هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
گودرزی در گفت‌وگو با «تهران نیوز» تشریح کرد؛

جزئیات بزرگترین اردوی جهادی درمانی کشور در مناطق جنوبی کرمان

مدیر راهبردی مرکز فرهنگی – جهادی بقیه‌الله عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف به تشریح جزئیات بزرگ‌ترین اردوی جهادی – درمانی کشور در مناطق جنوبی کرمان پرداخت.

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران:

افزایش تعاملات ایران با چین و روسیه و اروپا می‌تواند هشدار بزرگی برای ترامپ باشد

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی بیان کرد: دولت باید تعامل بیشتری با کشورهای مختلف اعم از اتحادیه اروپا، روسیه و چین برقرار کند و این مسئله برای ترامپ هم در موضوع سیاسی و هم اقتصادی می‌تواند یک هشدار باشد.

۹:۱۲۹۶/۰۷/۲۷
«اعطا» از جزئیات دیدار امروز اعضای شورای شهر با رئیس مجلس می‌گوید؛

لاریجانی رویکرد مثبتی نسبت به شورای پنجم دارد / برگزاری جلسه بین کمیسیون‌های هم‌ارز شورای شهر و مجلس

سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش رویکرد لاریجانی نسبت به شورای پنجم را مثبت دانست و گفت: جلسات آینده به صورت کارشناسی‌تر برگزار خواهد شد و کمیسیون‌های هم‌ارز با یکدیگر جلسه می‌گذارند.

۲:۵۱۹۶/۰۷/۲۶
کودکان کار
عضو کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با «تهران نیوز» خبر داد؛

بررسی وضعیت کودکان کار در انتظار تبیین سازوکارها

عضو کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران، ری و تجریش از توقف بررسی وضعیت کودکان تا مشخص شدن سازوکارها و شفاف‌سازی خبر داد.

۱:۰۰۹۶/۰۷/۲۶
کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌و‌گو با «تهران نیوز»:

سخنرانی ضدایرانی ترامپ، قرائت انشای نتانیاهو بود / نقض برجام از سوی آمریکا عدم تعهد آن‌ها را اثبات کرد

کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: ترامپ، شخصیتی است که انشاءهای نوشته شده نتانیاهو را در سخنرانی‌هایش علیه ملت ایران، قرائت می‌کند و تحریم سپاه نیز یکی دیگر از اقدامات آمریکا در جهت پشت کردن به برجام است.

۱۰:۳۱۹۶/۰۷/۲۶
در گفت‌وگو با «تهران نیوز» مطرح شد؛

بی‌توجهی به دانشگاه فرهنگیان بیانگر عدم دلسوزی در مبحث تعلیم و تربیت است / حکایت دولتی که هوای معلمان را فقط در انتخابات دارد!

یک فعال فرهنگی بی‌توجهی به دانشگاه فرهنگیان را حاکی از عدم دلسوزی برای بحث تعلیم و تربیت دانست و گفت: دولت، هوای معلمان را همیشه باید داشته باشد نه فقط در مانورهای انتخاباتی.

۶:۵۱۹۶/۰۷/۲۶
رزاقی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

مخالفت اروپاییان با ترامپ، تنها به خاطر گرفتن امتیاز بیشتر از ایران است / دلیل گستاخی ترامپ تلاش برای جلب رضایت غرب در برجام است

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: اروپاییان و آمریاییان باهم هستند و در حال بازی کردن نقش پلس خوب و بد می‌باشند، همانطوری که در برجام مشاهده کردید فرانسه نقش پلیس بد را بازی کرد و آمریکا با اوباما نقش پلیس خوب را تا مسئولین ایران ناامید نشوند، اما در دوره ترامپ نقش فرانسه و آمریکا برعکس شد تا بتوانند امتیاز بیشتری بگیرند.

۱:۳۰۹۶/۰۷/۲۴
خانم حسینی دبیرکل مجمع جهانی زنان ایثارگر دوستدار صلح
دبیرکل مجمع جهانی زنان ایثارگر دوستدار صلح در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

ورود سازمان‌های مردم نهاد به عرصه بین‌الملل برای تبیین تفکر انقلاب اسلامی / سپاه و حزب‌ا‌لله سدی در برابر آمریکا و متحدانش هستند

حسینی گفت: اگر دولت حامی سازمان‌های مردم نهادی که طرفدار انقلاب و اهداف نظام هستند باشد باعث می شود دید جوامع بین المللی در مورد ایران تغییر کند، چرا که جنس مردم و مردمی صحبت کردن با رفتار دولتی متفاوت است.

۳:۴۰۹۶/۰۷/۲۳
مربی چادری تیم ملی تیراندازی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

پیرمرد برزیلی وقتی چادرم را دید، جیغ زد و ترسید/ بزرگ‌ترین آرزویم دیدار با رهبر معظم انقلاب است

مربی محجبه تیم ملی تیراندازی که حضور او با چادر در رژه کاروان المپیک ایران خبرساز شده بود، بزرگ‌ترین آرزویش را دیدار با رهبر معظم انقلاب عنوان کرد.

