هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

داعش جدید در مرزهای ایران

طی عمر سه‌ساله داعش در عراق، ائتلاف امریکایی نقش شریک دزد و رفیق قافله را بازی می‌کرد تا داعش جغرافیای بزرگ اشغالی را در استان‌های عراق و سوریه حفظ کند.

تهران نیوز پایتخت خبری ایران
یادداشت/

به نظر تفسیری هاشمی رفسنجانی عمل کنید!

رئیس جمهور با اشاره به آیه ۵۶ سوره انفال، نقض عهد کفار را طبیعی می داند اما از قرائت دو آیه بعدی که حکایت از برخورد با نقض عهد کفار دارد پرهیز می‌کند. دو آیه بعد تکلیف پیامبر (ص) را در مورد نقض عهد کفار مشخص می‌کند. چرا رئیس جمهور از این تکلیف یاد نمی‌کند؟

۱۰:۰۰۹۶/۰۷/۱۷
حجت الاسلام و المسلمین اکبرنژاد
یادداشت/

آقای رئیس جمهور بدون مطالعه منبر نروید!

اگر فهم دینی رئیس جمهور محترم همین اندازه است، باید برای شورای نگهبان خرده گرفت که چطور اجتهاد همچو افرادی را تایید کرده است و اگر از سر عمد چنین نسبتی به خدای متعال داده اند، باید به حال کشور و امت غصه خورد!

۵:۰۹۹۶/۰۷/۱۶
حجت الاسلام محمد صدارت
یادداشت/

آداب صفای حسینی

هوا هوای حسین(ع) است، هوای کرب‌وبلا، هوای اتحاد و همدلی افراد محله، هوای یکدست شدن شهر بدون نماهای تجملاتی شمال و خرابی دیوارهای جنوب شهر، هوای همنوا شدن همه سلیقه‌های سیاسی است و همه زیر یک بیرق دورهم جمع می‌شوند تا با سوگواری برای فرزند رسول خدا(ص) به صفای دل و معنویت خود بیفزایند.

۴:۲۵۹۶/۰۶/۳۰

مدیر عامل در حاشیه ی بورس کالا و چند صحنه ناجور

به نظر می رسد مدیر عامل بورس بیشتر دلخوش است به چند مصاحبه با صفحه بورس کالای یک روزنامه بخصوص و سر خوش است به تبلیغات پذیرش کالاهای جدید از قوزک بند گرفته تا سیب گلاب و سپس پایان این شو با پسوند دسته جمعی دمت گرم تامین مالی است.

۱:۵۷۹۶/۰۶/۱۴
یادداشت/

جهان اسلام و سیلی دیپلماتیک

نشستن و دست روی دست گذاشتن و تعریف از اینکه ۲۲ سال بیشتر از پیش بینی رهبر انقلاب نمانده است سبب نابودی اسرائیل نمی‌شود بلکه هر کس در هر جایگاهی هست باید به این بیندیشد که من چگونه می‌توانم در سیلی سیاسی به نظام استکبار سهیم بوده و وظیفه‌ام را در قبال مطالبات رهبری از جهان اسلام درباره مبارزه با رژیم صهیونیستی به نحو احسن انجام دهم؟!

۵:۰۱۹۶/۰۶/۱۳
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
یادداشت/

عطر معنوی اسلام، روح جهانی بی‌روح

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر با طلاب، نکات پربها و راهگشایی فرمودند. یکی از آن نکات، درباره فرصتی بود که امروزه نصیب دستگاه تبلیغی اسلام شده است ناشی از خلأ فکری در جهان و ذائقه حقیقت طلب جهانیان.

۲:۳۹۹۶/۰۶/۱۳
سه شنبه های مهدوی

روایتی از عاشقانه‌های جوانان در چهارراه ولی‌عصر (عج)

اینکه بعد از شهادت مسئول برنامه، همچنان شاهد سه‌شنبه‌های مهدوی هستیم، نشان دهنده عزم جزم جوانان مهدوی است که اسم چهارراه ولی‌عصر (عج) را با مسمی کرده‌اند و از این پس می‌توان گفت چهارراه ولی‌عصر جایی است که تو را یاد ولی‌عصر (عج) می‌اندازد.

