هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
نامجو مطلق در گفت‌وگو با « تهران نیوز » مطرح کرد ؛

شانس بالای قهرمانی استقلال

مجید نامجو مطلق معتقد است که تیم استقلال تهران با توجه به خریدهای خود در فصل نقل و انقالات شانس بالایی برای کسب قهرمانی در لیگ برتر دارد.

در گفت‌وگو با « تهران نیوز » مطرح شد؛

رسوایی حقوق بشر آمریکایی با پیدایش جمهوری اسلامی

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به جنایت آمریکا در جهان گفت: با گسترش رسانه‌ها و نقش جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب چهره خبیث این جنایت کار بزرگ برای تمام مردم جهان شناخته شد و اکنون شاهد آن هستیم که در دنیا دیگر کسی آمریکا را مدافع حقوق بشر نمی‌داند.

۹:۱۸۹۶/۰۴/۷
بهزاد فراهانی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

تفکر مدیریت فرهنگی کشور، معطوف خدمت به جوانان نیست

هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درباره معضلات سینماداری در کشورگفت: در گذشته سینماداران به معنای واقعی عاشق هنر سینما بودند و هدفشان صرفا کسب درآمد نبود، اما در حال حاضر سینماداران به اجبار، بیشتر مشتری محور شده اند و توجه کمتری به مخاطب دارند.

۹:۵۲۹۶/۰۴/۶
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب:

مطالبه مردم برخورد قاطعانه با سند ۲۰۳۰ است

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: لغو صریح سند ۲۰۳۰ برای برخی از کسانی که برای اجرایی کردن آن در کشور تلاش‌های فراوانی کرده‌اند، قابل هضم نبوده و مشکل است.

۱:۳۴۹۶/۰۴/۴
رئیس کمسیون اتاق بازرگانی در گفت‌وگو با « تهران نیوز » :

شکست یخ رکود ، تنها راه گرم شدن بازار تولید است

رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی گفت: یکی از راه‌های نجات کشور توجه به بنگاه‌های کوچک است و دولت باید سعی کند یک راهکار درست برای آن‌ها داشته باشد این در حالی است که تاکنون دولت عملکرد مناسبی در این حوزه نداشته است.

۱۰:۱۱۹۶/۰۴/۴
طالبی در گفت‌وگو با « تهران نیوز »:

رودر روی تیم‌های بزرگ با این سبک فوتبال، نتیجه خوبی نمی‌گیریم

بازیکن و سرمربی سابق تیم‌ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد تیم کارلوس کی‌روش، عملکرد خوبی در دور مقدماتی جام جهانی روسیه داشت اما نباید ضعف حریفان را در کسب این نتایج مقتدرانه بی‌ثمر دانست.

۸:۰۵۹۶/۰۴/۳
معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور خبر داد؛

آغاز طرح سلامت تابستانه توسط نیروهای امداد

معاون فنی وعملیات سازمان اورژانس کشور با اشاره به آغاز طرح سلامت تابستانه و آمادگی نیروهای امدادرسانی این سازمان برای ارائه خدمات،خود مراقبتی در سفر را از مسائل مهم و ضروری برای یک سفر ایمن دانست.

۴:۳۳۹۶/۰۴/۱
لاله افتخاری:

خون ما در روز قدس امسال جوشش بیشتری دارد/ کشورهای عربی باید از حوادث قدس عبرت بگیرند

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث تروریستی اخیر در تهران و سایر نقاط جهان گفت: خون ما در روز قدس امسال جوشش بیشتری دارد.

۴:۲۷۹۶/۰۴/۱
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس :

جمله «دنیای فردا دنیای گفتمان‌هاست نه موشک‌ها» از روی احساس و غیرمنطقی بود/صنعت موشکی خط قرمز ماست

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صنعت موشکی ما خط قرمز ماست گفت: جمله «دنیای فردا دنیای گفتمان‌هاست نه موشک‌ها» از روی احساس و غیرمنطقی بود.

۴:۱۸۹۶/۰۴/۱
گفت و گوی تهران نیوز با کارشناس مسائل بین الملل:

اقدام سپاه در برابر داعش بیانگر خدا حافظی با تروریسم است/روز قدس صدای مظلومیت مقاومت در کره زمین است

کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به اینکه دست عربستان و آمریکا در حمایت از تروریسم برای همه رو شده است تصریح کرد: پیام جدید حمله موشکی سپاه بیش از آنکه برای تروریسم معنی دهد برای حامیان آن بار معنای بسیاری زیادی دارد.

۸:۴۰۹۶/۰۴/۱
استاد دانشگاه برلین در گفت‌وگو با « تهران نیوز »:

مدیران دولت “همه کار بلد” قادر به اصلاح اقتصاد رانتی معیوب نیستند

استاد مدرسه عالی اقتصاد، علوم مهندسی و فرهنگی برلین گفت: مدیران ضعیف که قادر بسامان کردن اقتصاد در یک مجموعه‌ای اقتصاد دولتی رانتی معیوب نیست، نظام اقتصاد دولتی نفتی رانتی سیاسی ما که نمی‌توان نام نظام را بر آن نهاد فاقد طرفین خود تصحیحى و اصلاح‌پذیرى است.

