هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

همایش پیاده‌روی بانوان شهرستان دماوند برگزار شد/تحقق شعار سفیران سلامت، نهادهای اجتماعی با مشارکت بانوان دماوند+ تصاویر

همایش پیاده‌روی بانوان شهرستان دماوند در راستای تحقق شعار سفیران سلامت، نهادهای اجتماعی با مشارکت بانوان این شهرستان برگزار شد.

برگزاری همایش نقش دین و معنویت در سلامت روان با محوریت افسردگی در دماوند + تصاویر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند با تبیین نقش بسزای آموزه‌های دینی در رفع افسردگی گفت: با توجه به سابقه دینی و فرهنگی، عمل به آموزه‌های دینی می‌تواند موجب دوری از افسردگی در جامعه شود.

۱۱:۰۲۹۶/۰۲/۵
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند:

ناکام ماندن باند ۴ نفره حفاری کشف عتیقه‌جات در شهرستان دماوند/ خوراندن داروی بیهوشی به افراد ناکام ماند

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند گفت: با هوشیاری دادسرای شهرستان دماوند و پلیس امنیت، باند چهار نفره حفاری و کشف عتیقه‌جات در شهرستان دماوند متلاشی شد.

۱:۲۱۹۶/۰۲/۳

برگزاری همایش هفته سلامت با شعار تغذیه سالم در شهرستان دماوند+تصاویر

همایش هفته سلامت با شعار تغذیه سالم و باهدف تحقق شعار بهداشت جهانی «بیایید گفتگو کنیم» و با حضور معاونان پرورشی، مدیران، معلمان و مشاوران آموزش و پرورش در شهرستان دماوند برگزار گردید.

۱۲:۱۲۹۶/۰۲/۳
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند:

صلاحیت ۶۰۵ داوطلب انتخابات شوراهای دماوند تأیید شد

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند گفت: از تعداد ۶۵۱ داوطلب ثبت‌نام شده برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان دماوند، صلاحیت ۶۰۵ نفر مورد تأیید قرار گرفت.

۸:۰۷۹۶/۰۲/۲
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند خبر داد؛

برپایی نمایشگاه هفته مشاغل در هنرستان‌های دماوند/ تحصیل ۹۴۰ دانش‌آموز دختر و پسر در هنرستان‌های دماوند

رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان دماوند، با توجه به برپایی نمایشگاه هفته مشاغل، از تحصیل ۹۴۰ دانش‌آموز در هنرستان‌های این شهرستان خبر داد و گفت: به مناسبت هفته مشاغل، نمایشگاه معرفی مشاغل در راستای آشنایی دانش‌آموزان برای انتخاب رشته تحصیلی و شغلی آینده دانش‌آموزان در هنرستان‌های شهرستان دماوند برگزار شد.

۸:۰۵۹۶/۰۲/۲
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند:

عدم تأیید صلاحیت ۴۴ داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان دماوند

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند از عدم تأیید صلاحیت ۴۴ داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد و گفت: از تعداد ۶۵۱ داوطلب ثبت‌نام شده برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان دماوند، صلاحیت ۶۰۵ نفر مورد تأیید قرار گرفت.

۸:۰۰۹۶/۰۲/۲
تجلیل از ۲۰۰ کارآموز برتر مراکز فنی و حرفه‌ای شرق استان تهران + تصاویر

تهرانیان: ایجاد تغییرات در رویکرد صدور مجوز آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای / ۲۰۰۰ مرکز خصوصی فنی و حرفه‌ای در سطح استان تهران فعالیت می‌کنند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با بیان این‌که در سال جاری تغییراتی در رویکرد صدور مجوز آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای ایجاد می‌شود؛ گفت: پیش‌ از این، افراد متقاضی درگیر فرایند سخت و طولانی می‌شدند؛ اما در سال ۹۶ علاوه بر تسهیل این روند، فراخوانی با این مضمون در دستور کار قرار دادیم.

۱۱:۳۴۹۶/۰۲/۱
رئیس سازمان موی‌تای حرفه‌ای ایران خبر داد؛

برگزاری آخرین مرحله انتخابی درون اردویی تیم ملی بانوان موی‌تای کشور

رئیس سازمان موی‌تای حرفه‌ای ایران (WPMF) گفت: آخرین مرحله انتخابی درون اردویی تیم ملی بانوان موی‌تای کشور و اردوی آماده‌سازی تیم ملی اعزامی به مسابقات بلاروس به میزبانی شهر آبسرد واقع در شهرستان دماوند برگزار می‌شود.

