هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
یادداشت/

مومنین الگوی شادی سالم را در جامعه ارائه کنند

زمانی که مسجدی‌ها و مذهبی‌ها آنگونه که فرموده شده مومنین شادترین افراد هستند، باشند و الگوی شادی از خانه خدا صادر شود دیگر شاهد به هر قیمتی شاد کردن مردم نبوده و از شادی مبتذل فاصله می‌گیریم چه بسا همین شادی کردن‌ها و شاد کردن‌ها علاوه بر افزایش شادی و شادابی به رشد نشاط معنوی و افزایش نور معنویت در جامعه بیانجامد.

یادداشت/ علی دارابی

وحدت از نگاهی دیگر

انقلاب اسلامی اگرچه در ذات و ماهیت خود ایدئولوژی شیعی دارد اما آرمان ها و اهداف بلندی که برای خود متصور است و حتی در قانون اساسی صریحا به آن اشاره شده است یک انقلاب اسلامی، جهانی و بشری است.

۸:۲۱۹۶/۰۹/۱۴
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
یادداشت/ امیر دریادار سیاری

اقتدار دریایی در سایه هدایت‌های فرمانده‌ کل قوا

امروز باید آمادگی مورد نیاز برای مقابله با تهدیدات را بالا برده و بصیرت داشته و دشمن‌شناس باشیم تا بتوانیم از ارزش‌هایمان دفاع کنیم.

۸:۵۷۹۶/۰۹/۸
نهم ربیع الاول
یادداشت:

سنگ تمام برای نهم ربیع الاول بگذاریم

یکی از مناسبتهای مهم تقویم شیعه، نهم ربیع الاول است که می‌بایست از بزرگترین جشن‌ها باشد اما درباره آن کم گذاشته می‌شود، روزی که برای شیعیان دوران معاصر نقطه عطف چشمگیری است و آنها را به سوی گمشده واقعی دلها سوق می‌دهد.

۱۰:۲۸۹۶/۰۹/۷
روز بسیج
یادداشت/

بسیج؛ سمن بزرگ امت، محروم از ثمن دولت

بسیج یک سازمان مردم نهاد است که از روز اول با ارتش بیست میلیونی خواندن، اعلام شده است که این سازمان متعلق به همه گروه‌ها و اقشار جامعه است، کما این‌که اکنون در هر قشر ومحله و صنف، ‌شعبه‌ای از آن دیده می‌شود که به‌دست خود اهالی آن محل یا اعضای آن صنف و قشر، امورات و برنامه‌هایش تدوین و مدیریت می‌شود.

۱۱:۰۶۹۶/۰۹/۵

عربستان به دنبال راه اندازی جنگی جدید است؟

واکنش حمایت گرانه مقامات صهیونیستی از جمله نخست وزیر و وزیر جنگ این رژیم از نخست وزیر لبنان، اتفاقی بی سابقه در تاریخ سیاسی این رژیم است.

۱۰:۳۲۹۶/۰۸/۱۶
یادداشت/ تهران نیوز:

حاج قاسم را چگونه می توان تعریف کرد؟

او دست پرده نظام ولایت فقیه است، آن نظامی که تبعیت محض از ولایت، رکنِ رکین آن است تا حاصلش رستگاری توام با عزتمداری شود. حاج قاسم نشان داد که چگونه باید تابع عملی و محض ولایت بود.

۹:۰۲۹۶/۰۸/۱۶
رسول شکری نیا

شهید سعید جعفری، الگوی انقلابی بصیر

امروز مصادف است با سالگرد شهادت شهیدسرافراز و مجاهدفی سبیل الله، بسیجی مخلص و ولایتمدار، پاسدار و طلبه جوان و…

۸:۳۴۹۶/۰۸/۳

داعش جدید در مرزهای ایران

طی عمر سه‌ساله داعش در عراق، ائتلاف امریکایی نقش شریک دزد و رفیق قافله را بازی می‌کرد تا داعش جغرافیای بزرگ اشغالی را در استان‌های عراق و سوریه حفظ کند.

۱۰:۲۰۹۶/۰۷/۱۹
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
یادداشت/

به نظر تفسیری هاشمی رفسنجانی عمل کنید!