۱۲:۰۱۹۶/۰۳/۳۱
سیاست کثیف بی بی سی نسبت به حمله موشکی سپاه
قنادباشی در گفت‌وگو با « تهران نیوز »:

حمله موشکی ایران به مقر فرماندهی داعش با هدف بازدارندگی بوده است / سیاست کثیف رسانه انگلیسی بی‌بی‌سی فارسی در انعکاس خبر حمله موشکی سپاه

کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان این‌که حمله موشکی ایران به مقر فرماندهی داعش با هدف بازدارندگی بوده است، گفت: ایران در این حمله موشکی نشان داده که سیاست ایران در مقابله با تروریست کاملاً سیاستی جدی است و در صدد پاسخ‌گویی به اقدمات تروریستی تکفیری‌ها و حامیانش است.

۹:۲۴۹۶/۰۳/۳۱
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس:

بیکاری، فقر و فساد؛ مثلث ویرانگر جامعه / تنظیم‌کنندگان سند ۲۰۳۰ دارای تفکر لیبرالی بودند

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم بیکاری، فقر و فساد را مثلث ویرانگر جامعه دانست و گفت: به همین جهت دولت ما نیز باید تمام تلاشش را به کار بگیرد تا شاهد چنین معضلاتی نباشیم.

۸:۱۰۹۶/۰۳/۳۰
رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی در گفت‌وگو با « تهران نیوز »:

وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت پاسخگوی نیاز تولیدکنندگان نیست / با تفکیک مخالفم

رئیس کمیسیون اتاق بازرگانی درست اجرا نشدن ادغام وزارت خانه صنعت و بازگانی و همچنین انتخاب مدیران ضعیف برای این وزارت خانه را یکی از دلایل ضعف در این دستگاه برشمرد و تصریح کرد: این وزارت خانه به جای ادغام تجمع شده است و ساختمان ها، نیروهای انسانی علارغم تاکید بر پویایی و چابکی و تاکید مجلس بر کوچک کردن بدنه دولت، کماکان همان عناصر در وزارت خانه ها باقی مانده اند.

۹:۴۷۹۶/۰۳/۳۰
تهران نیوز پایتخت خبری ایران ، tehrannews.ir
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با « تهران نیوز »:

مبنای ولایت و حکومت با نظر مردم یعنی این‌که امامت ائمه (ع) را قبول نداریم / امیدوارم روحانی معذرت‌خواهی کند / فردی که شعار همدلی می‌دهد، چرا باید اختلاف ایجاد کند ؟

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به این‌که مبنای ولایت و حکومت با نظر مردم یعنی این‌که امامت ائمه اطهار علیهم‌السلام را قبول نداریم ، گفت: رئیس جمهور کشورمان بارها تاکید کرده است که کشورمان نیاز به همدلی، هم‌سویی و همراهی دارد اما در عمل می‌بینیم که با سخنرانی و حرف‌هایش، اختلاف ایجاد می‌کند.

۸:۱۵۹۶/۰۳/۳۰
حسن هانی‌زاده ، تهران نیوز پایتخت خبری ایران
کارشناس مسائل خاورمیانه در گفت‌وگو با « تهران نیوز »:

حمله موشکی سپاه به داعش، توان نظامی ایران را به اثبات رساند / شوک آمریکا و حامیانش از این حمله موشکی / ایران در دفاع از امنیت ملی خودش، مصمم است

کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان این‌که حمله موشکی سپاه به داعش، توان نظامی ایران را به اثبات رساند، گفت: ایران نشان داد که توانایی بالایی دارد تا با دشمنان خود در خارج از مرزها مقابله کند و پاسخ محکمی به یاوه‌گویانی داد که ادعا می‌کردند توان دفاعی و بازدارندگی ایران یک بلف نظامی است.

۱۲:۰۵۹۶/۰۳/۳۰
گفت و گوی تهران نیوز با عضو انجمن اقتصاد ایران:

ادغام دو بانک با مشکلات عدیده چه سودی خواهد داشت؟/شرکت های کشور، بسیار بیشتر از بانک ها نیاز به اصلاح ساختار دارند

عضو پیوسته انجمن اقتصاد دانان ایران گفت:هنگامی که هر دو بانک مشکل داشته باشند و بخواهیم این دو را کنار هم قرار بدهیم؛ باید ببینیم چه برنامه و آینده نگری وجود دارد و قرار است با این ادغام چه پیشرفتی حاصل شود؛ این که ما تصمیم بگیریم بانک های بزرگتری را داشته باشیم بسیار خوب است اما باید به این موضوع توجه کنیم که ادغام دو بانک با مشکلات عدیده چه سودی خواهد داشت؛ به نظر می رسد قبل از این ادغام باید اصلاح ساختار در این بانک ها شکل بگیرد.

۹:۴۹۹۶/۰۳/۲۹
Page 1 of 9612345...102030...Last »