هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

تصاویر/ طبیعت بکر دامنه‌های البرز

طبیعت بکر دامنه‌های البرز

حکایت جانباز دماوندی که چند روز از عمرش را در سردخانه شهدا گذراند/ وقتی تقدیر این باشد که در دنیا بمانی

تا به حال به حس فردی که داخل کشوی سردخانه انتظار شستشو در غسالخانه و تدفین را دارد اندیشیده‌اید؟ حتی تصورش بسیار دردآور است؛ حال به احساس فردی فکر کنید که در قفسه سردخانه قرار دارد و ناگهان بخار روی کاور نشان از بازگشت او به زندگی داشته باشد.

۶:۴۷۹۶/۰۴/۴
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری دماوند مطرح کرد:

شناسایی و جمع‌آوری تعدادی کارگاه‌ تولید مواد مخدر در شهرستان دماوند/ کاهش سن آغاز اعتیاد به ۱۴ سالگی در جامعه

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند از شناسایی و جمع‌آوری تعدادی کارگاه‌ تولید مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به موضوع کاهش سن آغاز اعتیاد به ۱۴ سالگی در جامعه، خانواده‌ها برای اوقات فراغت فرزندان خود برنامه‌ریزی کنند.

۷:۰۰۹۶/۰۴/۳

تقدیر آیت الله جوادی آملی از اقتدارآفرینی موشک‌های سپاه

آیت الله جوادی آملی ضمن قدرشناسی از عوامل اقتدار آفرینی و پرتاب موشک، گفت: دشمن‌هایی که مشترکند گرچه به نام داعش، آمریکا و اسرائیل هستند، ولی آل سعود و کشورهای دیگر نیز هم هدف با آنها هستند.

۱۲:۲۵۹۶/۰۴/۲
رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند خبر داد:

ارائه خدمات به ۲۲ بیمار مبتلا به اسکیزوفرنی در دماوند

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند با بیان اینکه ۲۲ بیمار مبتلا به اسکیزوفرنی تحت پوشش بهزیستی این شهرستان هستند، گفت: ارائه خدمات به بیماران دارای اختلالات اسکیزوفرنی در شهرستان دماوند ارائه‌ می‌شود.

۴:۲۳۹۶/۰۴/۱
طی مراسمی به میزبانی شهر آبسرد صورت گرفت ؛

تجلیل پیشکوستان مداحی و برترین‌های دومین دوره ازمسابقات قرائت قرآن‌کریم دماوند + تصاویر

پیشکوستان مداحی و برترین‌های دومین دوره مسابقات مدیحه‌سرایی، دعاخوانی و قرائت قرآن کریم طی مراسمی به میزبانی شهر آبسرد در نخستین همایش فصلی کانون مداحان و شعرای آئینی شهرستان دماوند، تجلیل شدند.

۱۰:۱۴۹۶/۰۴/۱
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند:

فعالیت “طرح هجرت سه” شهرستان دماوند تشریح شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند از فعالیت سه پایگاه اصلی اوقات فراغت تابستان در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: طرح هجرت سه با مشارکت سپاه پاسداران و بسیج بهترین فرصت برای استعدادیابی دانش‌آموزان می‌باشد.

۳:۳۳۹۶/۰۳/۳۱
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر دماوند:

مشکلات واگذاری زمین عامل منتفی شدن پروژه مسکن مهر در آبعلی است/عدم هماهنگی نهادهای خدمات‌رسان عامل محرومیت متقاضیان مسکن مهر در آبسرد است

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر شهرستان دماوند مشکلات واگذاری زمین را عامل منتفی شدن پروژه مسکن مهر در آبعلی دانست و گفت: عدم هماهنگی نهادهای خدمات‌رسان عامل محرومیت متقاضیان مسکن مهر در آبسرد است.

۸:۲۳۹۶/۰۳/۳۰
در نشست کمیته امنیتی شهرستان دماوند مطرح شد؛

احتمال آتش‌سوزی مراتع دماوند به‌علت خشک شدن پوشش گیاهی/انجام مانورهای آمادگی برای مقابله با آتش‌سوزی در دماوند ضروری است

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند از احتمال آتش‌سوزی مراتع این شهرستان به علت خشک شدن پوشش گیاهی خبر داد و گفت: انجام مانورهای آمادگی جهت مقابله با آتش‌سوزی در شهرستان دماوند ضروری است.

