسلامشهر امروز میزبان خادمان و پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) بود.

۱۰:۱۷۹۶/۰۵/۱۱

کمپ نمونه اسلامشهر در حال تعطیلی است/ شهرداری در زمان پرداخت هزینه ما را می دواند

عضو هیئت امنای کمپ ایرانیان با بیان اینکه هزینه دریافتی از بیماران کفاف هزینه های مرکز را نمی دهد افزود: اگر بخواهد با این شیوه پیش برود مجبوریم مرکز را تعطیل کنیم. شما تقدیرنامه‌های ما را نگاه کنید از هر جایی که شما بگوید ما تقدیرنامه داریم ولی به هیچ دردی نمی‌خورد. اگر این مرکز را نمونه اسلامشهر معرفی می‌کنید بیایید کمک کنید تا این مرکز روی پا بماند.

۷:۰۸۹۶/۰۵/۱۰

حضور خادمان حرم امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در اسلامشهر

هم‌زمان با دهه کرامت و در آستانه سالروز میلاد امام رضا (ع) خادمان حرم امام رضا (ع) روز سه شنبه و خادمان حرم حضرت معصومه (س) روز جمعه به اسلامشهر می‌آیند.

۱۰:۵۹۹۶/۰۵/۱۰
برای اولین بار در کشور:

دوره آموزشی نقاشی‌خط در اسلامشهر برگزار می‌شود

رئیس انجمن خوشنویسان اسلامشهر گفت: برای اولین بار در کشور دوره آموزشی نقاشی‌خط با بازار کار فوق‌العاده در اسلامشهر برگزار می‌شود.

۸:۱۷۹۶/۰۵/۸
گفت‌وگو با یکی از دست اندکاران کمپ ایرانیان در اسلامشهر:

معتاد با موادمخدر خلأهای خود را پر می‌کند / می‌گفتم نمی‌شود بدون مواد مخدر زندگی کرد

زمانی که در یک کمپ برای قطع مصرف وارد شدم تصور می‌کردم نمی‌شود ترک کرد چون من هر زمان ترک کردم یک ماه دو ماه چهار ماه دوباره مصرف کردم از ترک کردن هم خسته شدم و می‌گفتم نمی‌شود بدون مواد مخدر زندگی کرد. اما وقتی فضا را دیدم ماجرا برای من فرق کرد.

۸:۵۶۹۶/۰۵/۷
سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری چهاردانگه:

سینمای گلشهر تا یک ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری چهاردانگه گفت: پیش‌بینی ما این است که مجتمع تجاری-سینمایی گلشهر تا یک ماه آینده به بهره‌برداری اولیه برسد فقط برای بهره‌برداری نهایی نیاز به خرید و نصب تجهیزات گرمایش سرمایش است.

۵:۳۱۹۶/۰۵/۴
مسئول دارالقرآن شهرداری چهاردانگه:

فعالیت‌های قرآنی در چهاردانگه نیاز به حمایت دارد

مسئول دارالقرآن شهرداری چهاردانگه گفت: قرآن در چهاردانگه نیاز به حمایت دارد مردم باید با قرآن آشتی کنند فقط صرف این نباشد که قرآن بوسیده و در طاقچه منزل گذاشته شود خیلی کارها می‌توان انجام داد که نیاز به حمایت مالی دارد.

۷:۵۹۹۶/۰۵/۳
Page 1 of 2512345...1020...Last »
free geoip