هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
عبدالله گنجی

رفع حصر؛ یک راه و ۲ پایان

آتش تهیه شدید اصلاح‌طلبان و رسانه‌های غربی همسو – به‌خصوص بی‌بی‌سی- نشان از سناریویی است که می‌خواهد اولین ثمره انتخاب روحانی را رفع حصر معرفی کند.

وحید حاجی پور

وزارت نفت شوخی کرد!

همزمان با تدوین نسل تکامل یافته قراردادهای خدماتی، مدل جدیدی از شرکت‌های رایج نفتی در جهان با عنوان شرکت‌های اکتشاف و توسعه یا همان E&P در کشور مطرح شد.

۹:۰۳۹۶/۰۵/۲۱

واکنش احمد توکلی به دادگاه یاشار سلطانی

رئیس دیدبان شفافیت طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود درباره دادگاه یاشار سلطانی از نحوهی اجرای دادگاه آن انتقاد کرد.

۲:۴۹۹۶/۰۵/۱۰
تهران نیوز پایتخت خبری ایران

چینش کابینه و بازی دوسربرد اصلاح‌طلبان

حمایت تمام قد اصلاح‌طلبان از روحانی در انتخابات ۹۶، تنها برای حفظ فرصت بقا در عالم سیاست بود و تلاش امروز برای چینش کابینه هم یک بازی دو سر برد برای آنها است.

۱۰:۴۲۹۶/۰۵/۱۰
خانه پوشالی
یادداشت//

خانه پوشالی نفوذ سیاست در میان مردم

آثار هالیوود، تنها کاربرد داخلی ندارد، بلکه بیشتر برای القای تفکرات و سیاست‌های امریکا در کشور‌های دیگر ساخته می‌شود.

۱۰:۵۸۹۶/۰۴/۳۱
حسین شریعتمداری
یادداشت/

گزینه نظامی آمریکا زیر میز افتاده است

گزینه نظامی برخلاف لاف‌ گزافی که آمریکا می‌زند، روی میز نیست، بلکه زیر میز افتاده و خاک می‌خورد، چرا که آمریکایی‌ها یک‌بار در جریان جنگ ‌تحمیلی به آن متوسل شده و ناکام از آوردگاه بیرون آمده بودند.

۱۱:۵۷۹۶/۰۴/۲۷
یادداشت/

شورای مظلوم، نگهبان مقتدر

از آنجا که در نظام جمهوری اسلامی همواره با میانگین تقریبی سالی یکبار انتخابات برگزار شده است ضروری است مظلومیت این شورا در طول تاریخ انقلاب به یک نقطه پایانی برسد و همه مسئولین که در رفتارهای سیاسی و اجتماعی به عنوان الگوی مردم قرار می‌گیرند در ایام انتخابات نیز مانند سایر مواقع خود را ملزم به اطاعت و تبعیت از شورای نگهبان بدانند.

۱۲:۱۶۹۶/۰۴/۲۶
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
یادداشت/

بررسی معادله «اثری بر خلاف اخلاق» و «واکنش نشان دادن»/ آزادی بیان یا توطئه؛ تقابل یا بازی در پازل دشمن

اگر رسانه ای از مضامین غیر اخلاقی یک فیلم یا رفتار غیر قانونی یک کارگردان انتقادی کند، دیری نخواهد گذشت که کنجکاوی جامعه باعث رشد شگفت انگیز فروش فیلم یا شناخت کارگردان می شود، مسئله ای که به تازگی حربه بعضی از اهالی هنر شده است.

۱۲:۰۹۹۶/۰۴/۲۵
یادداشت / امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی(ع)؛

حوزه علمیه به فکر افزایش اثرگذاری ائمه جماعات در مسئله حجاب باشد

حجت‌الاسلام صدارت معتقد است: همانگونه که مساجد نباید خصوصی باشند و بایستی پذیرای عموم مردم و همسایگان باشند، شأن امامت مسجد نیز این است که برای هدایت تمامی اقشار جامعه پیرامونی مسجد برنامه داشته و اقدام نماید.

۱۲:۲۴۹۶/۰۴/۱۹
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
آقای تاج، مراقب باشید؛ آسیاب به نوبت است

ترمز کارلوس کی‌روش را بکشید!

