هم اکنون عضو کانال تلگرام تهران نیوز شوید
شناسه خبر:312153

آذر ۲۳, ۱۳۹۶ و ۹:۱۲ ق.ظ

تعطیلات اخر هفته و ۲۰ فیلم سینمایی

شبکه‌های مختلف تلویزیون برای تعطیلات آخر این هفته، ۲۰ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن تدارک دیده‌اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،در تعطیلات آخر هفته (پنج‌شنبه ۲۳ و جمعه ۲۴ آذر) بیش از ۲۰ فیلم سینمایی ایرانی، خارجی و انیمیشن در جدول پخش شبکه‌های سیما قرار گرفته است که در مقایسه با هفته‌های پیشین تعداد کم‌تری است.

از میان ۲۰ فیلم این هفته، ۱۱ اثر خارجی، ۸ فیلم ایرانی و یک انیمیشن روی آنتن خواهند رفت که سهم شبکه سه سیما با ۴ فیلم بیشتر از دیگر شبکه‌ها است.

«بید مجنون» ساخته مجید مجیدی و بازی پرویز پرستویی و لیلا اوتادی یکی از فیلم‌های این هفته است. البته فیلم دیگری به نام «آقای الف» ساخته علی عطشانی نیز این هفته با بازی لیلا اوتادی از شبکه پنج پخش خواهد شد.

یکی دیگر از آثار سینمایی این هفته که قرار است از شبکه امید روی آنتن برود، «جعبه موسیقی» به کارگردانی فرزاد موتمن است که نیکی کریمی و رامبد جوان در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

جدا از جدول زیر، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «رسم مانده»، «قهرمان واقعی» و «ربوده شده» پنج‌شنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۳، ۱۷، ۲۱ و «نیکولا کوچولو»، «بچه شهری‌ها»، «ظاهر ـ زارا» و «منطقه سبز» جمعه ۲۴ آذر ساعت ۱۱، ۱۵ ، ۱۷ و ۲۳  از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

نام فیلم و کارگردانشبکهزمان پخشبازیگرانخلاصه داستان
«مربی کارتر»

کارگردان: توماس کارتر

یکپنج‌شنبه ۲۳ آذرماه

ساعت ۲۲

ساموئل ال.جکسن و ریک گونزالسکن کارتر یک مربی سیاه‌پوست بسکتبال است که بعد از بازنشسته شدن مربی سابق دبیرستانِ ریچموند، مربی تیم بسکتبال این مدرسه می‌شود. کارتر زمانی شاگرد آن دبیرستان بوده و اینک سابقه‌ی درخشانی در این رشته ورزشی دارد. او مربی بسیار سختگیر و قانونمندی است و همین رفتار موجب مخالفت از سوی بازیکنان می‌شود. او قراردادی با تک تک بازیکنان می‌بندد مبنی بر اینکه آنها موظفند به موقع سر تمرین حاضر شوند….
«حامی گرگ»

کارگردان: ژان ژاک آنو

یکجمعه

۲۴ آذرماه ساعت ۱۶

 

 

 

شانگ شائوفنگ، َان دوئو و آنخیام راگ چادر اواخر دهه‌ی ۱۹۶۰، مرد جوانی به‌نام چِن ژِن به مدت ۲ سال از چین به مغولستان می‌آید و در روستایی ساکن می‌شود تا بتواند در ازای آموزش کودکان منطقه از آنها کشاورزی و دامداری را بیاموزد. چن از رییس قبیله نکات زیادی در مورد چرخه حیات در طبیعت یاد می‌گیرد. یک روز او به‌همراه چند شکارچی محلی به دیدن غزال‌ها می‌رود و نحوه حمله گرگ‌ها را با آنها می‌بیند. او متوجه می‌شود که گرگ‌ها غزال‌ها را در یک مکان به عنوان انبار آذوقه جمع کرده و تا فصل بهار از آنها استفاده کنند….
«قطار کودکی»