۸:۱۶۹۶/۰۳/۳۰
رئیس اداره آموزش و پرورش دماوند:

پیش‌بینی سنجش سلامت بیش از ۱۸۰۰ نوآموز در دماوند

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند از پیش‌بینی سلامت سنجش یک هزار و ۸۰۰ نوآموز بدو ورود به دبستان این شهرستان خبر داد.

۱:۱۹۹۶/۰۳/۳۰
عضو پیشکسوت کانون مداحان دماوند خبر داد

ساخت فیلم سینمایی ۹۰ دقیقه‌ای زندگینامه ۷ شهید سجادیان در روستای جورد رودهن/ برگزاری دومین دوره از مسابقات مدیحه‌سرایی و قرائت قرآن در دماوند

مدیر اجرایی فیلم سینمایی هفت شهید سجادیان و عضو پیشکسوت کانون مداحان و شعرای آئینی شهرستان دماوند از ساخت فیلم سینمایی ۹۰ دقیقه‌ای در ارتباط با زندگی هفت شهید سجادیان در روستای جورد رودهن و برگزاری دومین دوره از مسابقات مدیحه‌سرایی، قرائت قرآن و دعاخوانی در این شهرستان خبر داد.

۷:۴۴۹۶/۰۳/۲۹
بخشدار مرکزی دماوند خبر داد

افتتاح ساختمان دهیاری در روستای سرخده بخش مرکزی دماوند / اتخاذ تمهیدات لازم برای مقابله با حمله گرازها به برخی از مزارع کشاورزی دماوند

بخشدار مرکزی شهرستان دماوند از افتتاح ساختمان دهیاری در روستای سرخده بخش مرکزی دماوند خبر داد و گفت: تمهیدات لازم جهت مقابله با حمله گرازها به برخی از مزارع کشاورزی در روستاهای شهرستان دماوند اندیشیده شده است.

۷:۴۲۹۶/۰۳/۲۹
با حمایت خیر نیکوکار صورت گرفت؛

برپایی مراسم ضیافت الهی با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران دماوند + تصاویر

مراسم ضیافت الهی با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و مسئولان در حسینیه شلمبه دماوند برگزار شد.

۱۱:۱۴۹۶/۰۳/۲۸
با حضور جمعی از مسئولان و معلولان صورت گرفت ؛

برپایی مراسم ضیافت الهی در مجتمع خدمات بهزیستی شهید فیاض بخش شهر آبسرد + تصاویر

مراسم ضیافت الهی در مجتمع خدمات بهزیستی شهید فیاض بخش شهر آبسرد واقع در شهرستان دماوند با حضور جمعی از مسئولان و معلولان برگزار شد.

۲:۱۰۹۶/۰۳/۲۷

امتحان دادن پسر بجای پدر دردسرساز شد / تشکیل پرونده قضایی برای متهم

رئیس حوزه قضایی بخش رودهن گفت: طبق گزارشات ارسال شده از دانشگاه آزاد رودهن، پسری که به جای پدر در امتحانات پایان ترم شرکت کرده بود، دستگیر شد.

۱۰:۱۵۹۶/۰۳/۲۵
معاون اداره جهاد کشاورزی دماوند:

اجرای طرح مبارزه با آفت ملخ بومی البرز در ۳۰۰۰ هکتار از اراضی دماوند / تاکنون ۱۸۰۰ هکتار از اراضی دماوند سم‌پاشی شده است

معاون اداری و مالی جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از اجرای طرح مبارزه با آفت ملخ بومی البرز ۳ هزار هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون یک هزار و ۸۰۰ هکتار از اراضی شهرستان دماوند مورد سم‌پاشی قرار گرفته است.

۹:۴۸۹۶/۰۳/۲۴
دادستان شهرستان دماوند:

تکذیب دستگیری داعش در روستای اتابک شهر آبسرد / معتاد شیشه‌ای مدعی دروغین امام زمان (عج) در دماوند دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند با اشاره به تکذیب دستگیری داعش در روستای اتابک شهر آبسرد گفت: فرد معتاد به مصرف شیشه که مدعی دروغین امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف در شهرستان دماوند بود، دستگیر و روانه زندان شد.

۹:۴۴۹۶/۰۳/۲۴
Page 1 of 5412345...102030...Last »