هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
شناسه خبر:155543

آبان ۲۶, ۱۳۹۴ و ۱۲:۳۹ ب.ظ

هزینه های در شهر قدس که دلیلش معلوم نیست؛

مسئولان اندکی در خصوص هزینه بیت المال توجه ویژه داشته باشند

هزینه کرد بیت المال برای نیاز های شهری یکی از مهمترین موارد برای بهبود آرامش شهروندی است اما بهتر است در این خصوص اندکی مسئولان در شهر قدس توجه داشته باشند.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، به نقل از  قدس خبر– موردی که بسیار در حال حاضر لازم است تمام مسئولان در هر رده و مسئولیتی هستند به آن نظر داشته باشند این است که برای مصرف هزینه ها در سطح مجموعه مدیریتی خود توجه ویژه ای داشته باشند و بازرسین و کارشناسانی نیز در این خصوص داشته باشد.

در این خصوص این را باید عنوان کنیم که گاها در شهر ها و شهرستانهای کوچک دیده میشود به دلیل عدم هماهنگی بین دستگاهی مقداری در این خصوص انحراف وجود دارد و بسیار شهروندان از عدم این هماهنگی اضهار ناراحتی میکنند و لازم است مجموعه مدیریت شهری به این نکته توجه ویژه ای داشته باشند.

DSCF5752

تجمع زباله در سازه ب  حاصل

حال این را باید افزود: در بسیاری از موارد در شهر قدس شاهد هستیم که به دلیل عدم هماهنگی در بین برخی دستگاه های خدمات رسان هزینه ها چند باره انجام میشود که این موضوع بسیار ناپسند است اما اینک موضوعی که بسیار برایمان شگفت انگیز است دو سازه در مسیر ورودی شهر قدس از جاده معروف به چیتگر است.

این دو مورد در ورودی شهر قدس و در ابتدای بلوار شهید کلهر نزدیک پمپ گاز و قبل از دانشگاه آزاد است که کمی انسان را به تفکر می اندازد که چرا این دو سازه اینجا قرار گرفته اند و بلا استفاده اند و هیچ گونه خدماتی از این دو سازه به شهروندان ندارد اما یکی از این دو سازه تبدیل به محلی برای جمع شدن زباله و معتادان شده است.

این سازه که به صورت یک مکعب روبروی دانشگاه آزاد است تو خالی بوده و همانطور که در عکس ها مشاهده میشود ازبیرون زیبا است اما داخل آن پر از زباله و محلی است ک گاها افراد بی خانمان و معتاد در ان حضور پیدا میکند و در پیگیری هایی هم که انجام شد متوجه شدیم که اتفاقاتی نیزبه دلیل وجود این سازه در خصوص تصادفات رخ داده که ناگوار بوده است .

سازه بی حاصل

گفتنی است بهتر است مسئولان شهرستان در زمان هزینه کرد این مبالغ که برای ساخت این سازه انجام میشود اندکی قبل از آن موارد را کارشناسانه تر بررسی کنند و اگرمیبینند که نمیتوانند سازه را به طور کامل به اتمام برسانند از همان آغاز آن را شروع نکنند تا این چنین نشود تا مواردی پیش بیاید که نتوان جلوگیری کرد.

مورد دومی که لازم است مسئولان شهری به آن توجه داشته باشند این است که معلوم نیست به چه دلیل ایستگاه اتوبوسی در مقابل پمپ گاز ورودی شهر قدسس قرار داده شده است و هر آنچه فکر کردیم به این نتیجه رسیدیم که وجود این سازه دراین محدوده جدا از خطر و نامناسب بودنش هیچ توجیهی ندارد.

ایستگاه اتوبوس

منظور ما از اینکه توجیهی در این خصوص نمی‌بینیم این است که اندکی بعد از این ایستگاه ،ایستگاه دانشگاه آزاد است و مورد دیگر اینکه محل قرار گیری ایستگاه بسیار خطرناک است و همچنین اصلی ترین موضوعی که میتوان به آن اشاره کرد این است که اصلا دلیل وجود ایستگاه را در این محل نفهمیدیم چرا که نه بازخورد عملی دارد و نه باز خورد مالی و این بدین معنا است که باز بیت المال در محلی به غیر خود صرف شده است.

گفتنی است بهتر بود تا این سازه از این محل به جای دیگری که نیاز دارد انتقال داده شود تا حداقل این هزینه ای که شده است قابل استفاده باشد نه اینکه محلی باشد برای پارک ماشین های دانش جویان دانشگاه آزاد واحد شهر قدس و حداقل شهروندانی که در برخی موارد در وسط خیابان برای اتوبوس می ایستند از این ایستگاه استفاده و بهره ببرند.

سازه های بی حاصل

در پایان به مسئولان شهرستان این را باید عنوان کنیم که بهتر است تا در زمان صرف هزینه بیت المال اندکی مسئولانه تر موضوعات را پیگیر باشند و مقداری در خصوص کارها و ایجاد سازه ها موارد کارشناسانه تر صورت بگیرد تا این چنین هزینه هاهر چند کم در محل مناسب خود انجام بگیرد این مهم اگر به طور کامل پیگیری شود بهترین بازخورد را در سطح شهر و شهرستان در کمترین زمام ممکن شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام /م

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top

ارسال دیدگاه

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تهران نیوز در وب منتشر خواهد شد
free geoip