آقای تاج، عنان کنترل رفتار کی‌روش، از کف شما رفته است؛ اما به هر حال شما مدیر مهم‌ترین فدراسیون ورزشی کشور هستید؛ برای این خارج از ادب شدن‌ها، خود رایی‌ها و حواشی دیگر کارلوس کی‌روش، فکری کنید

۸:۳۲۹۶/۰۴/۱۸
یادداشت/

افسران جنگ نرم آتش به اختیارند

فرمانده کل قوا، سالهاست نسبت به مخاطرات وتهدیدات فرهنگی دشمن همچون تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و استحاله فرهنگی هشدار می دهند و اخیرا نیز بعد از انجام مذاکرات توسط دولتمردان مرتبا بر واژه نفوذ فرهنگی تاکید می نمایند،تا جایی که مقام معظم رهبری دستور آتش به اختیار را برای افسران و سربازان جنگ نرم صادر مینمایند.

۸:۰۸۹۶/۰۴/۱۷
یادداشت/

چهار ضلعی خطرناک استقلال در فصل آتی

سرمربی جوان استقلال تهران گر چه برای لیگ آتی از بازیکنان با تجربه‌ای بهره خواهد برد که می‌تواند حساب ویژه ای روی آن‌ها باز کند اما از طرفی دیگر باید بخش عمده تمرکزش برای جلوگیری از حواشی احتمالی از سوی این بازیکنان باشد.

۴:۰۲۹۶/۰۴/۱۴
کارشناس علوم ایرانی اسلامی بیان کرد ؛

حوادث هفته حقوق بشر آمریکایی مصادیق چهره واقعی تروریسم جهانی

حوادث تاریخی هفته حقوق بشر آمریکایی، سندیست روشن برای نمایان شدن چهره واقعی تروریست جهانی و رسوا شدن عوامل خودفروخته و دل‌بسته داخلی به فرهنگ منحط غرب؛ اما قبل از اینکه بخواهیم به حقوق بشر آمریکایی بپردازیم باید نگاهی به مبنای حقوق بشر در اسلام و غرب بیندازیم تا وجه تمایزهای ما و آن‌ها مشخص شود تا بتوانیم از حقوق بشر دفاع کنیم.

۱:۳۱۹۶/۰۴/۱۲
به بهانه سالروز تخریب قبور ائمه بقیع؛

مدافعان حرم الگوی موفقی برای پیشگیری از جنایات آل‌سعود است

جای دارد سران کشورهای اسلامی با مطالعه‌ی روند تشکیل و فعالیت بسیج مردمی در قبال داعش و نقش بزرگانی نظیر امام خمینی(ره)، امام خامنه‌ای و آیت الله سیستانی در این موضوع برنامه‌ای جامع برای مقابله با توطئه‌های استعمارگران و خیانت‌های خاندان آل سعود به امت اسلامی و پیشگیری از وقایعی نظیر هشتم شوال تدوین کنند.

۱۲:۳۲۹۶/۰۴/۱۲
یادداشت/ رسول شکری‌نیا

ناو اسقاط شده وینسنس و حقوق بشر غربی‌ها

سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وینسنس امریکا به مسافران مظلوم، بی‌دفاع و کودکان هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران فرا رسید و به همین بهانه هرسال ابعاد جدیدی از این جنایت هولناک، تعمدی و ضدانسانی امریکایی‌ها علیه ملت ایران روشن می‌شود.

۹:۵۰۹۶/۰۴/۱۲
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
محسن رضایی:

جنجال‌های زنجیره‌ای

دولت به وعده‌های اشتغال، تولید و رفع محرومیت‌ها عمل‌کند و دیگران هم در تحقق شعار سال، همکاری کنند. ادامه جنجال‌ها، هم اخلاق را مخدوش می‌سازد و هم رعایت حقوق شهروندی رادر نقددولتمردان هزینه‌ساز می‌کند. باید در شرایط تحریم‌های جدید دشمن را ناامیدکرد.

۸:۲۹۹۶/۰۴/۱۰

یک خبر و چندین تأسف وتامل!

فرض بگیرید سپاه بیش ازین تحریم شود، دودش به چشم که می رود؟

۹:۳۰۹۶/۰۴/۷
Page 1 of 5912345...102030...Last »
free geoip