۱۱:۰۹۹۶/۰۷/۲۳
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

راه طالبانی در وحدت اقوام و مذاهب عراق باید ادامه پیدا کند

نماینده مردم سقز و بانه بزرگ‌ترین خصلت طالبانی را ایجاد وحدت بین اقوام و مذاهب عراق برشمرد و تصریح کرد: هنگامی که رئیس جمهور عراق شد از آن زمان بین اقوام و مذاهب عراق وحدت بسیار خوبی ایجاد شد و امیدوارم فقدان این شخصیت کم نظیر باعث آسیب دیدن وحدت منطقه نشود و دیگران راه طالبانی را ادامه دهند.

۹:۲۱۹۶/۰۷/۲۳
عضو کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

راه حل مسئله کودکان کار در دولت است / دولت باید متولی امر فقرزدایی و اشتغالزایی باشد

عضو شورای شهر تهران دولت و سازمان‌های مردم‌نهاد را اصلی‌ترین مراجع حل مسئله کودکان کار دانست و گفت: با طرح «جذب کودکان کار» نه مخالف بودم و نه موافق.

۷:۵۸۹۶/۰۷/۲۳
کارشناس بازار در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

سخنان ترامپ هیچ‌گونه تغییری در بازار ایجاد نمی‌کند / با راهبرد اقتصاد مقاومتی به فکر بهسازی و بازسازی اقتصاد داخلی باشیم

کارشناس بازار گفت: به خاطر اینکه تغییرات چندانی بعد از برجام نسبت به قبل از آن صورت نگرفته، به همین منظور اظهارات ترامپ تنها در حد سخنرانی می‌باشد و نه مشکلی با آن حل شد و نه ایجاد مشکل می‌کند.

۳:۵۸۹۶/۰۷/۲۲
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی
نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

ترامپ حق دارد عصبانی باشد / مردم آمریکا برای حیثیت‌شان به فکر باشند

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت: مردم آمریکا باید برای حفظ آبرو و حیثیت خودشان فکری کنند زیرا فردی رئیس جمهور آن‌ها شده که لات است و سواد سیاسی ندارد.

۱:۵۹۹۶/۰۷/۲۲
حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

جعل عنوان خلیج فارس ناشی از بی‌سوادی ترامپ است / از مواضع اخیر روحانی استقبال می‌کنیم

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس به اطلاعات ناقص تاریخی ترامپ اشاره کرد و گفت: از مواضع اخیر روحانی استقبال می‌کنم و امیدوارم همیشه بر این مواضع بماند.

۸:۰۰۹۶/۰۷/۲۲
خواهر شهید ابراهیم هادی در گفت‌وگو با «تهران نیوز» مطرح کرد؛

فردی مسیحی که کتاب «سلام بر ابراهیم» را خواند و مسلمان شد / ماجرای دعوت خواهر به کانال کمیل

خواهر شهید ابراهیم هادی از تشرف فردی مسیحی به اسلام پس از مطالعه کتاب «سلام بر ابراهیم» پرده برداشت و ماجرای دعوتش به کانال کمیل توسط برادر شهیدش را هم عنوان کرد.

۱۱:۲۷۹۶/۰۷/۲۱
عضو فراکسیون ایثارگران مجلس در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

سهمیه ایثارگران در کنکور قانون است و نمی‌توان از آن تخطی کرد / چرا کسی به ظلم امتیازدهی به فرزندان اساتید دانشگاه اعتراض نمی‌کند؟

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه قانون سهمیه‌بندی و در نظر گرفتن امتیازات ویژه برای آزادگان و مدافعان مرز و بوم در همه جای دنیا وجود دارد، گفت: اگر فرزند یک استاد دانشگاه و یا عضو هیئت علمی در هیچ دانشگاهی از کشور پذیرفته نشد، می‌تواند به یک دانشگاه به هندوستان، پاکستان و افغانستان برود و پس از یک ترم تحصیل به بهترین دانشگاه ایران منتقل شود، به نظر من این ظلم است.

۸:۲۱۹۶/۰۷/۲۰
آیت‌الله قرهی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

سخنان ترامپ سبب ایجاد وحدت ملی شد / خود آقایان هم می‌دانند که برجام چیزی برای ما نداشت

آیت الله قرهی گفت: نه رهبر معظم انقلاب و نه مراجع با رئیس جمهور دشمنی نداشتند و ندارند و تمام نکات مطرح شده توسط آنان از روی دلسوزی است، خود آقایان هم می‌دانند که برجام چیزی برای ما نداشت، ما کاری به مسائل سیاسی و جناحی نداریم و فقط منافع ملی را در نظر می‌گیریم.

۱:۱۳۹۶/۰۷/۱۹
Page 1 of 10512345...102030...Last »
free geoip