رئیس جمهور با اشاره به آیه ۵۶ سوره انفال، نقض عهد کفار را طبیعی می داند اما از قرائت دو آیه بعدی که حکایت از برخورد با نقض عهد کفار دارد پرهیز می‌کند. دو آیه بعد تکلیف پیامبر (ص) را در مورد نقض عهد کفار مشخص می‌کند. چرا رئیس جمهور از این تکلیف یاد نمی‌کند؟

۱۰:۰۰۹۶/۰۷/۱۷
حجت الاسلام و المسلمین اکبرنژاد
یادداشت/

آقای رئیس جمهور بدون مطالعه منبر نروید!

اگر فهم دینی رئیس جمهور محترم همین اندازه است، باید برای شورای نگهبان خرده گرفت که چطور اجتهاد همچو افرادی را تایید کرده است و اگر از سر عمد چنین نسبتی به خدای متعال داده اند، باید به حال کشور و امت غصه خورد!

۵:۰۹۹۶/۰۷/۱۶
حجت الاسلام محمد صدارت
یادداشت/

آداب صفای حسینی

هوا هوای حسین(ع) است، هوای کرب‌وبلا، هوای اتحاد و همدلی افراد محله، هوای یکدست شدن شهر بدون نماهای تجملاتی شمال و خرابی دیوارهای جنوب شهر، هوای همنوا شدن همه سلیقه‌های سیاسی است و همه زیر یک بیرق دورهم جمع می‌شوند تا با سوگواری برای فرزند رسول خدا(ص) به صفای دل و معنویت خود بیفزایند.

۴:۲۵۹۶/۰۶/۳۰

مدیر عامل در حاشیه ی بورس کالا و چند صحنه ناجور

به نظر می رسد مدیر عامل بورس بیشتر دلخوش است به چند مصاحبه با صفحه بورس کالای یک روزنامه بخصوص و سر خوش است به تبلیغات پذیرش کالاهای جدید از قوزک بند گرفته تا سیب گلاب و سپس پایان این شو با پسوند دسته جمعی دمت گرم تامین مالی است.

۱:۵۷۹۶/۰۶/۱۴
یادداشت/

جهان اسلام و سیلی دیپلماتیک

نشستن و دست روی دست گذاشتن و تعریف از اینکه ۲۲ سال بیشتر از پیش بینی رهبر انقلاب نمانده است سبب نابودی اسرائیل نمی‌شود بلکه هر کس در هر جایگاهی هست باید به این بیندیشد که من چگونه می‌توانم در سیلی سیاسی به نظام استکبار سهیم بوده و وظیفه‌ام را در قبال مطالبات رهبری از جهان اسلام درباره مبارزه با رژیم صهیونیستی به نحو احسن انجام دهم؟!

۵:۰۱۹۶/۰۶/۱۳
تهران نیوز پایتخت خبری ایران
یادداشت/

عطر معنوی اسلام، روح جهانی بی‌روح

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر با طلاب، نکات پربها و راهگشایی فرمودند. یکی از آن نکات، درباره فرصتی بود که امروزه نصیب دستگاه تبلیغی اسلام شده است ناشی از خلأ فکری در جهان و ذائقه حقیقت طلب جهانیان.

۲:۳۹۹۶/۰۶/۱۳
سه شنبه های مهدوی

روایتی از عاشقانه‌های جوانان در چهارراه ولی‌عصر (عج)

اینکه بعد از شهادت مسئول برنامه، همچنان شاهد سه‌شنبه‌های مهدوی هستیم، نشان دهنده عزم جزم جوانان مهدوی است که اسم چهارراه ولی‌عصر (عج) را با مسمی کرده‌اند و از این پس می‌توان گفت چهارراه ولی‌عصر جایی است که تو را یاد ولی‌عصر (عج) می‌اندازد.

۵:۳۳۹۶/۰۶/۸
شورای شهر تهران
یادداشت/

شورای شهر از دردسر اعتماد به پدرخوانده ها عبرت بگیرد

جا دارد تذکری به اعضای محترم شورای شهر داده شود که از نتیجه ضعیف نخستین امتحان و بی‌ثمر شدن جلسات و مانورهای سه ماهه و بازگشت به خانه اول عبرت گرفته و در تصمیم‌گیری‌ها نگاهشان به مشکلات مردم و نیازهای شهر باشد نه دستورات افراد خودپدرخوانده.

۱۰:۳۵۹۶/۰۶/۶
Page 1 of 6012345...102030...Last »
free geoip