۷:۴۸۹۶/۰۱/۲۹
در مراسمی با حضور مسئولان صورت گرفت؛

برگزاری جشن ۷۰۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس دماوند

آیین معنوی جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس دماوند با حضور مسئولان ارشد این شهرستان برگزار شد.

۱:۴۳۹۶/۰۱/۲۹

برگزاری «جشن یاری» ویژه کمک به کودکان سرطانی در مدارس شهرستان دماوند

مراسم «جشن یاری» ویژه کمک به کودکان سرطانی با همکاری موسسه خیریه محک، به‌صورت نمادین در مدرسه راهنمایی حضرت خدیجه (س) گیلاوند واقع در شهرستان دماوند برگزار شد.

۱۱:۴۷۹۶/۰۱/۲۸
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند:

پلیس فتا کلیه تخلفات انتخاباتی در شبکه‌های مجازی را بدون ملاحظه جناحی و سیاسی رصد می‌کند/ تاکنون تخلفی به دادسرای شهرستان دماوند گزارش نشده است

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند با بیان اینکه تاکنون تخلف انتخاباتی به دادسرای این شهرستان گزارش نشده است، گفت: رصد کلیه تخلفات انتخاباتی در شبکه‌های مجازی تلگرام و اینترنت، بدون ملاحظه جناحی و سیاسی تحت رصد پلیس فتا می‌باشد.

۲:۴۶۹۶/۰۱/۲۷
رئیس اداره جهاد کشاورزی دماوند خبر داد؛

وجود ۶ هزار و ۸۵۰ هکتار باغ سیب درختی در دماوند / برداشت ۲۴۵ هزار تن سیب درختی در سال ۹۵

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند با اشاره به این‌که ۶ هزار و ۸۵۰ هکتار باغ سیب درختی در این شهرستان وجود دارد، گفت: سال گذشته ۲۴۵ هزار تن سیب درختی در شهرستان دماوند برداشت شد.

۲:۴۴۹۶/۰۱/۲۷
به‌مناسبت بزرگداشت روز هنر انقلاب اسلامی صورت گرفت

تجلیل از فعالان کانون بسیج هنرمندان دماوند + تصاویر

همزمان با ایام بزرگداشت روز هنر انقلاب اسلامی و روز قشر بسیج هنرمندان با حضور مسئولان و هنرمندان از فعالان کانون بسیج هنرمندان شهرستان دماوند تجلیل شد.

۲:۴۳۹۶/۰۱/۲۷
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند:

تاکنون هیچگونه تخلف انتخاباتی در شهرستان دماوند گزارش نشده است/ با هرگونه تخلف تبلیغات انتخاباتی برخورد قانونی می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند با بیان اینکه تاکنون هیچ‌گونه تخلف انتخاباتی در شهرستان دماوند به دادسرا ارائه نگردیده است، گفت: با هرگونه تخلف تبلیغات انتخاباتی برخورد قانونی می‌شود.

۲:۳۴۹۶/۰۱/۲۶
رئیس اداره میراث فرهنگی، شهرستان‌های دماوند:

ساماندهی آثار تاریخی و فرهنگی در شهرستان دماوند نیازمند اعتبارات فراوانی است/ متأسفانه آثار کاوش شده در شهرستان دماوند به موزه ملی منتقل می‌شود

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان‌های دماوند و پردیس بیان اینکه ساماندهی آثار تاریخی و فرهنگی در شهرستان دماوند نیازمند اعتبارات فراوانی می‌باشد، گفت: متأسفانه آثار کاوش شده در شهرستان دماوند به موزه ملی منتقل می‌شود و با ایجاد مورزه در این شهرستان می‌توانیم این آثار را نگه‌داری کرد.

۲:۲۴۹۶/۰۱/۲۶
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند:

۹ هزار و ۱۱۲ هکتار باغ مثمر بارور و غیر بارور در سطح شهرستان دماوند وجود دارد/ خوشبختانه امسال مورد سرمازدگی محصولات باغی در شهرستان دماوند نداشتیم

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند با اشاره به اینکه ۹ هزار و ۱۱۲ هکتار باغ مثمر بارور و غیر بارور در سطح این شهرستان وجود دارد، گفت: خوشبختانه امسال با توجه به شرایط آب و هوایی و تداوم بارندگی در سال جاری مورد سرمازدگی محصولات باغی در شهرستان دماوند نداشتیم.

۲:۲۰۹۶/۰۱/۲۶
صفحه 1 از 5012345...102030...قبلی »