کارگردان: سیروس حسن‌پور

دوپنج‌شنبه ۲۳ آذرماه

ساعت ۲۳:۳۰

حسین لازمی، امیر سلیمانی و پورصفیه کوهیدر مدرسه‌ای در یک روستا، قرار است در بزرگداشت دهقان فداکار و با حضور او جشنی برگزار شود و در کنار آن مسابقه‌ی انتخاب بهترین روزنامه‌ی دیواری نیز برپا شود. اما در روز برگزاری جشن خبر می‌رسد که دهقان فداکار نمی‌تواند در جشن حضور یابد و مراسم به بعد موکول می‌شود. علیرضا که تازه به آن منطقه آمده و پدرش در راه‌آهن کار می کند همراه با دوستش تصمیم داشته‌اند عکس دهقان فداکار را در روزنامه‌ی دیواری استفاده کنند، ولی حکم انتقالی پدرش می‌آید و سه روز بعد باید روستا را ترک کنند. او و دوستش عباس تصمیم می‌گیرند در همین مدت به محل زندگی دهقان فداکار بروند و از او عکس بگیرند….
«بن‌بست یلدا»

کارگردان: عباس رنجبر

سهپنج‌شنبه ۲۳ آذرماه

ساعت ۱۰

آشا محرابی و ثریا قاسمیخانم سالخورده‌ای که همسرش در جوانی فوت کرده و دارائی های بسیاری از خود به جا گذاشته فرزندان او که همگی متأهلند در همان خانه زندگی می‌کنند. آنها بر آن شده‌اند که ماترک پدر را که شامل خانه و زمین و گاوداری و… می‌باشد تقسیم کرده و هر کدام سهم خود را بردارند اما مادر مخالف این کار است خود را به دیوانگی زده و مدعی می‌شود تا وقتی پدرشان از سفر نیامده اجازه نمی‌دهند چنین کاری کنند. فرزندان وی تصمیم می‌گیرند از یک بازیگر بیکار که اتفاقاً همسر کارگر جوان منزلشان است استفاده کرده تا او نقش پدر را بازی کند….
«نیروی ویژه ۲»

کارگردان: آبیهای دئو

سهپنج‌شنبه ۲۳ آذرماه

ساعت ۲۴

جان آبراهام، سوناکشی سین ها و طاهیر راج بهاسینیاش وردان افسر امنیتی سازمان اطلاعات هند است که با خبر می‌شود چند افسر اطلاعاتی هند در چین کشته شده‌اند و هویت آنها توسط یک جاسوس لو رفته است. دوست او هریش هم جزو افسران کشته شده است. چند روز بعد او سرنخی از هریش به دست می‌آورد که دال بر وجود خبرچین در سفارت هند در بوداپست است و جان افسران اطلاعاتی هند در اروپا در معرض خطر است. از طرفی روسای سازمان اطلاعات هریش را زیر سوال برده و او را جاسوس معرفی می‌کنند….
«تایماز موتوری»

کارگردان: فرشاد ارج

سهجمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۰یوسف تیموری، آناهیتا همتی و علی صادقیتایماز که در پیک موتوری کار می‌کند و قصد ازدواج با دختر خاله‌اش را دارد. شوهر خاله وی تحقیقاتی را شروع کرده تا از سالم بودن تایماز مطمئن شود و تایماز از این کار بسیار ناراحت است زیرا احساس می‌کند آبروی وی نزد همکاران و دوستانش می‌رود….
«نبرد خاموش ۲»

کارگردان: لوک من لئونگ

سهجمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۱۹:۳۰

یان فت چو، اونی کافای لانگ و آرائو کوکدر پی ناپدید شدن مرموز یک خودروی پلیس، پلیس هنگ‌کنگ عملیاتی را با نام نبرد خاموش آغاز می‌کند. معاون فرمانده کل پلیس، شان لائو برای پیدا کردن فردی که در پشت این پروژه قرار دارد به‌صورت محرمانه با هیأت مستقل مبارزه با فساد وارد همکاری می‌شود. این فرد، پسر ام بی لی، دیگر معاون فرمانده کل پلیس است! ام بی لی بعد از فهمیدن حقیقت، پسرش جولی را به قانون تسلیم کرده و تقاضای بازنشستگی زود هنگام می‌دهد. به توصیه اداره‌ی امنیت، شان لائو به‌عنوان فرمانده جدید پلیس منصوب می‌شود….
«انتقام»

