هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
فخاری در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

دانشجویان از عدم توجه به نظرهایشان ناراضی هستند / ارتباط با دانشجویان تعاملی نیست!

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران به تشریح عمده گله‌مندی‌های دانشجویان پرداخت و گفت: دانشجویان از این گله‌مندند که یک چارچوب مشخص به آن‌ها تحمیل می‌شود و ارتباط با آن‌ها تعاملی نیست.

حجت‌الاسلام بدری در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

شهید دستغیب با نفوذ کلامش امام و انقلاب را یاری می‌کرد / منافقان با ترور و اختلاس برای انقلاب هزینه می‌تراشند

مدیر حوزه علمیه امام القائم (عج) تهران گفت: انقلاب از دشمنان خودش ضربه آنچنانی نمی‌بیند بلکه همیشه از کسانی ضربه می‌خوریم که به اسم انقلاب و انقلابی‌گری وارد شدند و در آخر معلوم شد منافقانی بیش نبودند و بسیاری از هزینه‌ها  همچون ترور و اختلاس بر روی دست انقلاب و ملت ماند.

۲:۳۳۹۶/۰۹/۲۰
سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ
محمدرضا یزدی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»

مسئولان انقلابی و مطالبه‌گر بهتر می‌توانند مدیریت کنند / رویکرد شورای پنجم تاکنون مثبت بوده است

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) در ارتباط با روحیه بسیجی در جامعه گفت: روحیه بسیجی یک اولویت برای پیشرفت جامعه است، مسئولینی که روحیه مطالبه‌گری و انقلابی دارند بهتر می‌توانند مدیریت امور را بدست بگیرند، باید برای تقویت و انگیزش این روحیه در جامعه فرهنگ سازی شود.

۱۱:۴۹۹۶/۰۹/۲۰
استاد تکتونیک دانشگاه خوارزمی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

تمام زلزله‌‌‌های اخیر منشاء طبیعی دارد / ایران همچنان می‌لرزد

استاد تکتونیک دانشگاه خوارزمی گفت: ایران از نظر لرزه‌خیزی به پهنه‌های مختلفی تقسیم می‌شود که هر کدام گسل‌های فعال و لرزه خیز خود را داشته که قادرند زلزله‌هایی با بزرگی و شدت‌های مختلف ایجاد کنند.

۸:۴۸۹۶/۰۹/۲۰
یک کارشناس اقتصادی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

پاکسازی دولت از مدیران فاسد اولین اقدام برای روشن شدن موتور اقتصاد کشور است / دست چه افرادی پشت بازار ارز است

یک کارشناس اقتصادی گفت: نخستین اقدام برای اجرای هر راه‌حل اقتصادی پاکسازی دولت از مدیران فاسد است که اجازه حرکت به موتور اقتصاد کشور را نمی‌دهند.

۹:۲۳۹۶/۰۹/۱۹
کارشناس تغذیه در گفت‌وگو با«تهران نیوز»:

قر‌ص‌های لاغری راه پرخطر برای مسیر کوتاه / وعده‌های غذایی خود را بیشتر کنید

کارشناس تغذیه گفت: تعداد زیادی از مردم ایران دارای اضافه وزن هستند و برخی از آن‌ها به جای راه‌های منطقی و بی ضرر به دنبال کاهش وزن در کوتاه مدت می‌باشند، به همین منظور برخی از سودجویان از این فرصت استفاده می‌کنند و با فروش قرص‌های لاغری به سود کلانی دست پیدا می‌کنند.

۱۱:۲۲۹۶/۰۹/۱۸
مدرس دفاع شخصی وزارت کشور در گفت‌وگو با« تهران نیوز» ،

برخورد با مواد مخدر ضعیف است / خشونت در کشور ریشه در تهاجم فرهنگی دارد

مدرس دفاع شخصی وزارت کشور گفت: امروز در دنیا مواد مخدر به عنوان یکی از ابزارهای جرم به شمار می‌رود که متأسفانه در ایران برخورد با مواد مخدر خیلی ضعیف است.

۹:۲۵۹۶/۰۹/۱۸
حجت‌الاسلام عبادی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

نقش خائنان حرمین در انتخاب قدس به‌عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی / کشورهای اسلامی به امید سازمان ملل ننشینند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مواضع اخیر شاهزادگان سعودی را از عوامل اصلی انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی دانست و گفت: کشورهای اسلامی به امید سازمان ملل ننشینند و خدوم و خائن واقعی حرمین را بشناسند.

۷:۰۵۹۶/۰۹/۱۸
حسینی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

دانشجو فعال باشد، در جامعه نیز موثر واقع می‌شود / راه مقابله با محدودیت‌های ایجاد شده برای تشکل‌های دانشجویی «آتش به اختیاری» است

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی به اهمیت نقش تشکل‌های دانشجویی اشاره کرد و گفت: تجربه نشان داده هرکس که در دوران دانشجویی یک عنصر فعال بوده در جامعه نیز توانسته موثر واقع شود.

