هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
با حضور پرشور اهالی و مسئولان شهر کهریزک صورت گرفت؛

برگزاری آیین تشییع پیکر شهید مدافع حرم از کهریزک تا بهشت زهرا (س)

پیکر شهید سید حسین حسینی، شهید مدافع حرم برروی دستان اهالی شهیدپرور و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری کهریزک تشییع و در بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

در بخش کهریزک برگزار شد؛

همایش ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی

همایش ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی با هدف توسعه نشاط اجتماعی و سلامت همگانی در بین آحاد مختلف جامعه، به همت دهیاری و شورای اسلامی روستای درسن آباد و اداره ورزش و جوانان کهریزک و باقرشهر در بوستان مروارید درسن آباد برگزار شد.

۱۰:۳۸۹۶/۰۷/۳۰
گزارش تصویری؛

اعزام دانش آموزان باقرشهری جهت بازدید از مناطق جنگی غرب کشور

مراسم اولین اعزام راهیان نور دانش‌آموزی باقرشهر با حضور آیت الله موسوی امام جمعه باقرشهر، سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، مجتبی پرک رئیس شورای باقرشهر، توکلی بخشدار کهریزک، افضلی‌نیا رئیس آموزش و پرورش کهریزک و سایر مسئولان شهرستان در کانون فاطمیه برگزار شد.

۵:۴۵۹۶/۰۷/۲۹
شهردار باقرشهر؛

دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سایپا پرس با شهردار باقرشهر

مجموعه شهرداری باقرشهر از فعالیت های شرکت سایپا پرس حمایت می کند و امیدواریم اشتغال زایی در راستای به کار گرفتن جوانان باقرشهری باشد تا از این طریق بتوانیم برای جوانان پرتلاش این خطه تولید اشتغال نماییم.

۵:۴۴۹۶/۰۷/۲۹
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
امروز ؛

ستاد اعزام کاروان راهیان‌نور کهریزک تشکیل شد

ستاد پشتیبانی اعزام راهیان‌نور دانش‌آموزی بخش کهریزک با حضور بخشدار، نمایندگان آموزش پرورش، ناحیه مقاومت بسیج حصرت روح‌الله (ره) و رئیس شورای اسلامی شهر کهریزک برگزار شد.

۱:۰۴۹۶/۰۷/۲۹
مسئول مرکز آتش‌شانی کهریزک اعلام کرد

اطفای به‌موقع خیمه عزاداری شهر کهریزک

مسئول مرکز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کهریزک یکی از تکایای عزاداری شهر کهریزک طعمه حریق شد.

۱۲:۵۳۹۶/۰۷/۲۹
گزارش تصویری؛

تشییع پیکر شهید مدافع حرم فاطمیون شهید موسی حسینی و شهید آیت ا…محمدی

پیکر پاک شهیدان موسی حسینی و شهید آیت ا…محمدی از شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون با حضور پرشور مردم شهیدپرور، مسئولین و خانواده شهید تشییع و به خاک سپرده شد.

۹:۴۸۹۶/۰۷/۲۸
فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره)؛

ورزش مهم‌ترین ارکان تامین شادابی و سلامتی جسم و روح انسان است

ورزش به عنوان یکی از مهم ترین ارکان تامین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و بر همین اساس نه تنها یک هفته بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد.

۱۲:۴۴۹۶/۰۷/۲۸
با حضور پرشور عاشقان راه ایثار و شهادت ؛

پیکر شهید «سید حسین حسینی» در کهریزک تشییع شد

پیکر مطهر شهید مدافع حرم “سید حسین حسینی” در بخش کهریزک با حضور بخشدار کهریزک و سایر مسئولان و مردم شهید پرور تشییع و خاکسپاری شد.

۸:۱۶۹۶/۰۷/۲۷
در کهریزک صورت گرفت ؛

آغاز مجدد فعالیت تعاونی دهیاران بخش کهریزک پس از سال‌ها انتظار

آغاز مجدد فعالیت تعاونی دهیاران بخش کهریزک با حضور حسین توکلی کِجانی بخشدار کهریزک، کلهر رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک، رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای تابعه بخش کهریزک و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش کهریزک انجام شد.

۸:۱۴۹۶/۰۷/۲۷
در کهریزک برگزار شد؛

تشکیل ستاد پشتیبانی راهیان نور دانش آموزی بخش کهریزک

جلسه هماهنگی ستاد پشتیبانی راهیان نور دانش آموزی بخش کهریزک با مسئولان بخش کهریزک و باقرشهر در خصوص نحوه برگزاری اردوی راهیان نور دانش آموزی بخش کهریزک تصمیماتی اتخاذ گردید.

۸:۱۰۹۶/۰۷/۲۷
شهردار باقرشهر؛

پیام تبریک شهردار باقرشهر به مناسبت هفته تربیت بدنی

برماست تا شرایطی در سطح شهر به وجود بیاوریم تا توسعه همه جانبه ورزش را در بین همه اقشار جامعه شاهد باشیم و با برداشتن مسائل و مشکلات پیش رو در عرصه ورزش و تربیت بدنی ، بتوانیم قهرمانانی ملی و بین المللی پرورش دهیم.

۱۱:۱۷۹۶/۰۷/۲۷
تربیت
رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر؛

نقش بنیادی و اساسی ورزش در زندگی

ورزش در زندگی امروزه نقش بنیادی و اساسی را برعهده دارد و رمز سلامت، تندرستی و پویایی در جامعه است که توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

۱۱:۱۴۹۶/۰۷/۲۷
به مناسبت هفته تربیت بدنی صورت گرفت؛

نشست صمیمانه شهردار با رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولان هیئت‌های ورزشی باقرشهر +تصاویر

شهردار باقرشهر به مناسبت هفته تربیت بدنی با رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولان هیئت‌های ورزشی باقرشهر دیدار و گفتگو کرد.

۱۰:۵۶۹۶/۰۷/۲۷
در کهریزک برگزار شد؛

کارگاه آموزشی طرح روستا تعاون و طرح کارورزی بخش کهریزک

این کارگاه آموزشی با حضور توکلی کِجانی بخشدار کهریزک، علیزاده معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری، کلهر رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک، رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای تابعه بخش کهریزک در سالن جلسات بخشداری کهریزک برگزار شد.

۲:۰۰۹۶/۰۷/۲۶
رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی باقرشهر؛

ورزش وسیله‎ای برای رشد وجودی و کمال انسان محسوب می شود

روز تربیت بدنی و ورزش، روز اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفتی الگوهای انسانیت و پهلوانی است. ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است.

۱:۴۳۹۶/۰۷/۲۶
فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)؛

رسالت بزرگ امروز ما انتقال تجربه هشت سال دفاع مقدس به نسل امروز است

بحمدالله تمامی موارد امنیتی، ایمنی و اتوبوس‌ها کنترل شده و همچنین با پلیس راهور هماهنگی‌های لازم انجام شده و از طرف راهور از اتوبوس‌ها بازدید به عمل آمده است. همچنین برنامه های متعددی برای این دوره از اعزام در نظر گرفته شده است.

۱:۴۲۹۶/۰۷/۲۶
Page 1 of 2612345...1020...Last »
free geoip