کارگردان: جانی تو

چهارپنج‌شنبه ۲۳ آذرماه

ساعت ۲۰:۳۰

جانی هالیدی و سیمون یامیک سرقت در بانک انجام می‌شود و بازرس پلیس (دلون) به این سرقت علاقه‌مند می‌شود و آن را پی می‌گیرد. در طی عملیاتی او موفق می‌شود سارقان را تک‌تک به دام اندازد. در حین بررسی پرونده پلیس به یک باند قاچاق مواد مخدر برمی‌خورد که در نهایت در عین دستگیری سارقین، باند قاچاق هم از بین می‌رود.
«فراموش شدگان»

کارگردان: جوزف روبن

چهارجمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۲۱:۳۰

جولیان مور و گری سینایستلی زن جوانی است که زندگی سردی را به‌همراه همسرش جیم می‌گذراند. تلی از سوی شوهر و پزشک معالج خود به بیماری روانی متهم است زیرا تلی معتقد است پسر نه ساله‌اش که گویا در یک سفر تفریحی به‌طور مرموزی کشته شده، هنوز زنده است. در صورتی که اطرافیان اصل وجود پسر را منکر می‌شوند. دکتر جک نیز به تلی القا می‌کند که بیمار روانی و دچار توهم است و اصلاً پسری به‌نام سم نداشته است. حتی بچه‌های هم‌بازی سم هم ناپدید شده‌اند و هیچ‌کس غیر از تلی چیزی به یاد نمی‌آورد….
«آقای الف»

کارگردان: علی عطشانی

پنجپنج‌شنبه ۲۳ آذرماه

ساعت ۱۳:۳۰

پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی و نیما شاهرخ‌شاهیامیر ادیب، تاجر جوان ایرانی در حالی که قرار است در مزایده بزرگ بورس شرکت کند، با شخصی روبرو می‌شود که به او می‌گوید تا دو هفته دیگر خواهد مرد…!
انیمیشن «فوتبالیست‌ها»

کارگردان: ایزومو ایماکاکه

پنججمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۸

داستان این انیمیشن در مورد مسابقات بین تیم ژاپن و آلمان در رده سنی نوجوانان است که تیم ژاپن برنده می‌شود و یک‌ سال بعد بازی در ژاپن تکرار می‌شود که این بار تیم آلمان می‌خواهد هر طور شده این بازی را به تلافی باختشان در آلمان ببرند که این‌بار هم با بازی خوب و گروهی بچه‌های ژاپن تیم ژاپن برنده می‌شود.
«زیر کاج‌ها»

کارگردان: فرانچسکو ویواس

پنججمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۱۳:۳۰

ماری گیلین و جلیل لصرتلی‌ینا زنی جوان که به‌تازگی همسرش را از دست داده، حالا باید هشت هزار هکتار جنگل‌های کاج و برداشت صمغ و امور کارگران و روستاییانی که رعیت همسرش بوده‌اند را مدیریت کند. عمه همسرش که خود ملاک است قصد دارد مدیریت این املاک را زیر نظر خود بگیرد ولی لی‌ینا تصمیم دارد خودش به کارها رسیدگی کند تا آرزوهای شوهرش یعنی رساندن برق به روستاییان را برآورده کند. اما کارگرها اعتصاب کرده‌اند و کار نمی‌کنند. لی‌ینا با بررسی موضوع متوجه می‌شود وضع زندگی کارگرها بسیار وخیم است او تصمیم می‌گیرد شرایط کار و حقوق آنها را تغییر دهد اما با مخالفت ملاکان دیگر روبرو می‌شود….
«پاسخ ناعادلانه»

کارگردان: شیماکو ساتو

پنججمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۲۰:۳۰

رایکو شینوهارا، کویچی ساتو، تاکایوکی یامادا و سادائو ابهاتسومی یوکی‌هیرا از افسران پلیس زن باسابقه است. او از همسرش کازو ساتو که یک خبرنگار است جدا شده است. یک قاتل زنجیره‌ای افراد را با میخ میخکوب می‌کند و می‌کشد. پلیس به‌دنبال اوست. ایچیو که از همکاران یوکی‌هیرا است به او علاقه نشان می‌دهد ولی یوکی قصد ندارد ازدواج کند. کازو ساتو کشته می‌شود و قتل به گردن یوکی‌هیرا می‌افتد! یوکی‌هیرا از دست پلیس فرار می‌کند و بالاخره موفق به پیدا کردن مخفیگاه قاتل می‌شود و زمانی‌که با او درگیر می‌شود متوجه می‌شود که او به‌دنبال یک فلش است که کازو ساتو قبل از مرگ به او داده است….
«پولکی»

