هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
استاندار تهران:

۳۰۰ هزار شغل در استان تهران ایجاد می‌شود

استاندار تهران از ایجاد ۳۰۰ هزار شغل در استان تهران در سال جاری خبر داد و گفت: تاکنون ۴۰ هزار شغل ایجاد شده است.

معجزه تکان دهنده در قبرستان دماوند + عکس

یک جلد قرآن قدیمی و دست فلزی پنج‌تن آل‌عبا (ع) هنگام کندن قبر برای یک فرد ارمنی روی آورده به دین اسلام در منطقه جابان دماوند پیدا شد.

۱۲:۱۹۹۶/۰۵/۳۰

ماجرای دریافت عوارض ازگردشگران دماوند/کوهنوردان موافق ومخالف طرح

شهرداری رینه طرح راهبند دماوند را با گرفتن عوارض اجرا کرده است برخی از کوهنوردان در موافقت طرح نظر می دهند و برخی در مخالف با آن اما هر دو گروه اعلام می کنند این طرح درست اجرا نمی شود.

۱۱:۳۳۹۶/۰۵/۲۸
رئیس هیئت تکواندو شهرستان دماوند خبر داد؛

کسب ۸ مدال رنگین توسط تکواندوکاران دماوند در مسابقات جنوب غرب تهران

رئیس هیئت تکواندو شهرستان دماوند از کسب هشت مدال رنگین توسط تکواندوکاران نوجوان این شهرستان در مسابقات قهرمانی جنوب غرب استان تهران خبر داد.

۷:۳۹۹۶/۰۵/۱۴
رئیس دانشگاه آزاد دماوند:

اضافه شدن رشته پرستاری به دانشگاه آزاد دماوند از مهرماه سال جاری / رشته داروسازی در آینده‌ای نزدیک اضافه می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند از اضافه شدن رشته پرستاری به این واحد دانشگاهی در مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: رشته داروسازی در آینده‌ای نزدیک به دانشگاه آزاد دماوند اضافه می‌شود.

۱۰:۰۷۹۶/۰۵/۱۱
رئیس اداره راه و شهرسازی دماوند:

یک هکتار از اراضی ملی در منطقه شبلی دماوند از دست متصرفان آزادسازی شد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند از آزادسازی یک هکتار از اراضی ملی در منطقه شبلی دماوند از دست متصرفان خبر داد و گفت: در ۴۸ هکتار از اراضی ملی در منطقه ولیران هیچگونه تصرفی نداشتیم.

۱۰:۱۳۹۶/۰۵/۱۰
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی دماوند:

بکارگیری اتباع غیرمجاز فاقد مجوز اشتغال جرم محسوب می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند گفت: بکارگیری اتباع غیرمجاز فاقد مجوز اشتغال جرم محسوب می‌شود و تاکنون ۳ هزار حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دماوند شناسایی شده است.

۱۲:۲۷۹۶/۰۵/۹
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه خبر داد:

ضعف حوزه گردشگری در دماوند / غفلت از دریاچه تار به‌‌عنوان مکان گردشگری ویژه دماوند

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در شهرستان دماوند با ضعف حوزه گردشگری مواجه هستیم و در خصوص دریاچه تار هم به‌ عنوان ویژه مکان گردشگری نیز بی‌توجهی شده است.

۹:۱۴۹۶/۰۵/۷
بخشدار مرکزی دماوند خبر داد:

پیشرفت ۸۰ درصدی در زمینه حل مشکلات در روستاهای سربندان، جابان و آیینه‌ورزان / اختصاص ۵۰ میلیارد ریالی اعتبار به روستای آیینه‌ورزان در طول چهار سال گذشته

بخشدار مرکزی شهرستان دماوند از پیشرفت ۸۰ درصدی در زمینه حل مشکلات در روستاهای سربندان، جابان و آیینه‌ورزان خبر داد و گفت: در طول چهار سال گذشته پنج میلیارد تومان اعتبار به روستای آیینه‌ورزان در طول چهار سال گذشته اختصاص یافته است.