۱۲:۳۳۹۶/۰۹/۱۶
خلیل‌آبادی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

تهران برای توان‌یابان شهری پر از اضطراب و تشویش است

عضو شورای اسلامی تهران، ری و تجریش گفت: در برخی موارد دیده شده است که صاحبان املاک و اراضی با ایجاد سد معبرهای شخصی و یا حفر گودال‌های غیر اصولی توسط پیمانکاران فضایی را برای بروز بسیاری از حوادث و رخداد های ناگوار ایجاد می‌کند.

۱۰:۴۴۹۶/۰۹/۱۶
جلودارزاده در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

مجلس باید دولت را موظف به اجرای قانون استخدام معلولان کند

نماینده مجلس شورای اسلامی در ارتباط با هم‌افزایی سازمان‌های مختلف در زمینه ارتقاء سطح زندگی توان‌یابان گفت: مجلس با استفاده از ابزار‌های قانونی که دارد وارد شود و دولت را موظف به انجام قوانین تصویب شده در زمینه استخدام معلولان کند.

۱۲:۳۰۹۶/۰۹/۱۴
کارشناس فلسفه ادیان در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

آمارهای جهانی نشان از گرایش مردم دنیا به اسلام دارد

کارشناس فلسفه ادیان گفت: با توجه به شاخص‌های توسعه در دنیا مانند باسوادی، دسترسی به رسانه‌ها و اطلاعات، فناوری، ارتباطات و مقایسه پیشرفت جوامع اسلام با مناطق دیگر سبب رشد جمعیت مسلمان شده است.

۸:۴۷۹۶/۰۹/۱۴
کارشناس اقتصاد اسلامی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

زکات راهی برای درمان درد فقر در جامعه است / دولت به اقتصاد اسلامی اعتماد ندارد

کارشناس اقتصاد اسلامی گفت: برخی مسئولان ناخواسته یا عمداً به ایجاد مشکلات اقتصادی دامن می‌زنند و هیچ گونه تلاشی در جهت بهبود شرایط کشور و کاسته شدن رنج مردمی که به آن‌ها اعتماد کردند نمی‌کنند، و جالب توجه است که حتی از مردم طلبکار هم هستند.

۲:۲۶۹۶/۰۹/۱۲
اصلاحی درگفت‌وگو با «تهران نیوز»:

کم اطلاعی و جزیره‌ای فکر کردن بزرگترین مشکل مدیریت بحران کشور است

کارشناس مدیرت بحران گفت: با یک مقایسه سرانگشتی امتیازات و تخصص مدیر بحران روسیه با مدیران بحران کشورمان به این نتیجه می رسیم که یا دنیا مسیر را اشتباه رفته یا مملکت ما!

۱۱:۴۳۹۶/۰۹/۱۲
رزاقی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

گسترش فقیرسازی و بیکاری در کشور طرح دشمنان است / مدیران فاسد باید مجازات شوند / مردم امیدشان به سپاه است

استاد دانشگاه تهران گفت: اندیشمندان اروپایی و آمریکایی یک طرح کاملاً حساب شده در زمینه گسترش فقیرسازی و بیکاری را در ایران پیاده‌سازی کردند که برخی از مسئولان ما هم در این طرح نقش مهمی دارند.

۸:۵۲۹۶/۰۹/۱۲
کارشناس محیط زیست در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

فرهنگ محیط زیست ضعیف است / بابت مجوز تخریب محیط زیست کسی پاسخگو نیست

کارشناس محیط زیست گفت: در ایران تخریب محیط زیست به سرعت در حال رشد است و دلیل آن ضعیف بودن حفظ فرهنگ محیط زیست است و این میزان از مشکلات را خودمان ایجاد کردیم.

۲:۰۸۹۶/۰۹/۱۱
حسن فاضلی نژاد
مدیر بهزیستی شهرری در گفت‌وگو با «تهران نیوز» تشریح کرد:

خدمات بهزیستی به معلولان و توان‌یابان/ پیشگیری از معلولیت با مشاوره و درمان

مدیر بهزیستی شهرستان ری گفت: از کارهای بسیار ارزشمند سازمان بهزیستی در این خصوص پیشگیری از معلولیت پس از تولد است که افراد بعد از سن تولد تا ۲ سال خدمات به اندازه بضاعت مجموعه بهزیستی دریافت می‌کنند تا جایی که به معلولیت دچار نشوند و نقصان در فرآیند زندگی طبیعی آن‌ها ایجاد نشود تحت درمان هستند.

۹:۵۸۹۶/۰۹/۱۱
Page 1 of 11012345...102030...Last »
free geoip