کارگردان: حسین تبریزی

 

شماپنج‌شنبه ۲۳ آذرماه

ساعت ۲۴

سیاوش طهمورث، محمد الهی و زهره مجابیداستان فیلم، در مورد عزت است که با اشتباهات اقتصادی‌اش و خرید مقدار زیادی دلار تقلبی، ورشکست شده است. او از دست طلبکارانش گریخته و با خانواده‌اش به‌مدت کوتاهی به خانه‌ای قدیمی پناه برده است که اتفاقات ترسناک و خنده‌داری برایشان اتفاق می‌افتد.
«عهدی بسته‌ام با تو»

کارگردان: یاسر طالبی

 

 

 

شماجمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۱۳:۳۰

غلامرضا علی اکبری، فرامرز رجبی و سید ابراهیم عمادیجنگنده‌های رژیم بعث به نیروگاه بزرگ نکا حمله می‌کنند و یکی از واحدهای این نیروگاه آسیب جدی می‌بیند و برق بسیاری از مناطق قطع می‌شود. مهندس ابراهیم رضوی و نیروهای داوطلب با  فداکاری داخل واحد آسیب‌دیده می‌شوند و با وجود خطرات بسیار، آن‌را از مدار تولید برق خارج می‌کنند. اما در همین زمان دوباره به نیروگاه حمله می‌شود و این گروه زیر آوار می‌مانند….
انیمیشن «اگه بخواهی می تونی»

کارگردان: ایلیوت ام بور

 

 

کودکپنج‌شنبه ۲۳ آذرماه

ساعت ۱۴

لوکوموتیو کوچکی برج کنترل را از خواب بیدار می‌کند تا کارش را شروع کند. او آرزو دارد که یک رویابَر باشد. اما برج کنترل به او یادآوری می‌کند که او برای این کار بسیار کوچک است. او از راستی یک لوکوموتیو پیر دانا کمک می‌گیرد. در دنیای واقعی پسرکی به‌نام ریچارد، به دوستش مارکوس ساعت پدر‌بزرگش را نشان می‌دهد….
«ماشین‌ها ۱»

کارگردان: جان لستر

 

 

 

کودکجمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۱۴

لایتینگ مک‌کوئین، ماشین مسابقه‌ی تازه‌کار تمام ذهنیتش برنده شدن است. ولی به طور غافلگیرکننده‌ای خود را در یک شهر قدیمی می‌یابد که تنها برنده شدن همه چیز نیست….
«جعبه موسیقی»

کارگردان: فرزاد موتمن

 

 

 

 

 

 

امیدجمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۱۸

 

نیکی کریمی، رامبد جوان و ارسلان قاسمیداستان فیلم درباره‌ی پسربچه‌ای به‌نام علی است که به‌تازگی مادرش را از دست داده و با فرشته‌ای آشنا می‌شود. این آشنایی ماجراهایی را به دنبال دارد.
«خون به پا خواهد شد»

کارگردان: پاول توماس آندرسن

افقجمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۱۰

دنیل دی لوئیس و پل دنودنیل که از کودکی تجربه‌های بدی با زندگی و انسان‌ها داشته، رفته‌رفته از نوع بشر تنفر پیدا کرده و قصد دارد با به دست آوردن ثروتی کلان زندگی‌ای ترتیب دهد تا دیگر به نوع بشر و تعامل با آن نیازی نداشته باشد. با وجود این طرز فکر، او به پسرخوانده‌ای که دست تقدیر بر سر راهش قرار داده، دل می‌بندد. این پسرخوانده ناسپاس از آب در می‌آید….
«بید مجنون»

کارگردان: مجید مجیدی

افقجمعه ۲۴ آذرماه

ساعت ۱۸:۳۰

پرویز پرستویی و لیلا اوتادیمردی پس از سال‌ها، طی عمل جراحی که در خارج از کشور انجام می‌گیرد، بینایی خود را باز می‌یابد و در ادامه با مشکلاتی در زندگی مواجه می‌شود.

منبع:خبر انلاین

انتهای پیام/*

ا/۴۴۴

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:

دیگران میخوانند

Top

ارسال دیدگاه

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تهران نیوز در وب منتشر خواهد شد
free geoip