۹:۰۶۹۶/۰۵/۷
رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای استان تهران خبر داد؛

نخستین سایت آزمون‌ الکترونیک فنی و حرفه‌ای در شرق استان تهران راه‌اندازی می‌شود

رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای استان تهران از راه‌اندازی نخستین سایت آزمون‌ الکترونیک فنی و حرفه‌ای در شرق استان تهران خبر داد.

۶:۱۹۹۶/۰۵/۵
با همکاری اداره میراث فرهنگی و جهاد کشاورزی صورت گرفت؛

اجرای طرح پایلوت آگروتوریستی دانش‌آموزان مدارس در شهرستان دماوند

طرح پایلوت آگروتوریستی دانش‌آموزان مدارس در شهرستان دماوند با همکاری اداره میراث فرهنگی و جهاد کشاورزی در حال به اجرا می‌باشد.

۶:۱۶۹۶/۰۵/۵
با حضور هفت استان کشور؛

اولین نشست انجمن علمی مرتع‌داری ایران به میزبانی شهرستان دماوند برگزار شد

اولین نشست انجمن علمی مرتعداری ایران به میزبانی شهرستان دماوند با حضور اعضاء انجمن‌های صنفی مرتعداران ۶ استان کشور تعدادی از بهره‌برداران استان تهران برگزار شد.

۱۰:۴۴۹۶/۰۵/۵
رئیس پلیس فتای شرق استان تهران؛

برخی گروه‌ها و کانال‌ها با انتشار اخبار کذب زمینه‌ساز ایجاد مشکلات هستند/ فروش VPN به کاربران تخلف است

رئیس پلیس فتای شرق استان تهران با بیان اینکه برخی گروه‌ها و کانال‌ها در فضاهای مجازی با انتشار اخبار کذب زمینه‌ساز ایجاد مشکلات هستند، گفت: فروش VPN به کاربران توسط مدیران سایت‌ها و کانال‌ها تخلف است.

۸:۱۸۹۶/۰۵/۴
رئیس شورای اسلامی روستای وادان:

بیشتر مزارع کشاورزی و باغی روستای وادارن به علت عدم آبرسانی خشک شده‌اند

رئیس شورای اسلامی روستای وادان با بیان اینکه نداشتن توجیه اقتصادی از نگاه مسئولان عامل نیمه‌کاره ماندن پروژه سد این روستا است، گفت: بیشتر مزارع کشاورزی و باغی روستای وادان دماوند به علت عدم آبرسانی خشک شده‌اند.

۷:۵۸۹۶/۰۵/۳
فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد؛

بانوان شهرستان دماوند فعالیت چشمگیری در عرصه کارآفرینی و خود اشتغالی دارند/ متأسفانه در حال حاضر کشور ما با مشکل جدی بیکاری مواجه است

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه بانوان این شهرستان فعالیت چشمگیری در عرصه کارآفرینی و خود اشتغالی دارند، گفت: متأسفانه در حال حاضر کشور ما با مشکل جدی بیکاری مواجه است و گره آن با استفاده از بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و کارآفرینی باز می‌شود.

۱۰:۰۶۹۶/۰۵/۲
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند؛

پروژه کمربندی سرهار دماوند راه‌های دسترسی به معادن را با مشکل مواجه کرده است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند بابیان اینکه پروژه کمربندی سرهار راه‌های دسترسی به معادن را با مشکل مواجه کرده است، گفت: مشکلات فاضلاب ناحیه صنعتی دماوند با زمان‌بندی مشخص در نشست‌های آتی بررسی می‌شود.

۱۱:۳۷۹۶/۰۵/۱
در مراسمی با حضور مسئولان؛

نخستین نمایشگاه آثار مولفان دماوند به کار خود پایان داد

نخستین نمایشگاه آثار مؤلفان شهرستان دماوند همراه با تجلیل و تقدیر از ۴۸ مؤلف در مراسمی با حضور مسئولان به کار خود پایان داد.

۱۰:۳۹۹۶/۰۵/۱
Page 1 of 5812345...102030...Last »
free geoip