هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید

امام جمعه باقرشهر گفت: برجام یک توافق بین‌المللی است و هیچ کشوری نباید این توافق را نقض کنند بنابراین اگر یکی از این کشورها برجام را نقض کند، خودشان را بی‌اعتبار و بی‌آبرو در جهان کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ آیت اله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه پس از دعوت نمازگزاران به تقوای الهی به بیان اثرات مثبت به یاد خدا بودن پرداخت و گفت: در هیچ لحظه ای انسان نباید از یاد خدا غافل شود چرا که اگر انسان به یاد خدا باشد دستش به گناه و مال مردم دراز نمیشود وهیچگاه گناه نمیکند.

امام جمعه باقرشهر در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: روز بیستم مهر ماه روز ملی کاهش بلایای طبیعی است. بلای طبیعی مانند سیل سونمامی آتش سوزی این بلایا ایجاد میشود که انسان نمیتواند جلوی این بلایا را بگیرد و این بلایا مردم را از بین میبرید اما به هرحال میتوانیم آثار مخرب این بلایا را کاهش دهیم شهرهایی مانند: باقرشهر و کهریزک در مدیریت شهری باید اقداماتی انجام دهند و مردم نیز نسبت به بافت‌های قدیمی و اقداماتی انجام دهد چون شهرستان ری، روی گسل است، ما باید به این بلایا توجه داشته باشیم و مردم باید آماده باشند و استحکامات لازم برای سازه‌ها را انجام دهند. در این خصوص آموزش و پرورش ما آموزش‌های خوبی در این به دانش‌آموزان داده است، مدیریت شهری و مردم باید همکاری کنند کسانی که مجوز ساخت میگیرند باید از مصالح استاندار و اسلکت مهندسی شده استفاده نمایند تا شاهد تلفات از لحاظ بافت‎های فرسوده یا ساختمان‌های غیر اصولی نباشیم.

آیت اله موسوی ضمن قدردانی از نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسدارن یک نیروی مصلح انقلابی و مردمی است، همین مردم بودند که انقلاب کردند و رژیم آمریکایی شاه را سرنگون کردند.

سپاه پاسداران از میان مردم برخواسته و از مردم دفاع می‌کند، حرفهای حامیان و پرورش دهندگان تروریستها هیچ ارزشی برای مردم ایران ندارد و مردم ایران از صحبت‌های فرمانده سپاه پاسداران حمایت میکند.

️ وی در ادامه با اشاره به سنگ اندازی های آمریکا در راه برجام اظهار داشت: برجام یک توافق بین المللی است و هیچ کشوری نباید این توافق را نقض کنند بنابراین اگر یکی از این کشور ها برجام را نقض کند، خودشان را بی اعتبار و بی‌ابرو در جهان کرده است.

️ وی در پایان به بیان با اشاره به سخنان فرمانده سپاه پرداخت وگفت: دشمنان بدادند دوهزار کیلمومتری که فرمانده سپاه گفت نه از مرکز ایران بلکه از نقطه صفر مرکزیایران اسلامی است و امریکایی‌ها باید تمام پایگاه‌های نظامی خود تا دوهزار کیلمومتری از نقطه صفر مرزی ایران دور کنند. نخبگان امریکایی باید جلوی یاوه گویی‌های رئیس جمهور این کشور را بگیرد.

گفتنی است، مجتبی پرک رئیس شورای اسلامی باقرشهر، عین‌الله آقاپور عضو شورای اسلامی باقرشهر، هاشمی سرپرست شهرداری کهریزک، هادی‌نژاد عضو شورای کهریزک از جمله مسئولان حاضر در نماز جمعه امروز باقرشهر بودند.

باقرشهر نیوز

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top

ارسال دیدگاه

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تهران نیوز در وب منتشر خواهد شد
free geoip