۵:۳۳۹۶/۰۶/۸
شورای شهر تهران
یادداشت/

شورای شهر از دردسر اعتماد به پدرخوانده ها عبرت بگیرد

جا دارد تذکری به اعضای محترم شورای شهر داده شود که از نتیجه ضعیف نخستین امتحان و بی‌ثمر شدن جلسات و مانورهای سه ماهه و بازگشت به خانه اول عبرت گرفته و در تصمیم‌گیری‌ها نگاهشان به مشکلات مردم و نیازهای شهر باشد نه دستورات افراد خودپدرخوانده.

۱۰:۳۵۹۶/۰۶/۶
عبدالله گنجی

رفع حصر؛ یک راه و ۲ پایان

آتش تهیه شدید اصلاح‌طلبان و رسانه‌های غربی همسو – به‌خصوص بی‌بی‌سی- نشان از سناریویی است که می‌خواهد اولین ثمره انتخاب روحانی را رفع حصر معرفی کند.

۹:۲۸۹۶/۰۵/۲۸
وحید حاجی پور

وزارت نفت شوخی کرد!

همزمان با تدوین نسل تکامل یافته قراردادهای خدماتی، مدل جدیدی از شرکت‌های رایج نفتی در جهان با عنوان شرکت‌های اکتشاف و توسعه یا همان E&P در کشور مطرح شد.

۹:۰۳۹۶/۰۵/۲۱

واکنش احمد توکلی به دادگاه یاشار سلطانی

رئیس دیدبان شفافیت طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود درباره دادگاه یاشار سلطانی از نحوهی اجرای دادگاه آن انتقاد کرد.

۲:۴۹۹۶/۰۵/۱۰
تهران نیوز پایتخت خبری ایران

چینش کابینه و بازی دوسربرد اصلاح‌طلبان

حمایت تمام قد اصلاح‌طلبان از روحانی در انتخابات ۹۶، تنها برای حفظ فرصت بقا در عالم سیاست بود و تلاش امروز برای چینش کابینه هم یک بازی دو سر برد برای آنها است.

۱۰:۴۲۹۶/۰۵/۱۰
خانه پوشالی
یادداشت//

خانه پوشالی نفوذ سیاست در میان مردم

آثار هالیوود، تنها کاربرد داخلی ندارد، بلکه بیشتر برای القای تفکرات و سیاست‌های امریکا در کشور‌های دیگر ساخته می‌شود.

۱۰:۵۸۹۶/۰۴/۳۱
حسین شریعتمداری
یادداشت/

گزینه نظامی آمریکا زیر میز افتاده است

گزینه نظامی برخلاف لاف‌ گزافی که آمریکا می‌زند، روی میز نیست، بلکه زیر میز افتاده و خاک می‌خورد، چرا که آمریکایی‌ها یک‌بار در جریان جنگ ‌تحمیلی به آن متوسل شده و ناکام از آوردگاه بیرون آمده بودند.

۱۱:۵۷۹۶/۰۴/۲۷
یادداشت/

شورای مظلوم، نگهبان مقتدر

از آنجا که در نظام جمهوری اسلامی همواره با میانگین تقریبی سالی یکبار انتخابات برگزار شده است ضروری است مظلومیت این شورا در طول تاریخ انقلاب به یک نقطه پایانی برسد و همه مسئولین که در رفتارهای سیاسی و اجتماعی به عنوان الگوی مردم قرار می‌گیرند در ایام انتخابات نیز مانند سایر مواقع خود را ملزم به اطاعت و تبعیت از شورای نگهبان بدانند.

۱۲:۱۶۹۶/۰۴/۲۶
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
یادداشت/

بررسی معادله «اثری بر خلاف اخلاق» و «واکنش نشان دادن»/ آزادی بیان یا توطئه؛ تقابل یا بازی در پازل دشمن

اگر رسانه ای از مضامین غیر اخلاقی یک فیلم یا رفتار غیر قانونی یک کارگردان انتقادی کند، دیری نخواهد گذشت که کنجکاوی جامعه باعث رشد شگفت انگیز فروش فیلم یا شناخت کارگردان می شود، مسئله ای که به تازگی حربه بعضی از اهالی هنر شده است.

۱۲:۰۹۹۶/۰۴/۲۵
Page 1 of 6012345...102030...Last »
free geoip